X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Angelika86 Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 14 września 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta <0,1 mnlu/ml ale hormony wysoko i temperatura wysoko, co to może oznaczać?

  • Angelika86 Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 14 września 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Ile dokładnie ta beta wynosiła?
    Beta <0,1mnlU/ml ale hormony wysoko i temperatura tez co to może oznaczać?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 14 września 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika86 wrote:
    Beta <0,1 mnlu/ml ale hormony wysoko i temperatura wysoko, co to może oznaczać?
    A co lekarz mówi? Idź i spytaj bo my lekarzami nie jesteśmy więc nie wiemy co to może znaczyć

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Angelika86 Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 14 września 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    A co lekarz mówi? Idź i spytaj bo my lekarzami nie jesteśmy więc nie wiemy co to może znaczyć
    No lekarka powiedziała mi ze jest nadzieja i ze swponiedziałek Man powtórzyć betę... ale nie chce mi się wierzyć ze beta sie pomyliła... czy któreś się to zdarzyło?

  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 15 września 2019, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie jest jeszcze szansa?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 września 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika86 wrote:
    No lekarka powiedziała mi ze jest nadzieja i ze swponiedziałek Man powtórzyć betę... ale nie chce mi się wierzyć ze beta sie pomyliła... czy któreś się to zdarzyło?
    To powtórz bete bo progesteron faktycznie bardzo wysoki. Tylko się nie nastawiaj ;).

    Edka u ciebie temperatura spada więc chyba raczej nie, kiedy masz termin @?

    Moj termometr się popsuł coś mi się wydaje bo od 3 dni temp nie dość że są na niskim poziomie to jeszcze są w Lini prostej... Przerzuce się w nowym cyklu na termometr bezrteciowy, przynajmniej będę miała pewność że działa dobrze

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 15 września 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze miałam dokładnie co 4 tygodnie i wypada że w środę a według aplikacji jutro

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 września 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka134 wrote:
    Zawsze miałam dokładnie co 4 tygodnie i wypada że w środę a według aplikacji jutro
    A jak długa masz fazę lutealna?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Angelika86 Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 15 września 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś temperatura podskoczyła 37,07 wiec już zupełnie zgłupiałam fakt ze czuje się jak by mnie coś rozkładało mam katar i boli mnie gardło ( ale temperatura pod pachą 36,93) czy to może być od tego? Progesteron wysoki fakt tylko biorę progesteron 100mg, luteinę dopochwowo i duphaston wiec wydaj mi się ze to od tego...

  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 15 września 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    A jak długa masz fazę lutealna?

    Wiesz co to jest mój pierwszy cykl i za bardzo się na tym nie znam ☹️

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 września 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika86 wrote:
    U mnie dziś temperatura podskoczyła 37,07 wiec już zupełnie zgłupiałam fakt ze czuje się jak by mnie coś rozkładało mam katar i boli mnie gardło ( ale temperatura pod pachą 36,93) czy to może być od tego? Progesteron wysoki fakt tylko biorę progesteron 100mg, luteinę dopochwowo i duphaston wiec wydaj mi się ze to od tego...
    Pod pachą nawet stanu podgoraczkowego nie masz, tylko lekko podwyzszona. Może być od tego a może od rozwijającej się choroby. Duphaston nie wpływa podobno na badanie progesteronu ale za to luteina tak. Ale masz rację może być taki wysoki od tego. Z jakiego powodu masz taką dawkę progesteronu? Lekarz ci to przepisuje i nie wie że może być od tego? Poczekaj do terminu okresu i zrób bete dzień po.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 września 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka134 wrote:
    Wiesz co to jest mój pierwszy cykl i za bardzo się na tym nie znam ☹️
    Wg mnie owulacje miałaś 12 dc a dziś jest 14 dpo czyli jutro powinnaś dostać okres, czyli masz 14 może 15 fazę lutealna, zależy kiedy dostaniesz @

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 15 września 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha😊 dzięki 😊

  • Angelika86 Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 15 września 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Pod pachą nawet stanu podgoraczkowego nie masz, tylko lekko podwyzszona. Może być od tego a może od rozwijającej się choroby. Duphaston nie wpływa podobno na badanie progesteronu ale za to luteina tak. Ale masz rację może być taki wysoki od tego. Z jakiego powodu masz taką dawkę progesteronu? Lekarz ci to przepisuje i nie wie że może być od tego? Poczekaj do terminu okresu i zrób bete dzień po.
    Poczekam do jutra i jadę na betę... zobaczymy, No infekcja się jakaś rozwija bo katar gardło i ogólne osłabienie mój orgnanizm chyba się broni przed ewentualna ciąża. Jestem na żelaznym zestawie: encorton, duphaston, luteina, progesteron, neoparin acard itd. Teraz na dodatek biorę hevarin bo wyszło mi ze mam przeciwciała które odrzucają wszystko co obce... ( ebv w kl. IgG 352) jestem po dwóch poronienieniach jedno biochemiczne drugie żabieg w 10 tyg) wiec teraz bardzo bym chciała żeby wyszło ale z drugiej strony bardzo się boje...

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 15 września 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika86 wrote:
    Poczekam do jutra i jadę na betę... zobaczymy, No infekcja się jakaś rozwija bo katar gardło i ogólne osłabienie mój orgnanizm chyba się broni przed ewentualna ciąża. Jestem na żelaznym zestawie: encorton, duphaston, luteina, progesteron, neoparin acard itd. Teraz na dodatek biorę hevarin bo wyszło mi ze mam przeciwciała które odrzucają wszystko co obce... ( ebv w kl. IgG 352) jestem po dwóch poronienieniach jedno biochemiczne drugie żabieg w 10 tyg) wiec teraz bardzo bym chciała żeby wyszło ale z drugiej strony bardzo się boje...
    Luteina może podwyższać Ci progesteron i temperaturę, zobacz jutro jaka będzie beta, bo faktycznie na ciążę to za mała.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga40 wrote:
    c8e6d9547e10c7942898d13f95c95e43.png

    Co o tym myśleć?
    Help

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga40 wrote:
    Help
    Krwawienie się pojawiło ale tem nadal 37-36,8

  • Angelika86 Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 15 września 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Luteina może podwyższać Ci progesteron i temperaturę, zobacz jutro jaka będzie beta, bo faktycznie na ciążę to za mała.
    No ciężko mi uwierzyć ze jutro beta nagle wyjdzie.... No ale przez ta cała sytuacje nadzieja jakaś jeszcze pozostała... oto mój wykresz... 5d3400d2d76c8bd20fedd3ec15a70bd4.png

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 września 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika86 wrote:
    Poczekam do jutra i jadę na betę... zobaczymy, No infekcja się jakaś rozwija bo katar gardło i ogólne osłabienie mój orgnanizm chyba się broni przed ewentualna ciąża. Jestem na żelaznym zestawie: encorton, duphaston, luteina, progesteron, neoparin acard itd. Teraz na dodatek biorę hevarin bo wyszło mi ze mam przeciwciała które odrzucają wszystko co obce... ( ebv w kl. IgG 352) jestem po dwóch poronienieniach jedno biochemiczne drugie żabieg w 10 tyg) wiec teraz bardzo bym chciała żeby wyszło ale z drugiej strony bardzo się boje...
    O kurde a badalas grupę krwi swoją i partnera? Możecie też mieć konflikt syrologiczny ale to da się wszystko leczyć chyba. Znajomi też tak mieli i urodziło się z tego dwoje albo i więcej dzieci z tym że jedno zmarło niedozyjawac nawet 6 miesiecy ale to przez wadę serca

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 września 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga40 wrote:
    Krwawienie się pojawiło ale tem nadal 37-36,8
    Jak krwawisz to nie mierz chyba że w ustach to robisz. Przykro mi ale spada ci powoli, niektórym w trakcie miesiączki spada temperatura

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 877 878 879 880 881 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ