X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Biorę to pod uwagę, ale dopóki tempka nie odbije to nie chcę się łudzić :/
    Bedzie dobrze ;) mowie Ci ;*

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, zaznaczyłam tak i też przestawia na 24 dc, także chyba coś w tym jest.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze jak ja odznaczylas to dobrze wyglada ten wykres i chyba rzeczywiscie byla w tedy owulacja. Naprawde dobrze to teraz wyglada ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo patrz ze wszystkie wczesniejsze temperatury z tych wyzszych sa na rowni prawie z kreska ;) wiec znaczy ze program sie nie myli ;p

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ale kiepsko pod względem seksu :(
    Bo mi OF wyznacza czas współżycia slaby, bo kochalismy się tylko 3 dni przed tą owu, ktora miała być 24dc, a 2 dni przed, dzień przed i w dzień - już nie :(

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma w pierwszym strzale zaszla i kochala sie na 3-4 dni przed owulacja wiec nie martw sie ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz testowanie zamiast 14.05 wypada 20.05 - tyyyyle czekania!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak to wyglada... u mnie tez jeszcze tyle czekania... bo mnie tez jakos kolo 20 wypada termin miesiaczki ale testowac chcialam pozniej.

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przy długich cyklach najgorsze jest to, że trzeba aż tyle czekać. Chciałabym móc zrobić test po 28 czy tam 30 dniach..

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Mąż smaży naleśniki na śniadanko, a ja do Was biegusiem :P

    No więc u mnie wzrost delikatny znowu. Ładnie to wygląda, ale cóż....jeszcze może wszystko spaść :/

    Liskova ja zawsze będę powtarzać,że częste przytualnki wcale nie zwiększają szansy, bo nasienie wtedy słabe ;) Inna sprawa, ze po imprezie, piciu czy nocnych pobudkach, to jednak tempka raczej wzrasta. Nawet pomiar późniejszy niż zwykle daje zazwyczaj wyższy wynik. Przyjmuje się 0,05 na każde pół godziny później. Miejmy nadzieję,że u Ciebie to jednak fasolka i kciuków nie puszczam! :)

    Ciri &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

    Ladybird póki @ nie ma piłka w grze ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja stawialam na bezowulacyjny cykl a tu w 23dc takie zaskoczenie i to mile. Jeden seksik bo stwierdzialam ze jak ma byc to bedzie i tak juz wiecej nie zdzialam. Tego dnia podmylam sie tylko woda bez detergentow zeby nie zabijac potencjalnych plemniczkow i czekalam az zamknie sie szyjka i nastqpilo to nastepnego dnia a nawet juz wieczorem byla przymknieta wiec chyba zrobilam wszystko co mozna bylo teraz trzeba czekac.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka, wiem wiem, że za częste przytulanki nie są wskazane, ale tylko jedna w dobrym czasie to jakoś słabo mi się wydaje :(
    Ale nie celowalismy kompletnie w owu, po prostu kochaliśmy się w tym cyklu jak zawsze, ale akurat ok. 18dc więcej niż ok. 24.

    U Ciebie ładnie idzie w górę, spokojnie i powolutku, byle się utrzymalo :)

    Dzięki za info, że 0,05 na każde pół godziny, nie wiedziałam o tym!

    Skierka lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja kiedys patrzylam to po godzinie byla jedna kreska wiecej wiec by sie zgadzalo ;)

    Skierka lubi tę wiadomość

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Dzis założyłam konto na Ovu :) wprowadziłam wszystkie dane-kalendarz prowadzę już około roku i niespodzianka! Od razu otrzymałam notatkę,że moja faza lutealna jest zbyt krótka. Kurczę! Miałyście też podobnie?

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to faktycznie coś jest nie tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo taj jesli za krotka to idz do lekarza bo wtedy zajscie w ciaze jest trudniejsze. Bo jajo nie ma szansy sie zagniezdzic to winq chyba za niskiej ilosci hormonow. Wiec moze powinnas to skonsultowac.

    Marta29 lubi tę wiadomość

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,a ja do tej pory myślałam,że się nie udaje....bo nie i już. Chyba faktycznie czeka mnie wizyta wkrótce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jesli od roju kalendarzyk prowadzisz to nie zauwazylas tego? Jak dluga masz fl?

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja takie krótkie fazy lutealne miałam po ostatnim porodzie. Teraz już mi się wydłużyły, ale 4 pierwsze cykle, to tak 9 dni maxymalnie. Stanowczo za krótko. Najczęściej przyczyną jest wtedy za wysoka prolaktyna i za niski progesteron po owulacji. Ja bym na Twoim miejscu najpierw zrobiła te dwa badania i poszła do lekarza już z wynikami ;) Jest to bardzo proste do wyregulowania lekami :) W moim przypadku takie krótkie fazy były normalne, bo często po porodzie się tak zdarza (właśnie przez nadmiar prolaktyny), ale tak bez ciąży, to jest to sytuacja konieczna do skonsultowania z lekarzem. A ile dni mają te Twoje fazy?

    ciri22, PrimaSort lubią tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! To mój pierwszy cykl na Ovu. Okres spóźnia mi się już dwa dni, a zawsze był regularny (jednak ten miesiąc nie był miły, sporo podróży i negatywnych przeżyć). Temperatura też jakoś dziwnie tańczy, to samo szyjka - wciąż dół i góra. Teraz doszło jeszcze plamienie (zero krwi, tylko brązowy śluz widoczny jedynie na palcu podczas badania szyjki, na zewnątrz prawie czysto) i zaczynam się zastanawiać czy aby wszystko z tym moim cyklem ok? Czy faza lutealna liczy się aż do pierwszego dnia krwawienia czy tylko do momentu spadku temperatury? Bo u mnie spadła już w 8 dpo. Do tego szyjka i pochwa jakieś takie rozpulchnione i tkliwe, szyjka trochę kłująco pobolewa a ujście pochwy podszczypuje. Bólu menstruacyjnego brak. Opisywanych szeroko "pierwszych objawów" ciąży również brak, zresztą przy spadającej temperaturze ciąża chyba odpada? Nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Czy to "psychohisteria" spowodowana rozpoczęciem starań? W razie czego test będę mogła zrobić w środę, w tej chwili jestem poza domem. Z góry dziękuję wam za pomoc.

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ