Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • renia90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze o 5.30 rano.
    Czyli teraźniejsze moje mierzenie to na nic :(

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura jest teraz dość wysoka więc można strzelać, że jesteś po owulacji, która (na podstawie śluzu) mogła być w okolicy 18dc. Miewasz cykle długości 30-33dni?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • renia90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak cykle mam bardzo długie czasami nawet do 40 dni
    Pozdrawiam

  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 6 marca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus ja też pracowałam na zmiany i po prostu przy drugiej budzilam się w nocy na mierzenie i szłam dalej spać. To tylko 3 minuty roboty na leżąco :)

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Aguś 36 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 6 marca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.....wiem, że pewnie cykl stracony, ale od jutra zaczynam z samego rana mierzyc:)

    Aguś 36
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 6 marca 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana909 wrote:
    Agus ja też pracowałam na zmiany i po prostu przy drugiej budzilam się w nocy na mierzenie i szłam dalej spać. To tylko 3 minuty roboty na leżąco :)
    ja jakoś nie mam sumienia budzić męża przy okazji, a inaczej się nie da:| musiałabym nastawiać budzik na 5.30, on wstaje 6.30-7.00. Ja bym sobie usnęła i dospała do 8, ale on to tak średnio. Rano wstawałby niewyspany i wieczorem nie miałby sił na staranka ;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Abradaba Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 marca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres i w miarę swoich doświadczeń albo wiedzy o przypadkach podobnych do mnie spróbować odpowiedzieć czy mogło dzisiaj u mnie dojść do implantacji? Wczoraj w 11 dpo (moim zdaniem owu była dwa dni później) i względnie wysoka temperatura. Dzisiaj w 12dpo (według moich obserwacji 10 dpo)'względnie' duży spadek temperatury poniżej linii bazowej bez bólu miesiączkowego, za to ciągnie i kłuje po lewej stronie brzucha. Niestety jak na złość dzisiaj również wypada dzień @ ale póki co ani widu, ani słychu. To jak uważacie? Na dwoje babka wróżyła czy można mieć jakieś nadzieje?

    https://ovufriend.pl/graph/67e2d556c5bb09f35f3b3c631bfd27dd

    Abradaba
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długą masz fazę lutealną? Bo jeśli 10-12 dni to ten spadek może być spadkiem przed miesiączką jeśli teraz wypada jej termin.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    ja jakoś nie mam sumienia budzić męża przy okazji, a inaczej się nie da:| musiałabym nastawiać budzik na 5.30, on wstaje 6.30-7.00. Ja bym sobie usnęła i dospała do 8, ale on to tak średnio. Rano wstawałby niewyspany i wieczorem nie miałby sił na staranka ;)
    Ja mam cichy budzik i mój mąż nigdy się nie budzi jak mi dzwoni.

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi to wygląda na spadek na @. Ja implantacyjnego chyba nie miałam wcale

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Abradaba Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może wstyd się przyznać ale jest to pierwszy cykl, w którym zaczęłam prowadzić obserwacje :/ Powód prozaiczny: do listopada byłam od wielu lat na tabsach anty i nie przychodziło mi do głowy aby cokolwiek notować. Jak po paru miesiącach nic się nie działo to w końcu przyszedł człowiek po rozum go głowy i rozpoczęłam sprawdzenie poszczególnych parametrów. Tak więc nie wiem ile trwa u mnie faza lutealna :( chyba muszę po prostu cierpliwie (a cierpliwości mi brak ;) ) doczekać standardowych 14 dni po owu i jak nie przyjdzie @ to wykonać test.
    Pytanie z ciekawości: czy zdarzyło Wam się u kogoś zobaczyć zjazd temperaturowy o 0,5-1 stopnia, który okazał się 'być' implantacją?

    Abradaba
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaden wstyd a pierwsze pomiary i ich interpretacja wcale nie są takie łatwe. Obserwuj się dalej i powodzenia! A co do wykresów to poprzeglądaj sobie w galerii :)

    Abradaba lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Abradaba Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawostka: dwa wpisy na forum, że inaczej zaobserwowałam owulację i na wykresie nagle owulacja przesunięta o dwa dni z 17 dc na 19 dc :o Tak więc oficjalnie jestem w 10 dpo ale w interpretacji wciaz widnieje 17 dc jako owu.

    Abradaba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abradaba to rowniez moj pierwszy cykl z mierzeniem temperatury :D


    Wszystkim mierzacym zycze powodzenia :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szybkie pytanko. Które badania z krwii robić w 3-5dc? Prolaktyne też od razu czy ok 22 dc? :)
    Jak widać poprzednu cykl do tyłu. Także czas na badania :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija mi lekarz zlecił w 3-5dc AMH, FSH, LH, E2 i testosteron, a w 24-26dc znów FSH, E2, progesteron i 17OH progesteron.
    Prolaktyne w ogóle, ale ją kiedyś badalam i było ok. A te moje badania pod kątem rezerwy jajnikowej i przysadki mózgowej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro rano będę testować. w zasadzie to dzisiaj powinnam ale zrobię to jutro raniutko raniutko. Może będę miała niespodziankę na dzień kobiet

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, trzymam kciuki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ewelina17007 Przyjaciółka
    Postów: 225 28

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny prosze spójrzcie na mój wykres OF przesunął ovulacje z 15 dc na 18

    Ewelina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje się że dobrze ci wyznaczył owulacje.
    U mnie @ więc jak zwykle nie zdążyłam testować

    Ewelina17007 lubi tę wiadomość

‹‹ 607 608 609 610 611 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ