X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 5 tydzień a USG
Odpowiedz

5 tydzień a USG

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa - dokładnie taką samą sytuację miałam jak Ty. Panikowałam że w 5t nic poza pęcherzykiem nie było widać, poszłam tydzień później na kolejne usg i już był zarodek z bijącym sercem. Także głowa do góry, paznokci nie obgryzać - na pewno wszystko jest ok. Jeżeli zarodek nie pojawi się do 8tc wtedy należy zacząć się martwić. No i rzeczywiście dużo zależy od wprawnego oka lekarza i jakości sprzętu usg.

  • nicierpliwa:) Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 lipca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie:) Paznokci już nie mam:).

    niecierpliwa:)
  • Puglia Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, 5 tydzien nie było widać nawet pęcherzyka, początek 7 tygodnia pęcherzyk ale zarodek niewidoczniony, początek 9 tygodnia 15mm szczęścia z bijącym serduszkiem.

  • nicierpliwa:) Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki przestaje świrować i cierpliwie czekam:P

    niecierpliwa:)
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nicierpliwa:) wrote:
    Cześć dziewczynki
    Mam do was pytanko bo zaczynam świrować. Ostatnią miesiączkę miałam 17 czerwca 2016 przypuszczam że do zapłodnienia doszło 30 czerwca ,14 lipca miałam dostać okres i nic zrobiłam testy i wyszły pozytywne , 18 lipca byłam u gin i robiłam beta hcg 214,9 U/l i usg lekarz stwierdził że pecherzyka jeszcze nie ma ale widać że coś się tworzy. 25 lipca poszłam do innego gin i był już pęcherzyk 6,4 mm wg pani dr na 5 tyg 2 dni ale bez zarodka. Czy nie powinno już być coś widać w pecherzyku, boje się że bedzie coś nie tak a tak długo się staraliśmy .:(
    Hej , na tym wątku jestem nowa, po 2 poronieniach, w 3 ciąży.
    Niecierpiliwa, ja mam taka sytuację że okres miałam 23 czerwca, bete zrobiłam 20.07 i wyszła 9( myslę ze owulacje miałam 20dc),dwa dni później 47, następnie 168. Dziś na usg brak pęcherzyka ale myślę ze beta zbyt mała nawet jak urosła do 500.

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 29 lipca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,a ja okres miałąm 2 lipca,pierwsza beta 25 lipca-7,druga- 42,jutro ide na 3 , i w przyszłym tygodniu ide na pierwsze usg,troche sie obawiam

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • MamaTosi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Ja powinnam być już w 8tc a wczoraj ze usg pokazało tylko pusty pęcherzyk :( Martwię się że nic z tego nie wyszło

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. wg om mam 6t0d a wg moich obliczeń owulacja była tydzień później, dziś na usg pęcherzyk 5mm, jest ok?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk bez widzialnego zarodka?

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny :)
    Dziś zaczynam 6tc. Jak narazie nie byłam ani na becie ani na usg . Test zrobiłam dopiero dwa dni temu. W ogole się nie spodziewałam ze będą dwa kreski. Przy najbliższej okazji zrobię test z krwi i umowie się do dr.
    Poprzednia ciaze przechodziłem w Anglii a tam pierwsze usg robia dopiero po 12tygodniu. O badaniu z krwi można zapomnieć.
    Pozdrawiam dziewczyny.
    Nie stresujcie się aż tak...głowa do góry! A wszystko będzie książkowo :)

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Jestem w 5t ciąży (po poronieniu biochemicznym).Ostatnia miesiączka 9 lipca. Wczoraj byłam na USG - widoczny pęcherzyk. Kolejną wizytę mam 29 sierpnia - nie wiem jak doczekam terminu. Beta 7706.79, Progesteron 36,30.
    Mam nadzieję że zobaczę serduszko...

    Karolajnaaa, sylwiunia lubią tę wiadomość

    Aneczka80

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    hej dziewczyny. wg om mam 6t0d a wg moich obliczeń owulacja była tydzień później, dziś na usg pęcherzyk 5mm, jest ok?


    Myślę że jest ok. Miałam podobnie. Wg om był 6tc a na usg widoczny tylko pęcherzyk, po tygodniu już było widać nawet serduszko.
    Myśle że jeszcze jest czas żeby wszystko dostrzec co trzeba. Tylko cierpliwości też potrzeba :)

    Aneczka80 - bardzo obiecujące wyniki :) Gratuluję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 10:24

  • Karolajnaaa Znajoma
    Postów: 29 12

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka80 bardzo ładne wyniki, gratulacje <3

    Ja 17.08. mam pierwszą wizytę u lekarza, mam nadzieję, że coś już na usg zobaczę, będę już prawie w 7tc (bez 1 dnia) :)

  • En- Natalia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, 1 sierpnia beta wynosiła 297.5 a 11 siepnia na usg nic nie widać a beta tylko 11.6...
    Dlaczego spada?

  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nic Ci na to nie powiedział ? Spadek bety to niestety złe wiadomości, ciąża mogła nie rozwinąć się prawidłowo i organizm ją odrzucił :( Nie do mnie jednak należy stawianie diagnozy.. Jak się czujesz ? jakieś plamienia ?

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • En- Natalia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było krwawienie przez dwa dni... potem plamienie brązowe też dwa dni

  • En- Natalia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz powiedział dziś przez telefon, że się nie rozwija, mam jutro wizytę...
    to już drugi taki raz... ;/

  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ze juz sie oczyscilas.. Przykro mi naprawdę :( wiem co czujesz, ja moją pierwszą ciążę też straciłam, ale miałam zabieg.

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • Inga88 Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa, nie znalazłam typowo tematu związanego z moim problemem....5w3d USG, pęcherzyk 15 mm, ale pusty...lekarz powiedział, że najprawdopodobniej zarodek się nie pojawi....czy któraś z Was miała podobny problem i jednak zakończył się pozytywnie??? Obejrzałam wszystkie chyba dostępne zdjęcia USG z takiego samego okresu ciąży, i mój obraz przypomina niestety czarną dziurę :-(

  • julllla Przyjaciółka
    Postów: 84 104

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zarodek pojawił się dopiero w 5t6d - a to i tak wcześnie, zarodek najczęściej widać dopiero w 6t tak więc myślę że u Ciebie jest jeszcze za wcześnie na zarodek - a wg ostatniego dnia okresu też wychodzi Ci 5t3d?

    33w8k0j.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ