X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie w interpretacji wykresu, bo jakiś dziwny jest 36,3 ; 36,5 i tak na zmianę a tu już 17dc .Dodam, że biorę pierwszy m-c Castagnus , magnez i witB6.

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Kurcze, małżonek chory aktualnie więc przesunięcie owulacji byłoby mi na rękę... Bo spodziewałam się 16/17DC (objawy i test owulacyjny dodatni...) I już spisałam cykl na straty. Jakby tak udało się potrzymać jeszcze do piątku... może się chłopak wykuruje :)
    Serduszkować powinniście zacząć już od wczoraj, bo to teraz są te gorące dni, w piątek może być już za późno .

    Izaczek
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaczek wrote:
    Ten dzisiejszy spadek to mogło być zagnieżdźenie , czego Ci życzę. Teraz tylko niech już tempki odbijają ku górze :) Powodzonka :)
    No właśnie dzisiaj odbiła... i nie wiem czy sobie robić nadzieję na święta czy nie...

    No i znowu (pomału) opada, czyli nie ma co sobie nadziei robić :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 08:22

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknijcie na mój wykres proszę - w poniedziałek byłam na monitorze, pęcherzyk 20 mm, wg gina owu śr/czw. Ovufriend chciał mi ustawić owulkę na 18 dc, dlatego anulowałam temp. Dziś ustawiło mi na poniedziałek właśnie. Jak anuluję temp. to wraca owulka w ustawieniach na 18 dc.
    Co o tym sądzicie?

    Edit. Dodam, że jak mierzyłam temp. o 6 miałam 36.64, wpisałam z godz. 7.30 36.89, a o 8.30 było 36.91 (cały czas leżałam w łóżku)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 09:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Jestem tu od niedawna i chciałam Was prosić o spojrzenie na mój wykres mierze samą temperaturę i chciałam się Was poradzić. Teoretycznie wiem że owulacje miałam dzień przed wzrostem temperatury czyli 3 dni temu i zaznaczałam moje serduszka z partnerem i chciałam się dowiedzieć czy mamy szanse na szczęśliwy strzał czy może za późno bądź za wcześnie próbowaliśmy? proszę Was o pomoc...

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiag nie widać serduch :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już chyba widać poprawiłam :)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa zawsze jest, ona umiera ostatnia.
    A co "mówi" dekoder o czasie współżycia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "słaba" chociaż wyczytałam że największe szanse są na zajście w ciąże 3 dni przed owulacją i w dzień owulacji to można powiedzieć że tak było 3 dni przed i w sumie od samego rana następnego dnia po 17dc niby gdzie była owulacja...racja nadzieja umiera ostatnia...:)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dodatku nie masz pewności kiedy na 100% była owu, chyba że miałaś monitoring.

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiacu wrote:
    Dziewczyny pomóżcie w interpretacji wykresu, bo jakiś dziwny jest 36,3 ; 36,5 i tak na zmianę a tu już 17dc .Dodam, że biorę pierwszy m-c Castagnus , magnez i witB6.

    Mi castganus strasznie namieszal, jesli nie masz podwyzszonej prolaktyny i bierzesz castagnus na wlasna reke to mozesz sie spodziewac braku owulacji wogole niestety. Castagnus nie jest dla wszystkich. Sama bralam przez 3 miesiace, zeby zakonczyc kuracje, bez podwyzszonej prolaktyny i skonczylo sie to cyklem bezowulacyjnym 156dni! i to jakby nie byl wywolywany to nie wiem czy wogole by sie kiedys skonczyl.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiag wrote:
    "słaba" chociaż wyczytałam że największe szanse są na zajście w ciąże 3 dni przed owulacją i w dzień owulacji to można powiedzieć że tak było 3 dni przed i w sumie od samego rana następnego dnia po 17dc niby gdzie była owulacja...racja nadzieja umiera ostatnia...:)

    Powinny zolnierzyki przetrwac jesli mialas rozciagliwy sluz plodny.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Zerknijcie na mój wykres proszę - w poniedziałek byłam na monitorze, pęcherzyk 20 mm, wg gina owu śr/czw. Ovufriend chciał mi ustawić owulkę na 18 dc, dlatego anulowałam temp. Dziś ustawiło mi na poniedziałek właśnie. Jak anuluję temp. to wraca owulka w ustawieniach na 18 dc.
    Co o tym sądzicie?

    Edit. Dodam, że jak mierzyłam temp. o 6 miałam 36.64, wpisałam z godz. 7.30 36.89, a o 8.30 było 36.91 (cały czas leżałam w łóżku)
    Temperatura musi byc mierzona zaraz po przebudzeniu, nie wazne czy bylas w spoczynku godzinke pozniej- temperatura sie podiesie. Moze byc mierzona o 6 lub 7 ale zawsze po otwarciu oczu, przed jakakolwiek aktywnoscia fizyczna. Nawet jak lezysz organizm zaczyna sie rozbudzac, zaczyna metabolizm przyspieszac itd.
    Zostawilabym te temperaturke, ktora byla mierzona najpierw. Wydaje mi sie, ze owulacja jest wyznaczona prawidlowo, tempka delikatnie moze sie podniesc przed sama owulacja z powodu malego wyrzutu progesteronu do peniecia jajeczka.

    Unlike, aga.just lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę się poradzić, bo świruję trochę ;) jak myślicie, co mogę sobie myśleć o takim spadku i górce?

    050817878004f1b694edc7c864e374fd.png

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dzień to jeszcze za wcześnie na implantacje jak na mój gust.

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie też tak myślałam, dzięki

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewoje powiedzcie mi, czy dobrze myślę, że owulka była 15stego dnia, mimo, że owu jej nie wyznaczył jeszcze? Patrze po teście, śluzie i notatkach i wszystko by mi na to wskazywało...12dc miałam 12mm pęcherzyk, a endo 9mm, 14dzien pecherzyk 16.9mm czy to nie byłoby za wcześnie?

    6874b8b9dd79dda7dc07b32c207d1826.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 17:47

    48f411ed51.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    No właśnie dzisiaj odbiła... i nie wiem czy sobie robić nadzieję na święta czy nie...

    No i znowu (pomału) opada, czyli nie ma co sobie nadziei robić :(
    To że delikatnie spada jeszcze o niczym nie świadczy , może jeszcze ładnie odbić :) Trzymam kciuki :)

    Izaczek
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Zostawilabym te temperaturke, ktora byla mierzona najpierw. Wydaje mi sie, ze owulacja jest wyznaczona prawidlowo, tempka delikatnie moze sie podniesc przed sama owulacja z powodu malego wyrzutu progesteronu do peniecia jajeczka.

    Weronika czyli wpisać lepiej tą z godz 6 gdzie było 36,64? Dodam, że między 6 o której otowrzyłam oczy, a 7.30 gdzie mierzyłam kolejny raz temp. spałam, a nie tylko leżałam.
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 09:12

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaczek wrote:
    To że delikatnie spada jeszcze o niczym nie świadczy , może jeszcze ładnie odbić :) Trzymam kciuki :)

    Chyba jednak świadczy. Dziś również jest niżej :(

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ