X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 5 września 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka, ja pracuję jako doradca klienta w firmie ubezpieczeniowo-pożyczkowej (dla firm), ten stres ten odczuwam. Też nie mam etatu mimo że bardzo długo tam pracuję.
    Małpakacpra, przeczytałam Mari Nurowskiej - Nakarmić Wilki, a teraz Dworek pod Lipami Anny Szepielak. Książki działają na mnie kojąco i antydepresyjnie.
    Dobre sa kryminały Camilli Lackberg.
    Tak, pogoda nie nastraja dobrym humorem.
    U mnie ostatni dzień duphka, i tak plamię już 1,5 tygodnia. Po okresie starania pełną parą, już psychicznie się nastawiam. Już co mi pozostało.

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 5 września 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    racja grunt to się nie załamać i walczyć do końca pospacerowałam troche po lesie odstresowałam się z mężem naładowałam akumulatory może kolejny cykl będzie szczęśliwy :)

    małpakacpra lubi tę wiadomość


  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 6 września 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Je tez pracuję w trudnych warunkach ,służby 24/48 weekendy ,święta ,zależy jak wypadnie muszę być w pracy,jest równie stresującą .
    Ale do rzeczy...sierpień założyliśmy sobie jako miesiąc kiedy to zmajstrujemy malucha było to rok temu !Niestety nie udało się.Dzis rano nadeszła ta cholerna @!!!!
    dobrze ze musiałam jechać do pracy ,bo niedziela byłaby przykra w domu,dostałam buziaka na pocieszenie ,szybki płacz w rękaw mojego B i trzeba było się otrząsnąć, zebrac mysli i gnać do pracy!
    Jestem rozczarowana,bo myslałam ,że trafiliśmy z sexem w owulację ale widocznie nie ,lub może to coś z "chłopakami " B jest nie tak.
    Trudno ,kolejny miesiąc przed nami.
    Zawsze obiecuje sobie ,że odpuszczę ,a później wariuję z testami wydaje na nie niepotrzebnie kasę! z tego miesiąca zostały mi 2 ;)
    No to co ...? walczymy dalej:)

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 6 września 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka83 wrote:
    racja grunt to się nie załamać i walczyć do końca pospacerowałam troche po lesie odstresowałam się z mężem naładowałam akumulatory może kolejny cykl będzie szczęśliwy :)
    Zyczę Ci aby w nastepbym cyklu sie udało !
    Dobrze by było gratulowac nastepnej Ciężarówce !

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 6 września 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpakacpra...U mnie już z plamienia krwawienia sie pojawia, jutro pewnie @ przyjdzie. Jedziemy na tym samym wózku, jesśli może Cię to pocieszyć. Chociaż ja też wolałabym przeczytać, że Inofolic zadzaiałał i kolejnej się udało. Zazdroszczę pracy, mi smutno i ponuro, ksiązkę kolejną zacznę czytać. Meżą nie ma, w delegacji. Ale kawka wypita i humor lepszy.
    Domyślam się jako kto pracujesz :-) Nudno nie masz.
    Czasami tak jest, że nie wychodzi mimo trafienia w ten dzień....a badałas męża? Ale wiesz, czasami tak jest...To nie był ten moment, dzidzia jeszcze nie zadecydowała do nas przyjśc. Ale mamy nowy cykl i nową nadzieja. Trzeba zbierać siły na klejną rundkę ;-) :-) I potem nie ma, że boli :-D :-)



    małpakacpra lubi tę wiadomość

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 6 września 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Małpakacpra...U mnie już z plamienia krwawienia sie pojawia, jutro pewnie @ przyjdzie. Jedziemy na tym samym wózku, jesśli może Cię to pocieszyć. Chociaż ja też wolałabym przeczytać, że Inofolic zadzaiałał i kolejnej się udało. Zazdroszczę pracy, mi smutno i ponuro, ksiązkę kolejną zacznę czytać. Meżą nie ma, w delegacji. Ale kawka wypita i humor lepszy.
    Domyślam się jako kto pracujesz :-) Nudno nie masz.
    Czasami tak jest, że nie wychodzi mimo trafienia w ten dzień....a badałas męża? Ale wiesz, czasami tak jest...To nie był ten moment, dzidzia jeszcze nie zadecydowała do nas przyjśc. Ale mamy nowy cykl i nową nadzieja. Trzeba zbierać siły na klejną rundkę ;-) :-) I potem nie ma, że boli :-D :-)
    Nie badałam "niemęża: ;) Jeszcze nie.To był nasz pierwszy cykl z owulacją i gin powiedziała ze spróbujemy jeszcze bez stresowania chłopa;)(tez mi stres :-))On nie ma dzieci,to bedzie jego pierwsze więc nie wiem czy jego plemniki sa sprawne.Ja mogę jak wiemy :)Mam nadzieje i marzenie że na Boże Narodzenie będę brzuchata;)teraz czekam na owulacje planuje poranki i wieczory sie kochac i leżec po akcji dłużej niz 10 minut!

    Angella w końcu sie uda .
    Książki fajna rzecz,oststnio nie mam na nie czasu ,a jak znajdę to zasypiam po kilku kartkach .."Cień wiatru "teraz czytam ,bardzo polecam.
    To do dzieła wrzesień starań rozpoczęty :)
    Ide zrobic sobie herbate i do pracy :)

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 6 września 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia w pracy. Dzięki za podanie tytułu książki.
    Mnie też się zdarza, że zasypiam z ksiązką w ręku ;-)Wczoraj tak czekałam na męża :-)
    Spokojnie, nic nie można powiedzieć po jednym cyklu, to stanowczo za krótko :-) Też bym nie męczyła jeszcze badaniami, gin ma rację i trzeba jej słuchać.
    Pewnie uda się nam w tym roku :-)!!!!!
    A wracając do rannego seksu - wtedy mężczyzna ma wysoki poziom testosteronu i od razu jest gotowy, hm, jakby tu napisać, już stoi jak namiocik i armia żywsza :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 12:45

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 6 września 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzieki ,dzis jest spokojnie!az dziwne;)
    Czyli rano lepiej?:) ok będę pamiętać!!
    Mój ma mnie czasami dość ,próbuję nie wywierać presji ale zdarza sie ,że B jest zmęczony wraca przed północą z pracy ,a ja stawiam ;-) sprawę, że nie ma wyjścia ;) i czasem mechanicznie to wychodzi..
    Szkoda mi go ,widać było ,że dzis był zawiedziony bo miałam urojone symptomy!
    W tym miesiącu postanowiłam wyluzować i dać mu odetchnąć, znowu robimy monit więc będę wiedziała co i jak i kiedy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 14:02

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 6 września 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tylko trzeba trochę poleżeć.
    Ja swego tak męczyłam, że biedak specjalnie przyjeżdzał na szybki numerek, a potem w drogę powrotną, do pracy oddalonej o 50km!!!
    Prawie zajeżdziłam swego męża, a seks już tak mechaniczny był, już ostatni numerek, aby tylko go odbyć.
    Nie wiem jak Ci nasi Meżczyżni dają radę, poważnie ;-)Dl nic też to stresujące.
    W tym cyklu będę bardziej dyplomatyczna(chyba), choć mąż prosił mnie, abym mu mówiła, jak bedzie pozytyw na teście owulacyjnym albo jak pójdę do lekarki na usg. Monitoring jest dobry, bo wszystko czarno na białym.
    I postaram się naprawdę o romantyczniejszą atmosferę. Czyli za ok. 2-3 tygodnie aerobic w łóżku :-)
    Fajnie by było, aby wrzesień był dla nas pozytywny :-)




  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 6 września 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella to my przy Was ze staraniem to wymiekamy;) Jechał specjalnie tyle km:-)
    Romantyczne to :-)
    to fakt Oni też się stresują,mam wrażenie ,że Mój bardzo przeżywa kolejny miesiąc niepowodzeń...chyba bierze to do siebie .Dzis zanim wyszłam, wiem ,że był rozczarowany jak nigdy ,wiedział że u mnie wszystko działało w tym cyklu ,kochaliśmy się w te dni i chyba był pewny sukcesu ,szczególnie po tym jak skakałam po monicie po wyjściu od ginki z fotkami z owulacji ,jakbym w totka wygrała...i te nasze kalkulacje ..Owu była w niedziele no to Yeahh trafiliśmy ,piątki zbijaliśmy z radości !
    I tyle z tego...

    Koniec marudzenia !!do dzieła ....

    Agnella lubi tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 7 września 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bardzo romantycznie i spontanicznie :-P ;-):-D
    Dziś zakupiłam test owulacyjne, Inofolic na ten cykl, jakoś nowy tydzień trzeba zacząć, humor ok, czekam na staranka :-)
    Lenka, testowałaś?

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 7 września 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam szał n atesty w 3 mc starań czyli w marcu robiłam testy codziennie owulacyjne i ciążowe :) a ile kasy poszło na to... więć troche przystopowałam i teraz też robie ale mniej test robiłam w piątek i nic ciąży brak czekam na @ objawów ciążowych brak ale na @ są kolejny mc nic :((


  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 8 września 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz termin @?
    Ja znam ten szał na testy, najpierw kupuję owulacyjne, pod koniec miesiąca ciążowe....wszelkie koncerny, firmy....Dobrze zarabiają na parach chcących dziecka...Starania, wspomagacze - kura zniosąca złota jajka dla takich firm.

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 8 września 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/kobietki-z-pco,8363.html

    Zapraszam Kobietki które dzielą mój los - PCO - razem bądźmy silniejsze ! 2812058qrbqv32vqt.gif

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Novelka84 Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 8 września 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Mam do odsprzedania 2 nienaruszone opakowania inofolicu.
    Ja już nie potrzebuję, bo jestem w ciąży.
    Mój e-mail: [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 19:27

    558f35939cd9e2439b6410d520f7354e.png
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 9 września 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ dostałam wczoraj :((((


  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 10 września 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ale może teraz się uda :-) Dziewczyny, idziemy w cyklem łeb w łeb, pewnie w podobnym terminach zaciązymy.
    Nie zrażajcie się, dalej pijcie Ino i do roboty ;-) :-D Niedługo majtki w dół i atakujemy naszych męzów :-D
    Oczywiście to już w żarcie, bo trzeba już na luzie podejśc, przez te spinania pośladów nam tylko nie wyjdzie.

    małpakacpra lubi tę wiadomość

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 10 września 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella Ci nasi mężowie to dobrze z nami mają:):):) Nigdy nas głowa nie boli;) Ja to sobie myślę, że fajnie by było chociaż do końca roku zaciążyć.
    Neomi żyjesz tam jeszcze kochana?

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 10 września 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak swoją drogą to ten inofolic to mi bokiem wychodzi. W gardle mi staje....nie smakuje mi. Inofem lepiej działał na moje kubki smakowe.

    Demeter
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 10 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też już mnie odrzuca od niego niby brak smaki ale jest :::(((


‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ