X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzisiaj w aptece nie dostałam lubrykatu, ale zamówiłam na poniedziałek 81zł

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam też w aptece Dbam o Zdrowie

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w super-pharmie za 8 aplikatorów płaciłam niecałe 50 zł a w aptece ta sama ilość ok 80 zł, czy ten żel pomaga nie wiem, są różne opinie. Nam akurat nie pomógł :D no ale cykl był bezowulacyjny po 3 cyklach kuracji tabsami anty. pp :( Są dziewczyny którym pomógł są takie którym nie. Ciężko stwierdzić. Jedyne na co wpływa to na "poślizg" nie ma problemu ale jeśli chodzi o doznania to szału nie ma :D powodzenia :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam akurat żel w tubce (75ml), aplikator pewnie jest wygodniejszy.
    Czy faktycznie trzeba go aplikować w większej ilości "łyżeczki kuchennej" i kilkanaście minut przed stosunkiem?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam 2 tubki za 23 euro okolo. Zamawialam przez ebay przez jakas apteke wysylkowa w Niemczech. Troche taniej niz w Polsce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaruzaz to naprawdę tanio kupilas ja tez rozejrze sie za żelem na ebay póki co mam ta 1 juz w użyciu :)zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do aplikatorów hmm ja wolę tubkę moge dozować tyle ile chce a jak otworzę aplikator to trzeba go zużyć do końca mam nadzieje że nam dziewczyny ten żel pomoże

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do aplikacji ja zauważyłam że jesli stosujesz go zgodnie zinstrukcja tzn przed stosunkiem gestnieje w pochwie i może wlasnie o to chodzi żeby przedłużał żywotność plemników on za stępuje śluż płodny dzieki któremu plemniki moga dłużej przeżyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie zastanawiam czy zamówić connceive plus czy pre seed...
    Miała może któraś z was jakieś porównanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa zasada działania cocelve apre seed jest ta sama tylko producent rózny ja ma concelve tubka i w jednym cyklu zużywam tak hmm 1/5 tubki ale zaczynam starania od 8 dc do 16 bo z moja owulka rozniie bywa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pwoeim wam że wtym cyklu konkretnie poprawił mi sluz płodny mialam piekne ciagace się "białko jaja kurzego" :)w sporej ilości nawet mój mąż zauważył sporą róznice jesli chodzi o śluz ciagnący powinien się rozicągac ok 10 co moj sie ciągnąl ok 30 cm alejestem szczera ale co po to jest to forum ahahaha

    JusWik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwie zaciążyłam i mam do odsprzedania 4 aplikatory conceive, ważność do kwietnia 2015r. w necie to ok. 40zł za 3, ja odstąpiłabym za 30 zł (w pudełku po 8 sztukach, dorzucę 9 testów owulacyjnych), zużyliśmy 4 (było naprawdę fajnie, ale teraz muszę kupować inne leki).
    Odnośnie tuby, to wychodzi taniej, ale tu raczej bardziej o przyjemność chodzi, aplikator ma długą szyjkę i można go głębiej umieścić.

  • justwol Ekspertka
    Postów: 181 138

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuję ten żel od początku bieżącego cyklu, czyli już +/- 20 dni. Zobaczymy co się wydarzy. Generalnie żel kupiłam jako poślizg, który będzie dodatkowo wspomagał i w tej roli sądzę, że się spisuję. Po czytałam jednak na forum, że dobrze umiejscowić go wew. na jakiś czas prze serduszkowaniem. Muszę spróbować, może faktycznie wpłynie korzystnie na wytwarzanie śluzu.

    ckaiyx8dwetxnt0a.png
  • Smoczyca Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jestem tu nowa. Witam was bardzo serdecznie!
    Staramy się z moim Smokiem od pół roku, czyli prawie nic w porównaniu do innych wytrwałych Staraczek.
    Mój problem polega na tym, że nikt nie wie na czym polega mój problem. 5 lat temu gin podejrzewał PCO, ale że wtedy na dzieciach mi nie zależało, to.. ehh... olałam sprawę.
    Teraz niby wyniki mam w normie, czasem nawet miewam owulację z pękającymi jajeczkami ale pojawia się ona u mnie raz na... straciłam już rachubę :(
    Poprzednią @ miałam w listopadzie... teraz mam tylko dlatego, że brałam Duphaston na wywołanie. I nikt nie wie skąd takie przerwy.
    Aż tu nagle, w marcu piękna ovu, jajeczko kształtne, pękające, byłam monitorowana i trafiliśmy! Niestety w 6tc fasolka od nas odpłynęła :( Po poronieniu nic nie wróciło do normy. Ja jestem przeciwniczką szpikowania się czymkolwiek (przez 6 lat łykałam tabletki anty, to po nich było podejrzenie PCO i całe miliardy innych skutków ubocznych) i dla zasady nie będę łykać niczego, co sztucznie ma poprawić cokolwiek w moim organizmie (jakieś popychacze hormonów i te sprawy, Gin Duphaston niemal wmusił we mnie siłą).
    Czekam, aż może coś się poprawi samoistnie. Czuję niestety, że płonne to nadzieje.
    W każdym razie, dzielnie łykam witaminki dla mam i.. no właśnie, dlatego piszę w tym temacie, zaopatrzymy się ze Smokiem w Conceive, bo żelu używamy masowo. Niestety, mimo podniecenia i wielkiej chęci na Smoka, śluzu u mnie deficyt. Kto wie, może zadziała jako placebo i podczas urlopu zmajstrujemy Smoczątko? :D

    Trzymam za was Dziewczyny kciuki!

    (i za siebie po cichutku też :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 21:23

  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak sądzicie, czy żel PrOVag może zaburzyć proces zapłodnienia?

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
  • Malina_88 Autorytet
    Postów: 257 376

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! to mój pierwszy cykl, w którym używaliśmy tego żelu. Nie wiążę z tym cyklem wielkich nadziei, ale mam zamiar od przyszłego cyklu wziąć się poważnie za dalsze starania :) oby pomógł bo mam deficyty płodnego śluzu niestety.

  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lililolo, raczej lepiej odstawić żele na zakażenia typu provag podczas starań. Kwas mlekowy tworzy kwaśne środowisko, a takie jest zabójcze dla plemników. Na te parę płodnych dni lepiej go nie stosować.

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    pwoeim wam że wtym cyklu konkretnie poprawił mi sluz płodny mialam piekne ciagace się "białko jaja kurzego" :)w sporej ilości nawet mój mąż zauważył sporą róznice jesli chodzi o śluz ciagnący powinien się rozicągac ok 10 co moj sie ciągnąl ok 30 cm alejestem szczera ale co po to jest to forum ahahaha
    Kasia przepraszam za bezpośredniość ale możesz mi podpowiedzieć jak aplikowałaś żel z tuby? Właśnie zakupiłam ale bez aplikatorów. Normalnie sobie go wcisnąć czy co?

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Malina_88 Autorytet
    Postów: 257 376

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik z tego co wiem to niektóre dziewczyny aplikują żel z tuby strzykawką

    JusWik lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina_88 wrote:
    JusWik z tego co wiem to niektóre dziewczyny aplikują żel z tuby strzykawką
    chyba będę musiała skoczyć do apteki i kupić strzykawkę bo innego wyjścia nie widzę.
    Dzięki za odpowiedź

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ