X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jak bierzecie ten inofolic? gin palnął tylko, że saszetkę dziennie, a teraz siedzę i się zastanawiam - cały cykl? Od jakiegoś do jakiegoś dnia? Brać bez przerw itd?

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Cześć dziewczyny, jak bierzecie ten inofolic? gin palnął tylko, że saszetkę dziennie, a teraz siedzę i się zastanawiam - cały cykl? Od jakiegoś do jakiegoś dnia? Brać bez przerw itd?

    miałam te same wątpliwości i dziewczyny na tym forum napisały że mam pić go nawet podczas @. czyli cały cykl... ja zaczęłam od wizyty u lekarza i to w sumie była końcówka cyklu...

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziękuję bardzo za odpowiedź :)

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziś mój 12 dc monitoring leki zadziałały pięknie 4 piękne pęcherzyki Graffa ogólnie jest ich aż 10 ale 6 z nich ma tylko po 10mm reszta jest okazała i piękna lekarz mówił ze któryś musi pęknąć . Jajnik lewy, który spał własnie się obudził zaczoł pracować,prawy zawsze jakoś po lekach dawał rade :)

    pięknie może w tym cyklu ??
    ,, Cicha nadzieje " ( żadnych torbieli , żadnych cyst ?) w poniedziałek następna wizyta co i jak , no i oczywiście testy owu od 13 do 17 dnia cylku a luteina od 16 dnia cyklu


    Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki :p :)

    Inofolic 2x1
    dexametazon 1x1 od 4 dc przez 5 dni
    clostilberyt od 4 dc przez 5 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 17:57

    Evell lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Mam do odsprzedania 2 opakowania Inofolicu. Ja niestety nie mogę go stosować, a kupiłam nie wiedząc o tym fakcie :( Mój e-mail: [email protected]

  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Witam wszystkie staracjące się i już z nowym mieszkańcem po sercem :)

    Gratuluję Magic!
    Jeśli rzeczywiście picie inofolicu pomogło to i dla mnie nadzieja.
    Piję trzeci cykl i czuję, że jajniki inaczej pracują. Tylko, że ja mam PCOS.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pera wrote:
    Gratuluję Magic!
    Jeśli rzeczywiście picie inofolicu pomogło to i dla mnie nadzieja.
    Piję trzeci cykl i czuję, że jajniki inaczej pracują. Tylko, że ja mam PCOS.

    Chyba coś źle zrozumiałaś... ;) Bo Magic tylko się przywitała ze staraczkami i przyszłymi mamami, a sama jeszcze czeka na efekt końcowy (jest dopiero co po owulce) ;)

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zgadza się :) czekam na efekty, choć mam do podleczenia prolaktynę jeszcze więc jeśli się uda to nie będzie tylko i wyłącznie sprawa inofolicu :) i polecam kupować na allegro, na allegro kupiłam za 38zł z przesyłką a w aptece 51 zł :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring 17 dc 2 jajeczka pękły :) czekamy na efekty :) żadnych torbieli, żadnych cyst
    cudownie :) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 18:28

    Nikonka lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    Monitoring 17 dc 2 jajeczka pękły :) czekamy na efekty :) żadnych torbieli, żadnych cyst
    cudownie :) :D

    Super kochana :* trzymam kciuki:)

    nesia lubi tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojne szczescie :) trzymamy kciuki :)

    nesia lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wiecie ale jest tańszy odpowiednik inofoliku - Inofem :) Jest to to samo (wiem to od lekarza który zajmuje się leczeniem niepłodności) i w dodatku inofem ma 30 saszetek w opakowaniu a inofolik bodajże 20 więc tańszy i więcej saszetek :)
    To tak dla informacji :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofem w przeliczeniu na saszetki wcale nie jest tańszy to taki chwyt marketingowy, ze dają 30 saszetek. Najtaniej jest na allegro ja kupuje 3 opakowania za 100zł i w tym jest już przesyłka wliczona. Polecam.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo prosze kolejny specyfik :) fakt na allegro taniej :) ja kupipam za 38zl a w aptece 51 zl :(

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestrzegam was dziewczyny byłam u lekarza i mówiłam mu ze kupuje na necie on się zapytał czy z allegro ja mówię że nie że z apteki internetowej sprawdzonej mówił coś ze na spotkaniu ginekologów jakiś jego kolega lekarz opowiadał o 2 przypadkach kobiet które kupiły z allegro od kogoś i się zatruły ,ponieważ lek był podrobiony. Więc uważajcie

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja kochane pije inofolic juz 5 miesiac i wydaje mi sie ze on na mnie w ogole nie dziala (a mam PCO)... widocznie ten lek pomaga tylko niektorym, z mniejszymi problemami... chyba potrzeba mi mocniejszych lekow... :/ mam jeszcze sporo opakowan, dopije do konca i juz wiecej raczej nie bede kupowac... <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 12:57

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę inofolic już 25 dzień i na razie też niestety nic nie działa :( może jeszcze za szybko aby coś czuć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 13:12

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88 wrote:
    ja biorę inofolic już 25 dzień i na razie też niestety nic nie działa :( może jeszcze za szybko aby coś czuć :)

    A ja pije już 4 miesiać i też nic sie nie dzieje, he a miało być tak pieknie !

    Anna255, Mimbla lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam myslec, ze to byl po prostu chwyt reklamowy, jak juz wczesniej niektore dziewczyny pisaly... no ale ja mialam nadzieje i co - i nic... nie mowie, ze w ogole nie dziala, bo moze sa przypadki ze niektorym pomogl, ale na szersza skale, to slaby suplement... no niestety taka moja opinia po dluzszym uzytkowaniu... <3

    Mimbla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    zaczynam myslec, ze to byl po prostu chwyt reklamowy, jak juz wczesniej niektore dziewczyny pisaly... no ale ja mialam nadzieje i co - i nic... nie mowie, ze w ogole nie dziala, bo moze sa przypadki ze niektorym pomogl, ale na szersza skale, to slaby suplement... no niestety taka moja opinia po dluzszym uzytkowaniu... <3

    To chyba zależy od organizmu też,ile pijesz szaszetek dziennie ?on bardziej działą chyba na kobiety z stwierdzonym pcos.Może dać nawet efekty po 6 miesiącach picia nie trać nadzieji ;)

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ