X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw:( 10 dpo. Zrobię jeszcze jutro i uzbrojona w OB wyjde na przeciw małpie.

    Maxima lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A mnie tak wlasnie cyce bola ze az sie poplakalam... dzisiaj tak zaczely... jak tp nie fasola to ja zwariuje...
    Uważaj w tańcu i nie pij wódy no bo wiesz...czekamy na dobre wieści:).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witajcie ponownie! U mnie jakiś dom wariatów, okres się spóźniał 2 dni, plamiłam, potem nagle szyjka się podniosła i pojawił rozciągliwy śluz, po czym znienacka straszna krwawa powódź i piekielne bóle, które ustały praktycznie jak nożem uciął po półtorej doby (moje zwyczajowe okresy to około tygodnia). Przez cały ten czas super-rozciągliwy śluz (z którym normalnie mam problem nawet w czasie owu!) i szyjka tak wysoko, że żeby dosięgnąć muszę wykonywać jakieś "keglowskie" ekwilibrystyki... Czy któraś z Was miała kiedyś coś podobnego?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Little, ładny wzrost!

    Picja, też do góry! :)

    Kurczęęęę, nie chcę się nakręcać, ale mój skok dzisiaj całkiem niezły :)
    Myślicie, żeby zatestować w niedzielę, czy czekać do środy?

    Jeśli chcesz to zrób, ale nie rozpaczaj, gdy będzie negatyw :)
    Picja wrote:
    U mnie negatyw:( 10 dpo. Zrobię jeszcze jutro i uzbrojona w OB wyjde na przeciw małpie.

    Picja, to za wcześnie. Jutro też może być za wcześnie. Powtórz test za kilka dni :)
    ciri22 wrote:
    A mnie tak wlasnie cyce bola ze az sie poplakalam... dzisiaj tak zaczely... jak tp nie fasola to ja zwariuje...

    Ty nie wariuj tylko baw się dobrze i wracaj do ans z dobrymi wiadomościami :)
    Wiosna wrote:
    Dziewczyny witajcie ponownie! U mnie jakiś dom wariatów, okres się spóźniał 2 dni, plamiłam, potem nagle szyjka się podniosła i pojawił rozciągliwy śluz, po czym znienacka straszna krwawa powódź i piekielne bóle, które ustały praktycznie jak nożem uciął po półtorej doby (moje zwyczajowe okresy to około tygodnia). Przez cały ten czas super-rozciągliwy śluz (z którym normalnie mam problem nawet w czasie owu!) i szyjka tak wysoko, że żeby dosięgnąć muszę wykonywać jakieś "keglowskie" ekwilibrystyki... Czy któraś z Was miała kiedyś coś podobnego?

    Dziwna sprawa, ja nigdy tak nie miałam. Przed @ pokazywał mi się rozciągliwy śluz, ale miesiączka była w porządku.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosna wrote:
    Dziewczyny witajcie ponownie! U mnie jakiś dom wariatów, okres się spóźniał 2 dni, plamiłam, potem nagle szyjka się podniosła i pojawił rozciągliwy śluz, po czym znienacka straszna krwawa powódź i piekielne bóle, które ustały praktycznie jak nożem uciął po półtorej doby (moje zwyczajowe okresy to około tygodnia). Przez cały ten czas super-rozciągliwy śluz (z którym normalnie mam problem nawet w czasie owu!) i szyjka tak wysoko, że żeby dosięgnąć muszę wykonywać jakieś "keglowskie" ekwilibrystyki... Czy któraś z Was miała kiedyś coś podobnego?
    Ja tak mialam wpoprzednim cyklu. Podobno to.czasem normalne. Plamilam jeden dzien potem dwa dni lekkie krwawienie ktore trwalo ok 3 godzin z ogromnym bolem a potem plamienie dwa dni i tyle. Krew ze sluzem. Mnie lekarz.zalecil bete tak wrazie czego ale ja po temperaturze wiedzialam ze to nie ciaza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura też spadła, chociaż i tak test zrobiłam wczoraj dla pewności, ale wyszedł jakiś dziwny, rozmazany. Po pół godzinie jakby się wyklarował i ta niby ciążowa "kresko-plama" znikła, więc chyba negatyw... Po 18 dniach od owulacji to już by pewnie wyszedł wyraźny, gdyby rzeczywiście coś było na rzeczy? Nie wiem, powtarzać go czy to mój świr? Badań krwi nie mam jak zrobić bo jestem teraz poza PL.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 11:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorz jeszcze dla pewnosci. A jestes pewna ze juz tyle dni od owulacji minelo a nie mniej?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla rozwiania wątpliwości możesz powtórzyć

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Powtorz jeszcze dla pewnosci. A jestes pewna ze juz tyle dni od owulacji minelo a nie mniej?

    Według Ovufrienda 18, gdyby to nie była prawda to minimalnie 15-14 dni, ale wtedy marne byłyby szanse na ciążę, bo nie było serduszek... Dziwne jest to, że na @ miałam objawy jak na owu bo szyjka "śluzowata", wysoka, miękka i otwarta, więc niezbyt ciążowa... :-/

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova te tańsze testy są czasem najlepsze ;)

    Picja powtórz za dwa dni ;)

    Wiosna po takim czasie test jest raczej wiarygodny :/ Powtórz dla pewności jutro może?

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ze za szybko ale mam taka ochotę na wino ze nie mogłam się powstrzymać od testu:)

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę, jak będę mieć pod ręką Rossmana, to kupię test :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Wiem wiem ze za szybko ale mam taka ochotę na wino ze nie mogłam się powstrzymać od testu:)
    Skąd ja to znam :P co miesiąc to przerabiam :P strasznie ciężko się powstrzymać tym bardziej, że ja mam na półce w łazience w zasięgu ręki zapas testów :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie korci. Na razie ;p

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mnie z takim wykresem by korciło :D

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Ciri, mnie z takim wykresem by korciło :D
    Mnie też :P ale nie namawiam :) fajnie, że nie nakręcasz się tak jak my :P zazdroszczę :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nie. Nic na razie nie zrobie postaram sie zrobic test pierwszy jak wroce czyli 12dpo ale to od temperatury zalezy jaka bede miala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba jeszcze na dodatek dostałam infekcję:( wczoraj sucho a dziś...szkoda gadać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba nie jest kwestia u mnie spokoju i wyluzowania tylko tego ze jedna krecha boli a okres tak bardzo nie... noo nie wiem wole okres niz zobaczyc ta jedna kreske.

    Maxima lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 15 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wytrzymałam i właśnie zrobiłam test i... jest blada kreska! :)

    littleladybird, ciri22 lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ