X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy ja wariuje? Zanik objawów 10 tydzień
Odpowiedz

Czy ja wariuje? Zanik objawów 10 tydzień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Niestety, jestem panikarą jakich malo i znowu sie martwię, mimo ze mialam usg...uwaga! 3 dni temu,gdzie dziecko mialo 2,5 cm i serduszko bilo 180razy/minutę. Niestety mam rowniez plamienia od 4 tygodni spowodowane krwiakami, które raz sie pojawiaja na usg, raz znikaja, a potem znowu je widac. Moje plamienia są naprawde skape, kilka malych bezowych plamek po skorzystaniu z toalety. Na usg w poniedzialek lekarz również widział krwiak zaraz nad szyjka i powiedzial,ze moge sie spodziewać plamienia ww najblizszych dniach, więc tym sie jakos bardzo nie martwie. Ale martwi mnie to, że dwa dni temu zniknął mi objaw, który towarzyszyl mi od kilku tygodni. Ciągły głód, musiałam jesc co pół godziny. Nagle, dwa dni temu obudzilam się i przestalam byc glodna, moge nie jesc przez kilka godzin :( czy to normalne?moje piersi nadal są bolesne, ale to jedyny objaw jaki mi pozostal. Nie chce wyjsc na wariata i isc na kolejne usg, bo jestem dopiero w 10 tygodniu, a juz mialam ich kilka ze wzgledu na plamienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, ze nie pomoglo mi to, ze kupilam sobie domowy detektor tetna i nie udalo mi sie uslyszec serduszka. Wiem, ze pewnie jest za wczesnie, bo w wiekszosci miejsc jest napisane,ze slychac od 12 tygodnia, ale znalazlam kilka wpisow i filmików, na ktorych udalo sie komus znalezc juz w 9 tygodniu, wiec mialam małą nadzieję :-(

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miałam właśnie zacząć prawie identyczny temat!
    Jestem w 8 tygodniu i nagla z dnia na dzień mogę jeść, wąchać mojego psa, i wogóle nie bolą mnie piersi i jestem spanikowana!

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialas juz usg? Wiem, ze objawy potrafią sie zmieniać, bo w zeszlym tygodniu tez panikowalam, ze przestały mnie bolec piersi i że nie byłam rano glodna jak zawsze i bylam pewna, że to koniec, ale nastepnego dnia głód wrócił i trwał, aż do wtorku. Ale teraz juz mam drugi dzień bez tego objawu! Nie moge przeciez co 2 dni chodzic na usg :(

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie miałam od poniedziałku, mój mąż myśli że panikuję, do lekarza mam daleko i wydawanie kasy na ciągłe usg i paliwo i wizyty to b dużo, bo obecnie nie pracuję...

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pamietam jak mialam takie same obawy jak Wy...w okolicach 6-8tyg ciazy. Zniknęly mi wszystkie obiawy, lacznie z bolem piersi...totalnie nic, zero...bylam pewna ze cos jest nie tak...do tego mialam rowniez krwiaka I mocne plamienia...
    I nic zlego to nie znaczylo...jestem nadal w ciazy juz 19 tydzien. Dodatkowo w sumie od tamtego czasu nie mialam juz zadnych obiawow ciazowych...

    krasnalowa, pumka1990, Millvaa lubią tę wiadomość

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że miałyśmy usg tego samego dnia. Niby 3 dni temu, a juz czlowiek sobie wyobraza najgorsze. No ale jestem już po jednym poronieniu, ale wtedy akurat objawy mi nie ustąpiły, wymiotowalam jeszcze tego samego dnia, w ktorym sie dowiedzialam, że serduszko przestało bić. A o kolejną ciążę staraliśmy sie rok, wiec nie chce znowu tego przechodzic. Mam nadzieje, że po prostu swiruje :-)

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia wrote:
    Dziewczyny, pamietam jak mialam takie same obawy jak Wy...w okolicach 6-8tyg ciazy. Zniknęly mi wszystkie obiawy, lacznie z bolem piersi...totalnie nic, zero...bylam pewna ze cos jest nie tak...do tego mialam rowniez krwiaka I mocne plamienia...
    I nic zlego to nie znaczylo...jestem nadal w ciazy juz 19 tydzien. Dodatkowo w sumie od tamtego czasu nie mialam juz zadnych obiawow ciazowych...


    dajesz nadzieję, porozmawiam z mężem i może zamiast na dziś umówię się na poniedziałek, co ma być to będzie, ale szczerze, przez ponad dwa tyg tak źle znosiłam ciążę że obiecałam mężowi że już nigdy nie chcę.. a teraz jestem w panice, ehhh, czemu nikt mi nie powiedział przez te wszystkie lata kiedy płakałam, że nie mogę zajść, że ciąża to nie taka piękna rzecz..

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizonka wrote:
    dajesz nadzieję, porozmawiam z mężem i może zamiast na dziś umówię się na poniedziałek, co ma być to będzie, ale szczerze, przez ponad dwa tyg tak źle znosiłam ciążę że obiecałam mężowi że już nigdy nie chcę.. a teraz jestem w panice, ehhh, czemu nikt mi nie powiedział przez te wszystkie lata kiedy płakałam, że nie mogę zajść, że ciąża to nie taka piękna rzecz..

    Wierz mi, ze mam bardzo podobne odczucia...ciaza to mega stres dla mnie... tez jestem po poronieniu I 4 latach staran... I od poczatku ciazy wciaz stres...ale sporo da sie przejsc... trzymam za Was kciuki

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie, ciaza to nie jest piekna rzecz. Ja tez przez rok plakalam, ze nie zachodze, a teraz leze w domu od miesiaca z powodu krwiaka i sie doszukuje złych rzeczy :( a może masz możliwość zgłoszenia sie na izbę przyjęć do szpitala? Ja juz byłam kilkukrotnie z plamieniem i zawsze usg robili. Tylko, że jak sie nie ma krwawienia to nie wiem czy przyjmą.ech...

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam krawawień, skąpe brązowe plamienia, jestem na duphastonie i cyklonaminie, tylko mam dziwne przeczucie, bo nie wiem jak się czuć

    dzięki krasnalowa i magia, bardzo bym chciała być już po!

    Mam daleko do lekarza, w szpitalu mogą mnie tylko wyśmiać, po drugie jest to mały i beznadziejny szpital...

    Nie wiem, posiędzę chwilę i pogadam z mężem, który i tak już wszystko roi na chacie i z psem a do tego wozi mnie ... ehhh

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizonka ja wymiotowalam codziennie i mialam codzienne bardzo silne mdlosci od polowy 6tc do 15tc. 2 miesiace lezenia w lozku, nawet usiasc nie moglam tak mnie ciagnelo na rzyganie. Po 15tc przestalam wymiotowac ale jeszcze mialam mdlosci. Uspokoilo sie dopiero po 20tc. W tym czasie prawie nie jadlam, bo mialam jadlowstret. Wiec wyobraz sobie, że Ty plakas 2 tygodnie a ja 4 miesiace ;p;p;p

    Rozumiem, że się bardzo niepokoicie na początku, bo teraz wszystko moze się zdarzyc. I niestety nic sie nie poradzi jak sie zdarzy. Ja wyszlam z takiego zalozenia, zeby nie zwariowac, ze to jest natura ktora wie co robi...
    Potem tez nie bedzie latwiej. Cały okres ciazy jest bardzo stresujacy. Czy sie rusza, za malo sie rusza, za duzo, czy dobrze przybiera, czy wszystko jest ok, potem porod itp itp. Za kazdym razem jak cos sie dzieje staram sie nie panikowac bo to mi nie pomoze, szukam informacji w internecie, pytam doswiadczonych kolezanek i przede wszystkim pytam lekarza. W ciazy tylko spokoj nas ratuje.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20, dzięki, ale nie mam na prawdę pojęcia jak dam radę, straciłam kontrolę pierwszy raz i jest tragicznie

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizonka wrote:
    edwarda20, dzięki, ale nie mam na prawdę pojęcia jak dam radę, straciłam kontrolę pierwszy raz i jest tragicznie

    Spokojnie. Ale jak bardzo sie niepokoisz to jedz do szpitala. Pamietaj, że dziecko odczuwa twoj stres.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszajace jest, że podobno jak juz sie uslyszy serduszko to ryzyko poronienia spada do poniżej 5%! Wiec mamy ponad 95% szans na sukces. Tyle,że w poprzedniej ciąży ja byłam w tych 5%, więc mnietym to wcale nie pociesza. W tej ciazy jestem na wszelkich mozliwych lekach - acardzie, duphastonie, zastrzykach, juz więcej zrobić nie mogę. Kolejną wizytę u lekarza mam za 11dni, ale nie wiem czy wytrzymam.

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, widzę, że jesteśmy w tym samym wieku :)

    też mam dolegliwości autoimmuno do tego endo, więc jestem w szoku, że jestem w ciązy i jestem całkowicie nieprzygotowana

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizonka wrote:
    dzięki, widzę, że jesteśmy w tym samym wieku :)

    też mam dolegliwości autoimmuno do tego endo, więc jestem w szoku, że jestem w ciązy i jestem całkowicie nieprzygotowana

    Tak 86 rocznik, za miesiac koncze 32 lata ;p

    Będzie dobrze, trzeba myslec pozytywnie :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na koniec roku :)

    dzięki, miłego i ciepło dnia :)

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś jeszcze miał doświadczenie ze z znikającymi objawami to niech się podzieli :-)

    Bizonka lubi tę wiadomość

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krasnalowa wrote:
    Jakby ktoś jeszcze miał doświadczenie ze z znikającymi objawami to niech się podzieli :-)

    Ja miałam - mdłości codziennie od rana do wieczora i nagle nie ma, dwa dni bez mdłości, czarne myśli, nawet w belly kalendarzu mam to odnotowane, zero objawów, nie czuję ciąży. Za dwa dni mdłości wróciły i potem plułam sobie w brodę :]

    I od tego momentu (7-8 tydzień) do 2 trymestru już tak było: 1-2 dni w tygodniu objawy zanikały całkowicie, albo były super łagodne.

    Nie bój się - nie tak łatwo poronić.

    EDIT: Sprawdziłam kalendarz:

    10 tydzień - 1 dzień bez mdłosći.
    11 tydzień - 1 dzień słabe mdłości.
    12 tydzień - każdy dzień mdłości.
    13 tydzień - 2 dni bez mdłości.
    14 tydzień - każdy dzień mdłości.
    15 tydzień - 2 dni bez mdłości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 12:32

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ