Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy pójdę w srode bo nie za bardzo mam jak :-) ale do lekarza jednak pojde zobacze co on powie :-) albo pojdę na betę a do lekarza nie pojadę -nie wiem juz co robic

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • aga 78 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mogę dołączyć ? tak w skrócie mam 38 lat 3 poronienia za sobą .
    W niedzielę test pozytywny ,wczoraj beta 14 dpo 43,85.
    Też od wczoraj czuję rozciąganie w podbrzuszu i ból miesiączkowy ,biorę luteinę.
    Ja też w środę idę na betę -czy przyrośnie i ile? ,bo to jest najbardziej istotne!!
    Mam nadzieję że wszystkie środowe bety będą ok

    3 poronienia
    1.o8.16 -14 dpo beta-43,85 , 3.08.16- 16 dpo beta -91,10.08.16-22 dpo -beta 12
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro stresujący dzień dla nas :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dzisiaj nie mogę usiedzieć w miejscu i ciągle szukam sobie zajęć, żeby czymś głowę zająć..

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak ja :-) jestem w pracy ale nic mi nie idzie :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam krwawic :( powodzenia dziewczyny!

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • aga 78 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie !!! Kleopatra masz może luteinę lub duphaston?? Może by pomogło?
    Ja coś też nadziei nie mam , czekam tylko na jutrzejsze skazanie :(

    3 poronienia
    1.o8.16 -14 dpo beta-43,85 , 3.08.16- 16 dpo beta -91,10.08.16-22 dpo -beta 12
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga 78 czekamy razem do jutra - mam nadzieję, że będzie dobrze!
    Kleopatra przykro mi bardzo :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 17:51

    aga 78 lubi tę wiadomość

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • aga 78 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka, KasiaHaBe o której macie wynik bety?
    Ja już byłam wynik ok 14.
    Jestem sparaliżowana ze strachu!!!

    3 poronienia
    1.o8.16 -14 dpo beta-43,85 , 3.08.16- 16 dpo beta -91,10.08.16-22 dpo -beta 12
  • aga 78 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Monia85 robiłaś bety? Jeśli tak to napiszesz ile dpo jakie miałaś?

    3 poronienia
    1.o8.16 -14 dpo beta-43,85 , 3.08.16- 16 dpo beta -91,10.08.16-22 dpo -beta 12
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga 78 ja mam wyniki około godziny 16-17. Ale u mnie właśnie zaczęło się plamienie więc raczej po wszystkim..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 11:09

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) mam pytanie, w poniedziałek moja beta 402,6 dzisiaj po 48h 730,5 wydaje mi sie, ze to 17dpo dzisiaj, choć nie sprawdzałam. Beta urosła 81% niby w normie. Czy mogę sie uspokoić czy powtórzyć znowu w piątek? Troszkę sie martwie

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Witajcie :) mam pytanie, w poniedziałek moja beta 402,6 dzisiaj po 48h 730,5 wydaje mi sie, ze to 17dpo dzisiaj, choć nie sprawdzałam. Beta urosła 81% niby w normie. Czy mogę sie uspokoić czy powtórzyć znowu w piątek? Troszkę sie martwie

    jak beta przyrasta to nie ma sensu jej już powtarzać bo później rośnie ona wolniej i tylko niepotrzebnie się będziesz stresować w razie czego :) Teraz pozostaje czekać do wizyty u ginekologa żeby zobaczyć czy wszystko pięknie rośnie :) za jakieś 1,5 tyg już może nawet serducho będzie.

    lis87 lubi tę wiadomość

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje, od razu mi lepiej :) tak mi sie wydaje, ze teraz te przyrostu bedą mniejsze ;) kropus jest i sie rozwija to najważniejsze :) w przyszłym tygodniu w czwartek mam pierwsza wizytę u lekarza, może serduszka nie będzie jeszcze ale kropka już zobaczę :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Aga 78 ja mam wyniki około godziny 16-17. Ale u mnie właśnie zaczęło się plamienie więc raczej po wszystkim..

    nie stresuj się, plamienia na początku ma wiele dziewczyn. Czekaj spokojnie na wyniki bety i nie trać nadziei ;) jak urośnie to leć do ginekologa po luteine albo duphaston na plamienia.

    aga 78 lubi tę wiadomość

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • aga 78 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta -91 niby przyrost ponad 100% ale cś mało? dziś 3 tydz i 5 dz
    Co o tym myślicie?

    Monia85 lubi tę wiadomość

    3 poronienia
    1.o8.16 -14 dpo beta-43,85 , 3.08.16- 16 dpo beta -91,10.08.16-22 dpo -beta 12
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga 78 wrote:
    Beta -91 niby przyrost ponad 100% ale cś mało? dziś 3 tydz i 5 dz
    Co o tym myślicie?

    nie ważna jest wysokość bety tylko czy przyrost jest odpowiedni :) a jak na 3+5 to spoko jest wysokość.
    Gratuluje :)

    aga 78 lubi tę wiadomość

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • aga 78 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sis dziękuję dodałaś otuchy.
    Kochana jesteś.

    3 poronienia
    1.o8.16 -14 dpo beta-43,85 , 3.08.16- 16 dpo beta -91,10.08.16-22 dpo -beta 12
  • aga 78 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki czekam na wasze bety

    3 poronienia
    1.o8.16 -14 dpo beta-43,85 , 3.08.16- 16 dpo beta -91,10.08.16-22 dpo -beta 12
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga 78 wrote:
    Beta -91 niby przyrost ponad 100% ale cś mało? dziś 3 tydz i 5 dz
    Co o tym myślicie?


    Aga normy na ten okres sa mniej wiecej w tym przedziale:
    3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
    4. tydzień 5 - 426 mIU/ml

    Zalezy tez od labolatorium, na swoich wynikach powinnas miec wytyczne. Ale przyrost jest elegancki ! :) Gratulacje, teraz tylko czekać na wizyte ;)

    aga 78 lubi tę wiadomość

    eiktyx8d41ciyrnj.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ