X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy ja wariuje? Zanik objawów 10 tydzień
Odpowiedz

Czy ja wariuje? Zanik objawów 10 tydzień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :-)
    Ja właśnie wrocilam z wizyty. I krwiaka nie ma! I dzidzius ciagle przyspiesza, juz mial 4,7cm co odpowiada 11 i 4dni. Skakal i robil fikolki. Swietny widok :-)

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 27 lutego 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW! Ja mam przyspieszoną wizytę jutro wieczorem. Muszę ta kawałek pojechać, niestety autobusem i nie wiem jak dam radę z moimi mdłościami. W kązdym razie gratuluję i tak trzymajcie :)

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie, wizyty zawsze uspokajaja. Oj wspolczuje tego autobusu, mnie tez teraz wszedzie maz autem wozi bo jakos boje sie jezdzic autobusem. W weekend bylam na studiach i prawie zemdlalam w dusznej sali, ledwo doszlam do okna. Ja teraz czekam na piatek na prenatalne. Juz mam też troche stres, bo niby wczoraj lekarz obejrzal wszystko i mowil ze jest ok, ale jednak to będą bardzo dokladne badania. Teraz ciazs stala sie jakos tak bardziej rzeczywista jak zobaczylam jak dzidziuś sie rusza, no i zauwazam juz maly brzuszek :-)

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 28 lutego 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, też się boję do poziomu czy nie zrezygnować z niej :P Ale jadę, uspokoję się i dowiem, po tym konowale, czy jest OK, jak szyjka i inne sprawy, a do tego jaka date wziąć na USG z podwojnym

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powodzenia życzę:-)jednak robisz Pappa? Ja mimo,że lekarz dal mi skierowanie i moglabym miec to badanie za darmo to raczej na 80% za nie podziekuje. Juz czytalam o tylu cyrkach i nerwach w zwiazku z wynikami tego badania, ze masakra. A na inwazyjna amniopunkcje i tak bym sie nie zdecydowala gdyby pappa wyszlo zle

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym mieć skierowanie i chcę je jednak zrobić, bo określa jeszcze inne apekty niż same genetyczne.

    Ja po wizycie, wszystko ok, dziecko mega duże, tym razem mi wyszło, że o tydz wcześniej wg USG. MIałam pierwsze przez brzuch :) Takie to teraz realniejsze :)

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super.gratulacje:-) a ja sie wlasnie dowiaduje na forum u wrzesniowek jak odmowic zrobienia Pappa. Haha. Tym bardziej przekonal mnie artykul, ktory czytalam ze wsrod kobiet, u kotrych wyniki wyszly "złe", tylko 1 na 50 ma rzeczywsicie chore dziecko. A pozostale tylko niepotrzebnie sie denerwują.

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 1 marca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę pod uwagę, że on bada więcej niż tylko wady i dlatego robię

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ