X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    Zapomniałam dodac ze z piatku na sobote wypiłam lampkę wina? czy to mogło wpłynąć na spadek temperatury?


    nie kochana od alko tempka rosnie nie spada;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki,
    Czy mogłybyście popatrzeć na mój wykres i powiedzieć co sądzicie? Wiem, że nie mierzyłam tempki od samego początku, ale może chcoiaż tyle wystarczy. Chodzi mi o to, że w czwartek, czyli 26 września byłam na wizycie u gina i poprosiłam o usg bo nie byłam pewna czy była już owulacja. Powiedział, że pęcherzyk ma 18 mm i pęknie za 2 - 3 dni - czyli to by wychodziło, że najpóźniej w tą niedziele co była. Wczoraj mi się pojawiło jakieś dziwne plamienie, takie jasno brązowe i taki pulsujący ból jajników, dzisiaj to samo, ale tempka dzisiaj wyjątkowo niska i dlatego nie wiem o co chodzi.
    Od następnego cyklu zaczynam stymulację do in vitro i matrwię się, żeby mi się jakaś cysta nie zrobiła jeśli by pęcherzyk nie pękł, bo znowu mi się wszystko przesunie o kolejny miesiąc.
    Poradzcie!

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 października 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    dziewczyny co sadzicie o moim wykresie? Co oznacza ten spadek temp. 7 dpo ? Czy jest jakaś szansa? Bede wdzieczna za odpowiedzi ;)

    spadek w 7 dpo zwykle oznacza zagnieżdżenie, które jest między 7 a 12 dpo :)

    Beata86 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 października 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hej Dziewczynki,
    Czy mogłybyście popatrzeć na mój wykres i powiedzieć co sądzicie? Wiem, że nie mierzyłam tempki od samego początku, ale może chcoiaż tyle wystarczy. Chodzi mi o to, że w czwartek, czyli 26 września byłam na wizycie u gina i poprosiłam o usg bo nie byłam pewna czy była już owulacja. Powiedział, że pęcherzyk ma 18 mm i pęknie za 2 - 3 dni - czyli to by wychodziło, że najpóźniej w tą niedziele co była. Wczoraj mi się pojawiło jakieś dziwne plamienie, takie jasno brązowe i taki pulsujący ból jajników, dzisiaj to samo, ale tempka dzisiaj wyjątkowo niska i dlatego nie wiem o co chodzi.
    Od następnego cyklu zaczynam stymulację do in vitro i matrwię się, żeby mi się jakaś cysta nie zrobiła jeśli by pęcherzyk nie pękł, bo znowu mi się wszystko przesunie o kolejny miesiąc.
    Poradzcie!


    wiesz takie plamienie może oznaczać właśnie pęknięcie pęcherzyka :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby tak, tak też czytałam, ale ta temperatura mnie troszkę niepokoi i jakoś wyjątkowo w tym cyklu nie bolą mnie piersi, a zawsze po owulce zaraz piersi mi się powiększały, bolały i były takie całe nabrzmiałe, teraz nic. Zobaczymy co jutro będzie...

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 października 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    No niby tak, tak też czytałam, ale ta temperatura mnie troszkę niepokoi i jakoś wyjątkowo w tym cyklu nie bolą mnie piersi, a zawsze po owulce zaraz piersi mi się powiększały, bolały i były takie całe nabrzmiałe, teraz nic. Zobaczymy co jutro będzie...


    hmmm... słuchaj a jak długie masz cykle ??? być może... owu jeszcze nie było... :) co do piersi mnie zawsze zaczynały dokuczać na 7 dni przed @ - jak w zegarku, a od 2 cykli na 2 dzień po owu już szaleją, wydaje mi się, ze wszystko zależy od hormonów w danym cyklu. Jednak jeżeli jesteś zaniepokojona to do gina trzeba iść :) mi się jednak grubo wydaje, że pęcherzyk pękł... zobacz na mój wykres... plamienie przed samym owu... :) a jest wyznaczone prawidłowo przez program ;)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 1 października 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    spadek w 7 dpo zwykle oznacza zagnieżdżenie, które jest między 7 a 12 dpo :)

    Anutka chciałabym aby tak było...

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    hmmm... słuchaj a jak długie masz cykle ??? być może... owu jeszcze nie było... :) co do piersi mnie zawsze zaczynały dokuczać na 7 dni przed @ - jak w zegarku, a od 2 cykli na 2 dzień po owu już szaleją, wydaje mi się, ze wszystko zależy od hormonów w danym cyklu. Jednak jeżeli jesteś zaniepokojona to do gina trzeba iść :) mi się jednak grubo wydaje, że pęcherzyk pękł... zobacz na mój wykres... plamienie przed samym owu... :) a jest wyznaczone prawidłowo przez program ;)

    Anutka ja mam regularne cykle, co 30 dni. Chyba tylko 2 razy w tym roku trafiły mi się dłuższe, ale to max o 2 dni. Też tak się zastanawiam, że może owulki nie było jeszcze, tylko co z tym pęcherzykiem który w czwartek miał 18 mm. Przez te kilka dni to by raczej dużo urósł, za dużo...zobacze jaka temperatura będzie jutro, jak dalej niska to ide do lekarza, żeby mi to sprawdził bo nie chcę żeby mi się moja stymulacja do in vitro znowu przesunęla o kolejny miesiąc...

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 2 października 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak byscie mogly to zerknijcie na moj wykres, bo nie wiem o co kaman :)

    Izaczek
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 2 października 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie ta owulka ?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 października 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaczek - Ja bym obstawiała 14 lub 15dc :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 2 października 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam teraz prośbę do Was, tak jak w tytule :)
    zerkniecie na mój wykres?
    Rozumiem, że zbiera się pewnie na @.. ale tonący brzytwy się chwyta. Plamienie do takiej temperatury pasuje?
    Zamknęłam się w przedciązowej bańce mydlanej :P

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 2 października 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ania_84 :)

    Izaczek
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 października 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    A ja mam teraz prośbę do Was, tak jak w tytule :)
    zerkniecie na mój wykres?
    Rozumiem, że zbiera się pewnie na @.. ale tonący brzytwy się chwyta. Plamienie do takiej temperatury pasuje?
    Zamknęłam się w przedciązowej bańce mydlanej :P

    Ja napisałam pod wyresikeim co myslę :) poczekaj spokojnie .. jak za 3 dni nie przyjdzie @ zrób tescik :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 2 października 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Aniu :*

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • rudaa21 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 2 października 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki zerknijcie proszę na mój wykresik, co? Tak jak wcześniej się udzielałam, nie mogę wykryć u siebie śluzu owulacyjnego jedynie miałam jeden dzień wodnisty ale co dzień, kiedy dodaje pomiary to OVU zmienia mi dzień wystąpienia owulacji ;


    (0570f88749c40695d47fb99b0e83d8c6.png

    rudaaa
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 2 października 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że owulkę miałaś 18-19 dc. a taki przezroczysty, rozciągliwy, albo wodnisty śluz to właśnie owulacyjny :) gdyby był kremowy, albo gdybys miała zupełnie sucho to już gorzej

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 października 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    Ja myślę, że owulkę miałaś 18-19 dc. a taki przezroczysty, rozciągliwy, albo wodnisty śluz to właśnie owulacyjny :) gdyby był kremowy, albo gdybys miała zupełnie sucho to już gorzej


    Zgadzam sie też bym obstawiała 18-19 dc :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 3 października 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z checia juz bym sie zglosila do Was o pomoc w interpretacji, ale wydaje mi sie, ze jeszcze za wczesnie... a cierpliwosci mi brak ;)
    Test owulacyjny zapewnie wprowadzil mnie w blad, choc moje cykle z reguly sa krotkie i szczerze powiem, ze owulacja juz powinna byc. Dzis mialam ciezka nocke, musialam w nocy wstawac do chorego syna, ale mimio to, zmierzylam temperature o 6. Zapewne nie jest wiarygodna :/
    Kiedy OVUFRIEND zaznacza owulacje?

    5f7a4a3e49c52623560038d5646c6e38.png

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 3 października 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu u mnie taka wysoka tempka jak jest @???

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ