X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mój pierwszy cykl na ovufriend
Odpowiedz

Mój pierwszy cykl na ovufriend

Oceń ten wątek:
  • magdusia.sz Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajoni wrote:
    Hej, też jestem nową użytkowniczką. Rozpoczynamy z mężem starania dopiero od kilku dni, bo 2 miesiące temu odstawiłam tabsy i przystępujemy do dzieła. Staraczkom życzę powodzenia :)

    No to żeby Wam to poszło szybciej niż nam - tego życze ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Wciąż żyję nadzieją...
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim :) tez tu jestem nowa , a staramy sie 5 miesiac :) poprzednio nie przywiazywalam wagi do temp :( a szkoda bo moze juz by sie udalo

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Ann_ Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 14 listopada 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! jest to także mój pierwszy cykl na ovufriend. Muszę przyznać, że dużo się nauczyłam przez ten czas... Jednak stres nie odszedł, bardzo chciałabym, aby udało się zafasolkować w tym cyklu, ale moje objawy pod koniec cyklu - dziś mam 9 dzień po owulacji - dają już mi mało nadziei :(

    W grupie raźniej! Miłego dnia wszystkim!

  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 14 listopada 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem debiutantką na ovu. Ten 1.cykl wypadł tak sobie,bo temperaturę mierzyłam od pewnego czasu,to samo było z innymi obserwacjami,ale może od nowego cyklu będzie lepiej :)
    Pozdrawiam wszystkie starające się :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 14 listopada 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka wrote:
    Witam was dziewczyny! To mój pierwszy cykl z ovufriend, a chyba 8 cykl starań. Nawet nie mierzyłam temperatury od początku cyklu bo później zakupiłam termometr. No i nie jestem jeszcze zbyt dobra w interpretowaniu ... Pomożecie?

    Hej, tez jestem nowa, staramy sie juz 2 miesiac, mam nie regularne okresy i trudno mi ustalic moje dni plodne ,aletego sie zalogowalam na Ovufriend, mam nadzieje ze to ulatwi mi w zajsciu w ciaze:) Wam wszystkim rowniez zycze powidzenia dziewczyny :)

    kasia :)
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 14 listopada 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdusia.sz - dzięki, jeśli Ty też się starasz to Tobie również powodzenia :):) Ja nie wiem jak to jest po odstawieniu tabletek. Naczytałam się, że po odstawieniu łatwo i szybko się zachodzi, aczkolwiek u mnie to już ponad 2 miesiące od odstawienia, nie mam pojęcia jak wypadają mi dni płodne, tabsy brałam 6 lat i doprawdy już nie pamiętam jakie miałam cykle wcześniej.

    relgi09k4o218c6j.png
  • magdusia.sz Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 14 listopada 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAJONI - Ty czekasz 2 miesiące by zajśc a ja już kąbinuje 24 miesiące.. ALe będzie dobrze zobaczysz..
    Odnośnie tabletek to osobiście nie brałam, ale moich kilka znajomych miało własnie problem z zajsciem przez branie tabletek.. no ale czlowiek czlowiekowi nie rowny ;)

    Wciąż żyję nadzieją...
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 16 listopada 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdusia.sz wrote:
    KAJONI - Ty czekasz 2 miesiące by zajśc a ja już kąbinuje 24 miesiące.. ALe będzie dobrze zobaczysz..
    Odnośnie tabletek to osobiście nie brałam, ale moich kilka znajomych miało własnie problem z zajsciem przez branie tabletek.. no ale czlowiek czlowiekowi nie rowny ;)

    Ja staram się równy tydzień. 2 miesiące temu to ja ostawiłam tabletki i od tego czasu łykam jedynie kwas foliowy i zrobiłam masę badań. "Starać się o dziecko" to u mnie źle powiedziane. My cieszymy się brakiem zahamowań i stresem "wpadki", ale również z myślą o dziecku. Mam nadzieję, że Wam uda się już szybciutko zobaczyć II albo uśmiechniętą minkę, czy to tam wyskakuje na tych testach. Moja znajoma zaszła szybko po odstawieniu, inna znowu ma ogromne problemy, ale to nie wiadomo czy po tabletkach czy jak, w końcu dawno już dali za wygraną i adoptowali dzidziusia.

    relgi09k4o218c6j.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 18 listopada 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc:)tez to moj pierwszy cykl z ovufriend...a przy okazji mam pytanko..od czego zalezy zamalowane koleczko badz nie przy wskaznikach temperatur?bo ja mam same niezamalowane?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 18 listopada 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A temperature mierzysz o tych samych godzinach?

    Poniżej masz link czemu tak jest
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pomiar-temperatury/dlaczego-niektore-kolka-na-wykresie-temperatur-sa-pelne-a-niektore-puste-co-to-oznacza,142.html

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 18 listopada 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mierze zawsze przed poludniem, ale w week pozniej niz w tyg.Dzieki za link:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 23 listopada 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura powinna byc mierzona najlepiej o tej samej porze :)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Ameiva Autorytet
    Postów: 751 726

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem Tu nowa, to mój pierwszy cykl z ovufriend i 7 miesiąc starań...kilka lat temu dowiedziałam się że mam PCOS, wiedziałam że nie będzie łatwo ale jednak łudziłam się że nie będzie aż tak źle. Chętnie skorzystam z doświadczenia więc zostanę tu na dłużej. W grupie raźniej!

    weronika86 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5e2vsf93fd.png

    w4sqs65guiprfo6k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    a mi coś nie gra, czy tylko temperatura jest brana pod uwagę przy owulacji? Detektor wskazał mi na 9 dzień owulację z opóźnieniem 2 dniowym, bo dziś te czerwone przecięcie się pojawiło. Ważne jest, że byłam w podróży na ciężkim szkoleniu i nie wzięłam ze sobą pasków, w pochwie sucho, coś mi tu nie gra.
    Czyli wg nauki dodaję 14 dni i mam 23 dniowy cykl? Co wy na to?

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 27 listopada 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej staraczki ja również pierwszy raz na ovufriend ogólnie to od lipca nie zabezpieczamy się i myśleliśmy ze to takie łatwe :) wiec tak na prawdę to nasz 3 cykl starań (czyli celowanie w dni płodne )z npr i testami owu mam nadzieje ze będzie szczęśliwy -gwiazdkowy

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 listopada 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres wylicza to statystycznie, warto obserwować swój organizm, bo on wie najlepiej, a poza tym wykres na OVU po paru dniach i dodaniu objawów może się przesunąć.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • monia0084 Koleżanka
    Postów: 32 26

    Wysłany: 28 listopada 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim, ja też jestem tu nowa
    to mój pierwszy cykl z owu a czwarty z kolei cykl starań. Jak na razie jestem dobrej myśli i mam nadzieję że dostanę wymarzoną niespodziankę gwiazdkową. Pozdrawiam wszystkie kobietki pragnące zostać mamami.

    Lucy91, Izaczek, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga , monia0084 Witajcie w naszym wspaniałym gronie :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • Ameiva Autorytet
    Postów: 751 726

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga wrote:
    hej staraczki ja również pierwszy raz na ovufriend ogólnie to od lipca nie zabezpieczamy się i myśleliśmy ze to takie łatwe :) wiec tak na prawdę to nasz 3 cykl starań (czyli celowanie w dni płodne )z npr i testami owu mam nadzieje ze będzie szczęśliwy -gwiazdkowy

    mi też się kiedyś wydawało że to nic trudnego, a teraz się zastanawiam jak to możliwe że dookoła tyle wpadek dziewczyny zaliczają...w głowie mi się czasami nie mieści że można zajść w ciąże "niechcący" bez starań i większego wysiłku, przecież żeby się udało tyle różnych czynników musi się zgadzać...

    weronika86 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5e2vsf93fd.png

    w4sqs65guiprfo6k.png
  • MMA Przyjaciółka
    Postów: 105 126

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny :) POWODZENIA ! ;-)

    uwo9gov3korvf4ga.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ