X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invisible90 wrote:
    Cześć dziewczyny, też jak koleżanka wyżej mam pytanie: czy warto robić betę 9 dpo? Mam z mężem trzecią rocznice ślubu i chciałabym zrobić mu niespodziankę jakby się udało (chociaż nie nastawiam się, no ale może jednak). I nie wiem, czy ma to sens. Pozdrawiam Was serdecznie!
    Heeej , a jak u cb sytuacja, jakieś objawy znaki ?
    Ja 5dpo mialam zabarwiony krwia slyz i tak mnie zakul jajnik z ktorwgo mialam ovu ze z bolu sie zwinelam od tego czasu pobolewa jajnik....

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invisible90
    Slyszalam, ze tak wczesnie wychodza bety, ale male wartosci. Ja wolalabym nie wiedziec gdybym miala np ciaze biochemiczna. Dlatego na twoim miejscu wolalabym zrobic jednak bete pozniej. Chyba, ze wyszedl pozytywny test

  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Invisible90
    Slyszalam, ze tak wczesnie wychodza bety, ale male wartosci. Ja wolalabym nie wiedziec gdybym miala np ciaze biochemiczna. Dlatego na twoim miejscu wolalabym zrobic jednak bete pozniej. Chyba, ze wyszedl pozytywny test


    A 10dpo ? Gdzie 5 dni temu doszło do prawdopodobnego zagniezdzenia? Myślisz vze tez za wcześnie ?

  • Tami88 Przyjaciółka
    Postów: 99 22

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś o 17:00 wyniki mojej Bety :) Trzymajcie proszę co się da ;)

    Tami
    39 lat, 5m starań, 2 dzieci (18l i 10l)
    2 c. biochem.
    Hormony+
    Materiał+
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobiłam 11 dpo i wyszło 3,8. Dzisiaj 13 dpo powtórzyłam bete i siedzę jak na szpilkach. Bo gdy beta spadnie oznacza to ciąże biochemiczna . Także nie wiem czy dobrze zrobiłam łażąc na tą betę 11 dpo. Dodatkowo nie mam żadnych objawów ciaży. Śluz taki jak zawsze w II fazie czyli mało. Miałam krew od 9 dnia po owu do 11 dnia po owu gdy dotknęłam szyjki. Jajniki mnie bolały jednak 6 dnia po owulacji. Moja szyjka jest raz wysoko raz nisko raz twarda raz pozpulchniona. Po prostu tragedia z tym czekaniem na bete . Piersi mnie nie bolą są takie jak przed okresem czyli bardziej twarde niż w pierwszej fazie. Bete mam o 14:00 dzisiaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 12:29

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    ja zrobiłam 11 dpo i wyszło 3,8. Dzisiaj 13 dpo powtórzyłam bete i siedzę jak na szpilkach. Bo gdy beta spadnie oznacza to ciąże biochemiczna . Także nie wiem czy dobrze zrobiłam łażąc na tą betę 11 dpo. Dodatkowo nie mam żadnych objawów ciaży. Śluz taki jak zawsze w II fazie czyli mało. Miałam krew od 9 dnia po owu do 11 dnia po owu gdy dotknęłam szyjki. Jajniki mnie bolały jednak 6 dnia po owulacji. Moja szyjka jest raz wysoko raz nisko raz twarda raz pozpulchniona. Po prostu tragedia z tym czekaniem na bete . Piersi mnie nie bolą są takie jak przed okresem czyli bardziej twarde niż w pierwszej fazie. Bete mam o 14:00 dzisiaj.


    Trzymam kciuki !

    Ja sie chyba wstrzymam pare dni jeszcze ;p ehhh sama nie wiem....

  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia* wrote:
    Heeej , a jak u cb sytuacja, jakieś objawy znaki ?
    Ja 5dpo mialam zabarwiony krwia slyz i tak mnie zakul jajnik z ktorwgo mialam ovu ze z bolu sie zwinelam od tego czasu pobolewa jajnik....
    Ja nie miałam żadnych oznak w śluzie, jedynie co to biła mnie bardzo sutki, ale tak mam co miesiąc. Rzeczywiście wczoraj czułam kłucie z lewej strony z jajnika z którego była owulacja, ale jakoś nie nastawiam się, ze to był objaw implantacji czy coś. Piątego lipca będzie około 9-10 dzień po owulacji prawdopodobnie i nasza 3 rocznica ślubu i chce zrobić ta betę tylko dlatego, że może będzie jakaś niespodzianka, ale boje się ze to będzie za wcześnie. A potem wyjeżdżam na dwa tygodnie do pracy i jakby nawet mi się okres spóźnił to nie będę mieć jak zrobić bety raczej. A Ty możesz iść już raczej na betę 5 dni po zagnieżdżeniu.

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tami88 wrote:
    Dziś o 17:00 wyniki mojej Bety :) Trzymajcie proszę co się da ;)


    Trzymamy mocno !

    Tami88 lubi tę wiadomość

  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invisible90 wrote:
    Ja nie miałam żadnych oznak w śluzie, jedynie co to biła mnie bardzo sutki, ale tak mam co miesiąc. Rzeczywiście wczoraj czułam kłucie z lewej strony z jajnika z którego była owulacja, ale jakoś nie nastawiam się, ze to był objaw implantacji czy coś. Piątego lipca będzie około 9-10 dzień po owulacji prawdopodobnie i nasza 3 rocznica ślubu i chce zrobić ta betę tylko dlatego, że może będzie jakaś niespodzianka, ale boje się ze to będzie za wcześnie. A potem wyjeżdżam na dwa tygodnie do pracy i jakby nawet mi się okres spóźnił to nie będę mieć jak zrobić bety raczej. A Ty możesz iść już raczej na betę 5 dni po zagnieżdżeniu.

    Aha.no to by byla super niespodzianka :)


    No ja ten cykl odczuwam inaczej..... Albo boje sie ze za szybko właśnie.... :(

  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Invisible90
    Slyszalam, ze tak wczesnie wychodza bety, ale male wartosci. Ja wolalabym nie wiedziec gdybym miala np ciaze biochemiczna. Dlatego na twoim miejscu wolalabym zrobic jednak bete pozniej. Chyba, ze wyszedl pozytywny test
    W sumie jakbym miała nawet ciąże biochemiczna to bym przynajmniej wiedziała, ze w ta ciąże zachodzę. A od 10 cykli nawet nie było namiastki ciąży. A niby wszystko w porządku i nasienie super i hormony okej.

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczynom, które czekają na wynik życzę powodzenia! :)

    Tami88 lubi tę wiadomość

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invisible ja tak miałam przez 9 cykli total nic biel biła w oczy beta wiecznie "0". Teraz gdy nie miałam żadnych objawów i dalej nie mam beta 3,8 w 11 dniu po owu bardzo mnie zaskoczył. Za godzinę mam wyniki i chyba umrę w tej pracy. Dam znać

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    invisible ja tak miałam przez 9 cykli total nic biel biła w oczy beta wiecznie "0". Teraz gdy nie miałam żadnych objawów i dalej nie mam beta 3,8 w 11 dniu po owu bardzo mnie zaskoczył. Za godzinę mam wyniki i chyba umrę w tej pracy. Dam znać


    Trzymam kciuki i czekam na wiesci ;)

  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    invisible ja tak miałam przez 9 cykli total nic biel biła w oczy beta wiecznie "0". Teraz gdy nie miałam żadnych objawów i dalej nie mam beta 3,8 w 11 dniu po owu bardzo mnie zaskoczył. Za godzinę mam wyniki i chyba umrę w tej pracy. Dam znać
    Ja tez przez 9 cykli nic, beta zawsze <0,100. Wszystkie testy bialutkie. Teraz nasz 10 cykl, co prawda od samej owulacji piersi bolą bardzo jak co miesiąc, ale może ta 3 rocznica da nam szczęście.:) Koniecznie daj znać jaki wynik. Jak robiłaś w diagnostyce to już o 13.30 możesz doszukiwać się wyniku.

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam w śląskich laboratorium analitycznym. Dzwoniłam po 13 i są jeszcze w toku. Czekam do 14:00 i minutę po już dzwonię :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta spadła . nie ma już ciąży.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 lipca 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    beta spadła . nie ma już ciąży.
    Przykro mi, trzymam kciuki za kolejny cykl. W końcu się uda. ;)

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • Tami88 Przyjaciółka
    Postów: 99 22

    Wysłany: 3 lipca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zerknijcie proszę na mój wykres. Mam wyniki !!!

    Moja Beta to 5mlU/ml.

    Czy to stosunkowo dobrze??

    Tami
    39 lat, 5m starań, 2 dzieci (18l i 10l)
    2 c. biochem.
    Hormony+
    Materiał+
  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 lipca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tami88 wrote:
    Dziewczyny zerknijcie proszę na mój wykres. Mam wyniki !!!

    Moja Beta to 5mlU/ml.

    Czy to stosunkowo dobrze??
    Niby ponad 5 oznacza ciąże, poczekaj dwa dni i zrób jeszcze raz.

    Tami88 lubi tę wiadomość

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • Tami88 Przyjaciółka
    Postów: 99 22

    Wysłany: 3 lipca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invisible90 wrote:
    Niby ponad 5 oznacza ciąże, poczekaj dwa dni i zrób jeszcze raz.

    Jasne , dzięki za info. :)

    Tami
    39 lat, 5m starań, 2 dzieci (18l i 10l)
    2 c. biochem.
    Hormony+
    Materiał+
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ