X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka u mnie rosnie, powolutku ale zawsze :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy wykres w życiu. Jak myślicie, czy takie niskie temperatury to kiepścizna :-(?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy. Moze jeszcze rosnac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring potwierdził owulacje w 17 dniu cyklu. Muszę przestać wstawać w nocy. Cierpię na bezsenność i czasem zasypiam po 3. Może się temperatury rozkalibrowaly...Mam nadzieje, ze jeszcze cos z tego wykresu bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres nie jest zly. ;) masz temperature nad kreska wiec spoko ;)

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam prośbę. Czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres? Staramy się z mężem od stycznia. Od marca zaczęłam znowu mierzyć temperaturę (wcześniej miałam naiwną nadzieję, że będę w tym niewielkim procencie, który zachodzi w ciążę jak o tym zamarzy ;)).
    No i problem polega na tym, że wg mnie powinnam dostać @ wczoraj. Jedyne co się jednak pojawiło to minimalne plamienia. Bólu na @ nie ma, objawów ciążowych
    (tych wszystkich wyczytanych na ovu ;) ) - brak.
    Dziś plamienie jeszcze mniejsze niż wczoraj. Test negatywny.
    Wiecie może co może być przyczyną?
    Z góry przepraszam jeśli pytanie jest idiotyczne dla was ale tak na prawdę dopiero zaczynam obserwację i nie bardzo się znam.
    No i dzięki za wszelkie odpowiedzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 08:52

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilas test? Ja jednak mysle ze to na okres... niestety ja tak mialam w ktoryms cyklu plamienie jeden dzien anstepnego nix. Dwa dni spokoj a potem jak chlusnelo... ale bo raczej na implantacje za pozno...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli byla implantacja to dla mnie w 5 dniu po owu to test juz by byl pozytywny. Wiec testuj.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzięki.
    No ja też myślę, że to na okres tylko zastanawiam się czy to plamienie nie oznacza na przykład jakichś problemów z hormonami.
    A testowałam dziś rano - negatywny.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej stawiam ze bedzie okres. W ostatnim cyklu mialam tak ze mialam plamienie nastepnego dnia slabe krwawienie 2 godziny i nic nastepnego rano znow dwie.godziny i nic potem znow 2 dni plamienia. Bylam u ginekologa powiedzial ze wszystko w porzadku. I ze zaczelam nowy cykl. Mozesz ozobczyc u mnie na wykresie i w notatkach jak to wygladalo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    PrimaSort progesteron badasz w 21-22 dc,ale pod warunkiem że owulacja była w 14 dniu. Generalnie zasada jest taka,że badasz 7 dni po owulacji. Ja badalam dziś. Najlepszy przy staraniach to taki powyżej 15. Powyżej 10 zazwyczaj świadczy o tym,że owulacja była ;)
    A ile kosztuje średnio ten progesteron?

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To raczej stawiam ze bedzie okres. W ostatnim cyklu mialam tak ze mialam plamienie nastepnego dnia slabe krwawienie 2 godziny i nic nastepnego rano znow dwie.godziny i nic potem znow 2 dni plamienia. Bylam u ginekologa powiedzial ze wszystko w porzadku. I ze zaczelam nowy cykl. Mozesz ozobczyc u mnie na wykresie i w notatkach jak to wygladalo.

    fajnie, dzięki.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko ;) czasem tak jest moze sie rozkrecic a jak nie to wizyta u lekarza chyba najlepszym bedzie rozwiazaniem ;)

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Spoko spoko ;) czasem tak jest moze sie rozkrecic a jak nie to wizyta u lekarza chyba najlepszym bedzie rozwiazaniem ;)
    No właśnie mi się to nie uśmiecha bo dopiero 3 miesiące temu przeprowadziliśmy się do Niemiec i nie do końca wiem jak to tu działa, nie znam żadnego ginekologa i w ogóle.
    No ale w końcu trzeba będzie pójść. Jakby nie patrzeć najmłodsza to już nie jestem ;)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A druga rzecz ze jak sie starasz to dobrze juz moec jakiegos lekarza prowadzacego ktory Cie zna... i lepeij pojsc do niego teraz a nie juz w ciazy bo to nigdy nie wjesz na kogo trafisz.

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A druga rzecz ze jak sie starasz to dobrze juz moec jakiegos lekarza prowadzacego ktory Cie zna... i lepeij pojsc do niego teraz a nie juz w ciazy bo to nigdy nie wjesz na kogo trafisz.

    mądrze prawisz :)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahaha wiadomo ;p zawsze bedzie czas zeby zmienic jesli ci nie bedzie odpowiadal czy cos a tak podczas ciazy to kijowo zmieniac...

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    U mnie lekki wzrost :P Wiem, wiem...to nic jeszcze nie znaczy. Pewnie po badaniu progesteronu dowiem się,że owulacja nieprawdopodobna i znowu będę czekac na kolejny cykl :/


    Paznokietku rozumiem Cię doskonale! Mnie jednak taki test 8,czy 9 dpo z jedną kreską mało stresuje, bo wiadomo,że ma prawo nie wyjść. Gorzej jak mam już te 12 dpo, bo w poprzednich ciążach krechy już były. No ale...nie umiem podejść do tego bez emocji, zwłaszcza jak w szufladzie mam jakieś 40 testów ciążowych :P Trudno. Może w kolejnym cyklu nabiorę wreszcie dystansu ;)

    Candela też mi się wydaje,że zaczyna Ci się okres. Oczywiście jeszcze tempka może odbić, ale tak to wygląda.

    Prima sort nie mam pojęcia ile w Pl, bo ja jestem z Uk i robię na skierowanie zawsze. Przy Twoim cyklu ciężko wyłapać ten 7 dzień po owulacji. Przydałoby się robić go ze 3 dni z rzędu, a najlepiej połączyć z monitoringiem, gdzie lekarz będzie widział owulację ;)

    Ciri no widzę, widzę :) Pieknie kochana! Kciuków nie puszczam i czekam na więcej :)

    Wiecie,że 3 lata temu dokładnie 13 maja wyszedł mi pozytywny test z synkiem? Zobaczymy, czy i tym razem 13 będzie szczęśliwy :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo miejmy nadzieje ;)

    Skierka, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj malutki spadek. Generalnie nieduży, bo o 0,03 ale przez to głupek mi przesunął ovu na 24 dc i teraz w ogóle to bez sensu wygląda, czas współżycia słaby i wszystko do kitu.
    A jak dla mnie to ta owu jednak była wtedy, co wyznaczył wcześniej, czyli 18 dc, jak Wy sądzicie?

    dqpr2n0aywig57pz.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ