X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 24 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w chwili obecnej 3d.c. Żel już czeka w pogotowiu. Kupiłam ten w aplikatorach, teraz troszkę żałuję, że tego w tubie nie wzięłam dodatkowo, żeby się wspomóc nie tylko w środku, ale też na zewnątrz, u wejścia pochwy. U mnie ze śluzem płodnym jest naprawdę kiepsko.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj uzylam pierwszy raz....i jakos bez szalu.
    Aplikator..
    Czekacie te 15min?
    Dzis za to u mnie susza...sie zastanawiam czy to przez ten żel. .

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 24 października 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę chciała go wypróbować w listopadzie. :)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 26 października 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj zamówiłam mam nadzieję że do jutra przyjdzie bo po weekendzie może już być za późno :/

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 31 października 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! ja dzisiaj zamówiłam całą tubkę żelu cholerka pisze że czas dostawy 3 dni a teraz w mailu czytam że nawet 6 ;/ to będzie po ptokach już .. jestem szalenie ciekawa tego żelu tylko boję się że będzie troszkę za ślisko przy stosunku, wiecie, chodzi mi o faceta i jego odczucia :) dziewczyny a powiedzcie mi jak daleko wciskacie sobie ten żel do środka? i ile ml tam jest w tym aplikatorze? pytam bo chce dokupić strzykawkę i wciskać strzykawką, taniej wychodzi żel w tubie niż w aplikatorach.

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 31 października 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Hej dziewczyny ! ja dzisiaj zamówiłam całą tubkę żelu cholerka pisze że czas dostawy 3 dni a teraz w mailu czytam że nawet 6 ;/ to będzie po ptokach już .. jestem szalenie ciekawa tego żelu tylko boję się że będzie troszkę za ślisko przy stosunku, wiecie, chodzi mi o faceta i jego odczucia :) dziewczyny a powiedzcie mi jak daleko wciskacie sobie ten żel do środka? i ile ml tam jest w tym aplikatorze? pytam bo chce dokupić strzykawkę i wciskać strzykawką, taniej wychodzi żel w tubie niż w aplikatorach.

    A skąd zamawiałas? To pewnie maksymalny czas dostawy, moze bedzie szybciej :)
    Co do odczuc to jestem po pierwszym razie z żelem :D jestem prawie pewna ze nie wycisnęłam wszystkiego i nie wiem tez ile tego żelu we mnie zostało - piszą zeby zaaplikować 15 min przed stosunkiem, wiec tak zrobiłam, ale w ciagu tych 15 min moj maz ktorego zamówienie tego żelu z jakichś przyczyn mocno rozbawiło nie omieszkał mnie rozśmieszać :P w kazdym razie tego co zostało było akurat, nie za ślisko, nie za mokro ;) ogólnie bardzo na plus :) ale ile ml w aplikatorze jest to nie pamietam :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1742

    Wysłany: 31 października 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    A skąd zamawiałas? To pewnie maksymalny czas dostawy, moze bedzie szybciej :)
    Co do odczuc to jestem po pierwszym razie z żelem :D jestem prawie pewna ze nie wycisnęłam wszystkiego i nie wiem tez ile tego żelu we mnie zostało - piszą zeby zaaplikować 15 min przed stosunkiem, wiec tak zrobiłam, ale w ciagu tych 15 min moj maz ktorego zamówienie tego żelu z jakichś przyczyn mocno rozbawiło nie omieszkał mnie rozśmieszać :P w kazdym razie tego co zostało było akurat, nie za ślisko, nie za mokro ;) ogólnie bardzo na plus :) ale ile ml w aplikatorze jest to nie pamietam :)


    A w instrukcji nie było napisane DO 15 min przed stosunkiem?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 31 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    A w instrukcji nie było napisane DO 15 min przed stosunkiem?

    A nie wiem, byc moze nie doczytałam :) utkwiło mi w głowie to 15 min najwyrazniej ;)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) no powiem Wam że żel mnie pozytywnie zaskoczył, nie było za mokro ani za ślisko było akurat (zaaplikowałam do srodka strzykawką 3ml) żołnierzyki jakby zostały w środku nie wypłynęło ich ze mnie tyle co zawsze, mam wrażenie że zostały w środku, żel je chyba przyciągnął.. czekam na efekty :)

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1742

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję w piątek o ile @ nie przyjdzie :D i dam znać czy żel pomógł ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja testuję w piątek o ile @ nie przyjdzie :D i dam znać czy żel pomógł ;)
    Trzymam kciuki :) a jak przeczucia ?

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest tutaj jakaś kobieta której tej żel pomógł? Która starała się długo a przy stosowaniu tego żelu pomógł?

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1742

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no sama nie wiem :) bo od zeszłego poniedziałku do ok piątku miałam lekkie bóle @ jajniki też czułam ale sobie myślałam że kurcze za wcześnie jeszcze na bóle okresowe, w środę miałam lekko śluz zabarwiony taki brunatny, w środę też w lewej piersi mnie zakłuło a i w lewym jajniku jakby mi ktoś szpilki wbijał 3 razy. Teraz nic nie boli, trudno mi powiedzieć, duszukuje się już jakiś obajawów no nie chce się zbytnio nakręcach. W zeszłym cyklu bez zelu (w zeszłym i tym miałam symulację i monitoring więc wiem kiedy była owulka)miałam mocniejsze te bóle na @ . No zobaczymy ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 6 listopada 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te objawy wygladaja obiecująco oby to było to..

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Emii_llii Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 12 listopada 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja dziś zamówiłam żel z aplikatorem. Staramy się o drugie maleństwo. Aktualnie drugi cykl z Clo, wiesiołkiem i chce jeszcze ten żel bo mój śluz to mozna szukać

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 12 listopada 2017, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emii_llii wrote:
    Hej. Ja dziś zamówiłam żel z aplikatorem. Staramy się o drugie maleństwo. Aktualnie drugi cykl z Clo, wiesiołkiem i chce jeszcze ten żel bo mój śluz to mozna szukać

    Ja jestem na tym samym etapie, drugi cykl z Clo i luteiną, pierwszy z żelem. Najprawdopodobniej jestem 6d.p.o więc czekam co będzie. Okres powinien przyjść tak 19-20, modlę się żeby nie przyszedł przez najbliższe 9 m-cy, ale nie czuję nic nadzwyczajnego więc boję się że nic z tego znowu... Ale z żelu jestem zadowolona, pierwszy raz od dawna nie było problemów ze śluzem płodnym.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Właśnie zamówiłam na Allegro ten żel. Mam nadzieję, że jutro kurier go przywiezie bo 25.11 spodziewana owulacja❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 19:22

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie żel pomógł, w pierwszym cyklu z nim udało się, jest fasolka :) kiełkuje w brzuszku:)

    Marta..a, gabi90, paula.83, Natalia1984, Dominisia883, lollla7 lubią tę wiadomość

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • paula.83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :-) Zazdroszczę ja teraz też pierwszy miesiąc z żelem i zobaczymy choć cudów się nie spodziewam :-(

    Paula
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Mnie żel pomógł, w pierwszym cyklu z nim udało się, jest fasolka :) kiełkuje w brzuszku:)

    Gratuluję :) A jak długo się staraliście przed zastosowaniem żelu?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ