Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam, ja bym chyba nie wytrzymała:) ale to dobre rozwiązanie. Czekamy w takim razie na informację zwrotną od Ciebie :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś się wyjaśni to napewno dam Wam znać. Miłego dnia Dziewczyny :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 3 marca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też czekam na wyniki bety :D

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 marca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia i od razu pisz ile masz :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie chyba owulacji w tym cyklu nie było? Moja temp zwariowała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, Black - z całej siły trzymam kciuki :) pięknie nam się marzec może zacząć na forum :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, póki co wykres nie wskazuje na owu. Spróbuj dołożyć obserwacje śluzu lub szyjki, będzie łatwiej.

  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czar prysł ;-( beta "<2"

  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile po owulacji robiłaś?

  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 dni

  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no to za wcześnie. Dopiero mógł się zagniezdzic i dlatego dwa. Poczekaj do dnia spodziewanej @. Mi spóźnia się już 4 dni a testy niby pozytywne ale nie były do końca wiarygodne. Dlatego mam nadzieję że beta potwierdzi :)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    9 dni
    w takim razie nic nie jest przesadzone bo wczesnie robiłas bete.zrob ponownie w poniedziałek jak nie dostaniesz @

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    black.devile wrote:
    Aaa no to za wcześnie. Dopiero mógł się zagniezdzic i dlatego dwa. Poczekaj do dnia spodziewanej @. Mi spóźnia się już 4 dni a testy niby pozytywne ale nie były do końca wiarygodne. Dlatego mam nadzieję że beta potwierdzi :)
    o której bedziesz miec wyniki

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    black.devile wrote:
    Aaa no to za wcześnie. Dopiero mógł się zagniezdzic i dlatego dwa. Poczekaj do dnia spodziewanej @. Mi spóźnia się już 4 dni a testy niby pozytywne ale nie były do końca wiarygodne. Dlatego mam nadzieję że beta potwierdzi :)

    Bardzo Ci tego życzę :)
    Musialam swoją betę zrobić tak wcześnie bo mam 24 D cykle a robię drugą część badań zleconych przez lekarza i chciałam sprawdzic czy może się udało, ale niestety nie. Nie robię sobie nadziei....

    black.devile lubi tę wiadomość

  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mogło się udać, jak ja nie byłam w ciąży to miałam 0.1 a 2 to o czymś świadczy, zrób jutro albo pojutrze jeszcze raz. Najlepiej pojutrze <3 nie wiem właśnie o której, sprawdzam co chwile :p jak wtedy robiłam to miałam na drugi dzień rano dopiero :( mam nadzieję że teraz będą szybciej

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black - wynik poniżej to poniżej niestety. Nie ma znaczenia czy <0,2 czy <2, bo to tylko normy danego laboratorium a o ciąży można mówić przy wyniku powyżej 5.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...ja w tym cyklu juz wogole nw o co chodzi w tym moim wykresie zawsze temp trzymala mi sie wysoko i spadek mialam dzien przed albo w dniu @ a teraz cholera wie o co chodzi.

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Rocheera robiła je w 9 dpo więc nie wiadomo bo do @ jeszcze ok 5 dni. Może wzrosnąć. Wiem że uznają ciążę od 5 ale sądzę że stanowczo za wcześnie na betę

  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia zobacz sobie mój wykres :p

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak nisko jak u mnie

    f2w33e3kcrry2bu4.png

‹‹ 602 603 604 605 606 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ