Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Grudniówki z pierwszych objawów :)
Odpowiedz

Grudniówki z pierwszych objawów :)

Oceń ten wątek:
  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kończę 36 tydzień. Tylko Diana mnie dziś cala noc meczylo, a nie tak jednorazowo. :( Niestety nie jestem w stanie nawet nic zjeść. Rano zjadlam koktajl z jagód , teraz węgiel i smecta. Ale widzę że 'przelatuje' jak przez rurkę :/

    Przez 8 miesięcy nic praktycznie mi nie dolegalo..teraz ten brzuch. Do tego boli mnie tylek po zastrzyku i promieniuje do całej nogi. Tak na patologii ciazy mi zrobiła zastrzyk.
    Oby ten miesiąc ostatni był do przeżycia :( płakać mi się chce!!!

    Opryszczka świadczy o spadku odporności więc kuruj się , żeby Cię mocniej nie zlapalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2016, 10:10

    Jago
  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co..I na dodatek tego wszystkiego wczoraj uderzylam się rogiem kartonu w brzuch :( i tak mnie boli,nieprzyjemnie uczucie. Mama tylko nadzieję, ze nic Adasiowi tym nie zrobiłam :( stresuje się :(

    Jago
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagooo, w tej chwili najważniejsze jest nawodnienie, skoro całą noc to trwa. Jeśli nie przyjmujesz jedzenia, to na siłę nie musisz, natomiast jeśli nie dasz rady zatrzymać płynów to faktycznie zostaje kroplówka :-/
    A zjeść możesz spróbować kleik ryżowy-taki dla dzieci.
    Co to się porobiło.

    jagooo90 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Siwa1001 Autorytet
    Postów: 705 204

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana a jaka nazwa tej masci co stosowalas?
    Faktycznie zdrowe i pelne zycia dzis w mniejszosci.

    Natalia i Michał ur. 2 grudnia 2016 r.
  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyśle męża do sklepu po kleik i sucharki .. tylko on zaraz mi powie ze mi ryż ugotuje a nie kleik..ze niby niezdrowo kleik , ze to syf itp :/ niestety stety ma bzika na punkcie zdrowego odżywiania i każde moje niezdrowe jedzenie kończy się komentarzem :/ ja też się zdrowo odzywiam, no ale ciąża rządzi się swimi prawami przecież :)

    Jago
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chodzi właśnie o kleik, żeby to rozdrobnione było i do tego z cukrem, żeby kaloryczne i jakimś tam aromatem, żeby się lepiej wślizgnęło ;-) a z ciężarną się nie dyskutuje, tym bardziej chorą;-) oj, jak ja bym chciała, żeby mój zdrowo jadł-a to śmiecieżerca jakich mało jak Go nie przypilnuje :-/

    jagooo90 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • diana0501 Autorytet
    Postów: 1070 200

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa1001 wrote:
    Diana a jaka nazwa tej masci co stosowalas?
    Faktycznie zdrowe i pelne zycia dzis w mniejszosci.
    Maść witaminowe. Tylko tyle. Ona kosztuje 3-4 zł i szybko idzie ale jest bardzo tłusta( nie taka oleista) ale świąd ustepowal momentalnie.

    Jagoo jak tak to uważam że kroplówki Brda najlepsze. Jedź do szpitala

    Siwa1001 lubi tę wiadomość

    3jgxvfxmdt0xa9ha.png
  • diana0501 Autorytet
    Postów: 1070 200

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakoś smiecuowo się nie je chyba że mamy ochotę . Mój woli gotowane a odkąd mamy parowar to prawie wszystko z niego. Kotlet smażony? Boziu kiedy to było. Albo pieczone albo duszone. Do tematu jedzenia podchodzimy tak ze zdrowym rozsądkiem - nie jest tak 100% zdrowo ale też śmieci raz na ruski rok :)

    jagooo90 lubi tę wiadomość

    3jgxvfxmdt0xa9ha.png
  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 5 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest z tymi facetami..chcą jak najlepiej ale nie zawsze wychodzi ;)

    Jago
  • framtid Autorytet
    Postów: 287 148

    Wysłany: 5 listopada 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoo ja jak juz nic nie mogłam jeść bo po wszystkim wymiotowałam i miałam rozwalony żołądek to pomagały mi bułki pszenne plus taki serek waniliowy z piątnicy. Jadłam praktycznie cały dzień i tak chyba przez tydzień. Do tego piłam rumianek, po kilku dniach takiej diety mąż zaczął mi serwować gotowanego indyka. Wszystko w małych ilościach żeby nie drażnić żołądka. No i litry wody. Ale jeśli bardzo sie męczysz to radziłabym skoczyć do lekarza i poprosić o jakiś lek bo naprawdę możesz sie odwodnić i będzie niewesoło :(


    Co do oczyszczania sie przed porodem to tez mi sie wydaje ze to nie tylko tak dzień czy godziny przed akcją. Ja od jakiegoś czasu tez co chwile latam do toalety i wydaje mi sie ze to powoli właśnie organizm zaczyna uruchamiać opcje oczyszczania bo wcześniej ledwo co mogłam sie wypróżnić a jem w sumie cały czas to samo i ro raczej nie zmiana diety czy cos

    jagooo90, Tysia :) lubią tę wiadomość

    18.10.2024 ⏸️ (2cs)
    23.10.2024 - beta 396,5
    25.10.2024 - beta 836
    08.11.2024 - 0,5cm dzidziusia
    18.11.2024 - kolejna wizyta

    preg.png

    age.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 5 listopada 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że laktoza słabo, surowe owoce, warzywa na żołądek. Najlepiej ryżu tak gotowany z gotowanymi warzywami, sucharki itd.
    Właśnie, mam sok malinowy w piwnicy, może akurat.
    Kurde a czy opryszczka to nie wiem.... Nie ma pęcherzy z surowicą tylko jakby zajad... Ale nie tam gdzie zajad.

    Jago, ha czasami też brzuchem i coś zawadzę, nie martw się. Na pewno Adaś ma się dobrze, on w tych wodach ma amortyzację .

    jagooo90 lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 5 listopada 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja sobie pomyślę jak lekarz mi robi usg i dusi tą głowicą, to też bym się nie martwiła uderzeniem lekkim ;-)

    jagooo90 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 5 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowa zrobiła mi ryż z marchewką i od razu lepiej się czuję ;) stanelam na wadze i po tych 2 dniach az 2 kg mniej..

    Mam nadzieję ze Adaś bez urazów, ale wiadomo trochę się stresuje..

    Jago
  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagooo ja zywilam się takim dla dzieci wlewasz niby mleko ja dawałam wodę i piłam on ma też dużo jakiś witamin... Nie pij mleka ani nic z nabiał pogarszasz sprawę... Kup te elekrrolity są ohydne ale cie nawodnia, ile to już trwa u ciebie? W sensie biegunka i wymioty?ile dni...? Jak masz apetyt możesz ugotować sobie jabłko ale nie zjadaj skórki tylko sam środek..

    jagooo90 lubi tę wiadomość

    Jej

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryż z marchewką bardzo dobrze :-) babciny sposób

    jagooo90 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super marchewka zatrzymuje... Bardzo dobrze a jak odzyskasz w pełni apetyt nie popełniaj mojego błędu i nie rzucaj się od razu na głęboką wodę zaczynaj od jajeczka na miękko, bułeczki z masłem i jedz probiotyki bardzo bardzo Ci współczuję bo miałam to samo przeszukałem cały internet vo robić ale na szczęście jelitowa nie jest niebezpieczne dla dzidziusia tylko pod względem odwodnienia jest niebezpieczne..
    A ja dziś mam ochotę na pizze i chyba na nią pójdę ;)

    jagooo90 lubi tę wiadomość

    Jej

  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to jestem głodna jak wilk. Zjadłabym przysłowiowego konia z kopytami. I do tego kilo czekolady..
    Dziś będę jadła tylko ten ryż. Tak jak piszesz , nabiał nie jest dobry na te dolegliwości..I nie ma co później jeść wszystkiego oczami :) dziękuję za rady!

    Jago
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 5 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest taka zupa, marchwianka. Na zatrucia. Jedź też słone paluszki. Sól uzupełnia też to, co tracimy.
    Ja z godziny na godzinę coraz słabiej.
    Gardło mam takie suche i boli, oszaleje..

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 listopada 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny tak wpadłam do was bo mam ploblemik. Dzisiaj dowiedziałam sie ze bede mamusia. Ale zaczynam sie martwić bo mam skurcze w dole brzucha jak siedzę i chodze. Co mam o tym myśleć? Wy jesteście doświadczone więc proszę o poradę. Z góry dziękuję.

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 5 listopada 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Jest taka zupa, marchwianka. Na zatrucia. Jedź też słone paluszki. Sól uzupełnia też to, co tracimy.
    Ja z godziny na godzinę coraz słabiej.
    Gardło mam takie suche i boli, oszaleje..

    Kup isle, bardzo dobrze nawilża gardło. Pij dużo płynów, herbata z miodem, cytryna i sokiem malinowym. Koniecznie w lozku cały dzień !!

    Jago
‹‹ 388 389 390 391 392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ