Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 4 marca 2016, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black gdzie jesteś z tym wynikiem :D

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 4 marca 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 wrote:
    Czyli Maciejowa uważasz ze wzrost temperatury nie zawsze wynika z pęknięcia pęcherzyka?
    Właśnie tak uważam. Takie 100% potwierdzenie powinno się uzyskać u gina na usg aczkolwiek tu też nie zawsze wszystko da się jednoznacznie odczytać. Niemniej jednak jak jest płyn w zatoce to owulacja była.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak moge zmienić na wykresie wyznaczoną przez program owulację? bo byłam 15 dc na usg o 21.00 ! i lekarz powiedział że pęcherzyk peknie w ciągu 24 godzin lub troszkę później więc musiałabym zaznaczyć 16 dc a program wyznaczył 15

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może owu jest dopiero dziś bo własnie od godziny tak mnie kłuje i pulsuje ten prawy jajnik co miała byc z niego owu

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdź w dzień kiedy wiesz ze była owulacji i na dole w tabelce masz " zaawansowane wykrywanie owulacji włączone " kliknij ma wyraz zmień. Musi się zmienić na wyłączone. I gotowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 08:21


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • Ewelina17007 Przyjaciółka
    Postów: 225 28

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny zerknijcie prosze na mój wykres czy owulacja w ogóle u mnie wystąpi , temp wczoraj i dzis taka sama a to już 17 dc i dziś rano test ovulacyjny pokazał ta drugą kreskę bardziej internsyna niż ta pierwszą prosze o pomoc, wczoraj miałam ostry ból w prawym jajniku

    Ewelina
  • Ewelina17007 Przyjaciółka
    Postów: 225 28

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też wczoraj odczuwałam taki ból w pracym jakniku a ovuf nie wyznaczył mi jeszcze ovulacji
    srebrzysta wrote:
    a może owu jest dopiero dziś bo własnie od godziny tak mnie kłuje i pulsuje ten prawy jajnik co miała byc z niego owu

    Ewelina
  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Of wyznacza owulacje po 3 wyższych temperaturach a nie od razu

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie a skoro test owu wyszedł pozytywny to jesteś właśnie w okresie owulacyjnym więc proponuję dzisiaj wieczorkiem dobrze się bawić ;)
    Black - dalej nic nie wiesz?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo dzięki wielkie

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Ewelina17007 Przyjaciółka
    Postów: 225 28

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko nie wiem co na to mój maż czy da dziś radę jesteśmy już bardzo zmęczeni , myślicie że lepiej kochac się dziś wieczorem czy jutro rano?


    Maciejowa wrote:
    Dokładnie a skoro test owu wyszedł pozytywny to jesteś właśnie w okresie owulacyjnym więc proponuję dzisiaj wieczorkiem dobrze się bawić ;)
    Black - dalej nic nie wiesz?

    Ewelina
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic na siłę, ale jeszcze jedno serduszko w tym cyklu mogłoby się przydać. Może na rozpoczęcie weekendu w sobotę rano :) powodzenia!

    Ewelina17007 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nic z tego, ale dziękuję za wsparcie :)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black nie chciałam wcześniej nic pisać, ale ja na tych Twoich testach niczego nie widziałam, ale cały czas miałam nadzieję, że Twoje oko jednak dobrze wypatrzyło...

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam było bo nawet mój D. Coś widział. Ale nie wiem co jest grane bo teraz niby po owu a jajnik dalej mnie boli. Może to torbiel i dlatego wyszło coś delikatnie na tych testach. Będę musiała wybrać się do tego lekarza..

  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black a jaki wynik miałaś? Szkoda że nic nie wyszło :(

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może na zdjęciu nie było widać. Idź do lekarza i nie poddawaj się!

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Ewelina17007 Przyjaciółka
    Postów: 225 28

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ponownie, rana robiłam test owulacyjny wyszedł pozytywny ( druga kreska byłam bardziej mocniejsza od tej pierwszej) a o 15 i teraz o 19 robiłam ponownie testy owulacyjne i wyszły negatywne ( ta druga kreska słabsza od tej pierwszej) czy to oznacza że jestem juz po owulacji? bardzo prosze o pomoc czy owu już u mnie była jak testy wychodzą negatywne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 20:10

    Ewelina
  • sylfka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jest to mój pierwszy wpis na forum, chciałabym prosić o podzielenie się Waszyni doświadczeniami. Jak to jest z tym drugim skokiem temperatury? Ja zaobserwowałam u siebie wzrost w dniu spodziewanej miesiączki więc w przypływie euforii popędziłam po test, ktory niestety wyszedł negatywny, dziś rano kolejny, rownież negatywny, pomimo, że temperatura nadal utrzymuje się na wyższym poziomie. Powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was miała podobnie?

    https://ovufriend.pl/graph/685130f5b0eee498bea392381ea5f5fa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 20:03

  • Ewelina17007 Przyjaciółka
    Postów: 225 28

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Nic na siłę, ale jeszcze jedno serduszko w tym cyklu mogłoby się przydać. Może na rozpoczęcie weekendu w sobotę rano :) powodzenia!
    dzisiaj to sobie odpuścimy bo mąż musi odpocząć ale jutro rano jak najbardziej

    Ewelina
‹‹ 604 605 606 607 608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ