X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie proszę na mój wykres. Jest szansa na ciąże?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to mój wykres mam nadzieję że teraz będzie widoczny :)

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen, nie widać wykresu

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova mam zapas testów,to co tam :P W dwóch poprzednich ciazach wyszedł mi bladzioch właśnie 10 dpo.

    Carmen nie widać wykresu :/

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen, niestety Twój wykres wygląda raczej na bezowulacyjny.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie tez tak wydaje...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen tez mi się wydaje,że owulacji nie było.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej a ja sie nie moge doczekac czy jutro kolejny skok czy spadek...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen1724 wrote:
    Dziewczyny spójrzcie proszę na mój wykres. Jest szansa na ciąże?
    Matko! Ty masz przez 15 dni śluz wodnisty i rozciągliwy? WOW :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Carmen, niestety Twój wykres wygląda raczej na bezowulacyjny.
    Też mi się tak wydaje. Nawet ovwulacji na wykresie nie wyznaczył ovufriend :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piąty dzień w tym cyklu wykonałam test owulacyjny i wyszedł "praktycznie" negatywny.

    To mój 17 dzień cyklu. Poniżej link do zdjęcia testu:

    93fb38a780c11180med.jpg

    Dziś byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa. Byłam u niego pierwszy raz i pierwszy raz na NFZ.
    Zbadał mnie i powiedział, że ze względu na fakt, iż to mój 17 dzień cyklu, nie jest w stanie określić czy owulacja była. Jednak według grubości endometrium jestem już w drugiej fazie cyklu. Na podstawie obrazu usg wykluczył też PCO o które się bałam.

    Za miesiąc mam zrobić ponownie badanie prolaktyny i jeśli będzie w normie to stopniowo mam odstawiać Bromegron

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Skierka, z tym czekaniem DO JUTRA to jest jakaś masakra. Mnie się codziennie wydaje, że JUTRO to już na pewno będzie wiadomo, a tu wciąż nic.
    Najpierw po owu jaka temp, potem był spadek, więc czy podskoczy, potem czy się utrzyma, ale nie, bo był spadek. Więc znów czy podskoczy. Skoczyło, więc czy się utrzyma. Nie utrzymało, bo dziś minimalny spadek, więc jutro znowu nerwy, czy będzie lepsza temp.

    I tak pewnie przez kolejne kilka dni, bo 14.05 zrobię test...
    Liskova ja test robię 13 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Paznokietku Twój wykres wygląda bardzo ładnie. Według mnie linia jest w dobrym miejscu. Trzymam kciuki!

    Liskova ja mam podobny czas po owulacji i zatestuje juz w poniedziałek :P Opisałas idealnie to czekanie. Tez miałam spadek i panikę w oczach :) ehhh....oszalec idzie :)
    Skierka a kiedy masz mieć @? Bo ja w srodę i zastanawiam sie czy czekac z testem do srody... Czy juz nie pękne w poniedziałek.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paznokietku ja powinnam mieć czwartek-piątek. Znając siebie zacznę testować już w poniedziałek, ale tylko dlatego,że mam jakieś 20 testów w domu :P Zawsze zamawiam razem z owulacyjnymi ;) :D W żadnej ciąży nie czekałam tak długo. Zawsze ok 10-11 dc miałam już bladziocha :)

    PrimaSort szkoda, że lekarz nie umiał stwierdzić,że owulka była. Nie robisz progesteronu?

    Ciri u mnie tez by się przydał wzrost :/

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paznokietek, to dzien przede mna :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Paznokietku ja powinnam mieć czwartek-piątek. Znając siebie zacznę testować już w poniedziałek, ale tylko dlatego,że mam jakieś 20 testów w domu :P Zawsze zamawiam razem z owulacyjnymi ;) :D W żadnej ciąży nie czekałam tak długo. Zawsze ok 10-11 dc miałam już bladziocha :)

    PrimaSort szkoda, że lekarz nie umiał stwierdzić,że owulka była. Nie robisz progesteronu?

    Ciri u mnie tez by się przydał wzrost :/
    Progesteron zrobię tak, jak radziłyście o ile dobrze pamiętam 21-22 dzień cyklu? Czy na początku cyklu? Bo już się zakręciłam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka ale jest ponad linia ta twoja temperatura wiec spoczko :)

    Skierka lubi tę wiadomość

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 8 maja 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort progesteron badasz w 21-22 dc,ale pod warunkiem że owulacja była w 14 dniu. Generalnie zasada jest taka,że badasz 7 dni po owulacji. Ja badalam dziś. Najlepszy przy staraniach to taki powyżej 15. Powyżej 10 zazwyczaj świadczy o tym,że owulacja była ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Paznokietku ja powinnam mieć czwartek-piątek. Znając siebie zacznę testować już w poniedziałek, ale tylko dlatego,że mam jakieś 20 testów w domu :P Zawsze zamawiam razem z owulacyjnymi ;) :D W żadnej ciąży nie czekałam tak długo. Zawsze ok 10-11 dc miałam już bladziocha :)

    PrimaSort szkoda, że lekarz nie umiał stwierdzić,że owulka była. Nie robisz progesteronu?

    Ciri u mnie tez by się przydał wzrost :/
    Skierko ja już dzis nie wytrzymałam i wyszedł negatyw, ale mimo wszystko myślę, ze to za wcześnie. Robiłam do tego po 16, więc nie nastawiam sie negatywnie.. Niby jestem 7dpo. Teraz czekam do srody. Zobaczymy. A testów nie mam. Muszę zamówić hurtowo :D

    Skierka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Paznokietek, to dzien przede mna :)
    Kochana a moze zrobimy w ten sam dzień?:D:D:D Co Ty na to? Ja mogę poczekać do 14 o ile nie dostane @.

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ