X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów TEMPERATURA A CIAZA?
Odpowiedz

TEMPERATURA A CIAZA?

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Mam problem z wykresem :P Miewam 37, temp utrzymuje mi się wysoko. Czy któraś tak miała po antybiotyku? Antybiotyk biorę ze względu na usunięcie ósemek, nie jestem chora :)
    Ale wydaje mi się, że może to być powód podwyższonej temperaturki. Czy mogę prosić o interpretację? :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem?
    Spadek implatacyjny? Dalej wzrost? :>
    Zapowiada się niezły koniec cyklu + + + +

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagarek wrote:
    Czy ja wiem?
    Spadek implatacyjny? Dalej wzrost? :>
    Zapowiada się niezły koniec cyklu + + + +
    Dzieki Gagarus :* ale przy tej ilosci lekow jakie pochlonelam w tym cyklu.. :D to nie wiem czy tak sie zapowiada :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Wątek jest o temperaturze wiec pytam: jak myślicie, czy z tego mojego wykresu i temperatur może coś wyjść? Wiem ze nie jesteście lekarzami ani nic, ale wole się spytac osób które maja większą wiedzę niz ja :)

    m85awv1.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne że może coś wyjść choć oczywiście wcale nie musi, tak jak w każdym cyklu szanse są podobno ok. 20%... Szkoda że tylko tyle... ;)

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane babeczki, co myślicie o moim wykresie... Mam jeszcze nadzieje, ale tak boli mnie podbrzusze, że zaraz pewnie dostane okresu... W zasadzie latam do toalety będąc pewna, że zaczął się okres...

    agaaaa lubi tę wiadomość

  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wcześniej nie mierzyłam temperatury, ale odstanie kilka dni sprawdzałastopnie m (niestety wieczorem). Zaobserwowałam, że zazwyczaj miałam ok 17-18 tylko 36,2 - 36,3 (pod pachą) , teraz od kilku dni mam 36,8. Myślicie, że jest jakaś szansa? Jutro chciałabym szczęśliwie zatestować, ale strach mnie wręćz obezwładnia...

    mjvyi09k1yghelay.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Hej! Wcześniej nie mierzyłam temperatury, ale odstanie kilka dni sprawdzałastopnie m (niestety wieczorem). Zaobserwowałam, że zazwyczaj miałam ok 17-18 tylko 36,2 - 36,3 (pod pachą) , teraz od kilku dni mam 36,8. Myślicie, że jest jakaś szansa? Jutro chciałabym szczęśliwie zatestować, ale strach mnie wręćz obezwładnia...
    temperaturę powinno się mierzyć w miejscach gdzie jest śluzówka - pochwa, odbyt albo pod językiem. Mierzenie temp. pod pachą nijak ma się do określenia owulacji , płodności ogólnie słabo się ma do kontrolowania cyklu.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • C@rolin@ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę ...
    mogły byście sprawdzić , czy dobrze interpretuje swój wykres ,? Sądzę że nie doszło do owulacji ?:(
    Temperaturę mierze pod językiem , mam już jedno dziecko , teraz staramy się o drugie... Ale nie wychodzi , od kilku ładnych dni mam mocny ból brzucha sądziłam że owulacyjny , ale temperatura temu przeczy ...

  • C@rolin@ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę ...
    mogły byście sprawdzić , czy dobrze interpretuje swój wykres ,? Sądzę że nie doszło do owulacji ?:(
    Temperaturę mierze pod językiem , mam już jedno dziecko , teraz staramy się o drugie... Ale nie wychodzi , od kilku ładnych dni mam mocny ból brzucha sądziłam że owulacyjny , ale temperatura temu przeczy ...


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam z kolei zupełnie inny wykres niż w tamtym miesiącu.No ale z drugiej strony w tym cyklu mam nogę w gipsie i wziełam ovitrelle

  • milkaa6 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 6 marca 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii - nie prawda ze pod pacha lepiej nie mierzyc. Ja tylko w tym miejscu mierzylam i zawsze wiedzialam kiedy mam owulacje, teraz szczesliwie jestem w 14tc :) powodzenia dziewczyny!

  • Starajaca92 Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 8 marca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki co sądzicie o moim wykresiku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 22:13

    agaaaa lubi tę wiadomość

  • agaaaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8dde8c0b179dd02393d0b5027911869a.png
    to mój wykres zakończony @ niestety a tak się fajnie zzaczynalo

    agaaaa
  • alenka89 Ekspertka
    Postów: 158 184

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca92 wrote:
    Hej babeczki co sądzicie o moim wykresiku?


    Wyższe temperatury się utrzymują, jednodniowy spadek też korzystnie prognozuje. Wszystko się może zdarzyć, ale dobrze to wygląda.

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a jak mój. Wykres :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Powiedzcie mi jak powinna się utrzymywać temperatura świadcząca o ciąży. Moja to 36.9. jestem tydzień przed okresem

    ona32
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tydzień przed @ zawsze jest raczej wysoka kluczowe są dni kiedy jest termin @ jak wysoka to teścik a jak spada to będzie @, mi zwykle leci dzień przed @

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Hej dziewczyny
    Powiedzcie mi jak powinna się utrzymywać temperatura świadcząca o ciąży. Moja to 36.9. jestem tydzień przed okresem
    To, że masz tydzień przed okresem podwyższoną temperaturę, to oznaka tylko tego, że owulacja u Ciebie wystąpiła. Jeśli doszło do zapłodnienia to podwyższona temp. powinna utrzymywać się około 18 dni po owulacji. Wtedy można podejrzewać ciążę. W przeciwnym wypadku w wielu sytuacjach 2-3 dni lub dzień przed planowaną miesiączką temperatura spada do linii podstawowej z pierwszej fazy cyklu.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • stokrtka Koleżanka
    Postów: 42 3

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    To, że masz tydzień przed okresem podwyższoną temperaturę, to oznaka tylko tego, że owulacja u Ciebie wystąpiła. Jeśli doszło do zapłodnienia to podwyższona temp. powinna utrzymywać się około 18 dni po owulacji. Wtedy można podejrzewać ciążę. W przeciwnym wypadku w wielu sytuacjach 2-3 dni lub dzień przed planowaną miesiączką temperatura spada do linii podstawowej z pierwszej fazy cyklu.

    a jeśli po domniemanej owulacji jest na takim poziomie jak u mnie ?

    039c2dcf54b0b5da1f2db3b372cb420e.png

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ