X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Grudniówki z pierwszych objawów :)
Odpowiedz

Grudniówki z pierwszych objawów :)

Oceń ten wątek:
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chyba atak kolki. Tata bawi. Mały tak płacze że serce pęka. Podajemy przed jedzeniem ten lek Sab Simplex i akurat tu zapomniałam i dałam w trakcie ech. Może jednak coś ruszy :/

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja chwilowo ma spokój z brzuszkiem, ale po akcjach z pierwszych dni w domu też kupiłam Sab Simplex, jak się go podaje? Tak zapobiegawczo przed każdym jedzeniem? Można podać już w momencie jak ból się pojawi? Ulotkę mam po czesku i nic nie rozumiem ;)

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje :-) z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w tym roku dla nas tak szczególnych, życzę Wam wielu radości, ciepłej, rodzinnej atmosfery, bezgranicznej miłości i... choć jednej przespanej nocy ;-)
    Jeszcze oczekującym życzę szybkiego i szczęśliwego finału. Serdecznie wszystkie Was ściskam :-)

    Izieth lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    My podajemy Sab Simplex przed każdym posiłkiem po 10 kroplel.

    Moje ukochane. Składam Wam życzenia z całego serca. Aby nasze dzieci były radosne, zdrowie i dały nam spać:) aby nasze marzenia się spełniły. Aby zdrowie nas nie opuściło nigdy, aby naszym rodzinom niczego nie zabrakło.
    Życzę siły i wytrzymałości. No wiem sama, że macierzyństo nie jest łatwe.
    Ale musimy dać radę:)
    Dziękuję Wam że jesteście i że zawszę mogę liczyć na waszą pomoc i dobre słowo:)
    Niech Wam się szczęści moje myszki :)

    Izieth lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Ja również życzę Wam wesołych Świąt! Pełnych cyców i spokojnych brzuszków naszych maluszków :)

    Izieth lubi tę wiadomość

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pod te życzenia wyżej podpinam :) najlepszości i duuuużo spokoju :)

    Izieth lubi tę wiadomość

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Nasca Przyjaciółka
    Postów: 127 37

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, te Święta są inne niż wszystkie, pomyślcie sobie jakie magiczne będą każde kolejne z naszymi szkrabami :D

    Życzę Wam, żeby pociechy dały się wyspać lub trochę odpocząć :) Szybkich rozwiązań, dla tych, co jeszcze w pakiecie, a dla wszystkich roku pełnego wrażeń (to chyba w sumie gwarantowane), satysfakcji z bycia mamami i zdrówka dla Was i waszych bąbli :D

    My nadal w pakiecie, bez żadnych oznak czegokolwiek, myślę, że od jutra zaczniemy coś działać w tym zakresie, w zakresie naturalnych metod oczywiście ;)
    Framtid, jak tam? Ktoś jeszcze "nierozpakowany"?

    Nam Mikołaj przyniósł iHippo :) Ciekawy pomysł, żeby do środka zabawki włożyć po prostu smartfona. Dla wszystkich, którzy się zastanawiają nad kupnem - pamiętajcie, że do środka trzeba włożyć kartę SIM z netem.

    Izieth lubi tę wiadomość

    8p3ovfxmoyxbwe9c.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas płacz wczoraj od 19-1 powiem Wam, słaba jestem. To mnie kiedyś skończy psychiczne ...

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle próbowałaś Delicol albo Dicoflor? My dajemy kropelki Dicoflor i brzuszek pracuje super. Może coś by pomogło... Gorzej jest po Twoim czy po mm? Czy zawsze tak samo?

    r9bzabd.png
  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:)
    My tez rozpakowani 20 tego.12 przez cc
    Jasio 53 cm 3,3 kg:) 10/10
    Nie obylosie od pewnych przeboji w szpitalu.
    Ale najważniejsze ze Jasiu zdrowy:)
    Przez pierwsze dni nie mieliśmy niestety mleczka ale w czwartek dobie po powrocie do domu mleczko sie pojawiło.
    I staramy die cycować, delikatnie dokarmiamy sie jeszcze mm, bo młody jest takim glodomorkiem ze nie dojada.
    Poki co strasznie grzeczny, tylko śpi i je w sumie nie do konca wiem jak płacze odpukać twu twu..
    Takze matka zakochana od pierwszego wejrzenia :)
    A wierzcie mi ze słodziak straszny z mojego małego :)

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Iskiereczka, gratulacja i buziaki dla Was :)

    Campari dziś sprawdzam. Odstawiamy mój pokarm, który jest naładowany antybiotyki em który biorę od urodzenia Małego praktycznie czyli od 6.12.
    Już mnie"Grażyna" zaczyna swędzić od antybiotyku więc żołądek Małego też może cierpieć.
    Odstawiamy Sab Simplex bo mi się wydaje że mu gorzej oo nim. Kupię dziś herbatkę z kopru i będziemy przepajać. Dicoflor też mamy, dajemy.

    Podobno jak się podaje Wit D to jest tam olej Mca czy jakoś tak i oo nim dzieci też mają bóle brzucha.....

    Dziś znowuż od 20 - 1 był wielki płacz. Teściowa przyszła o 22, bo mieszka za ścianą, i bawiła. Stwierdziła że nie sądziła że Mały tak płacze. Myślałam że wyolbrzymiamy....A on jak w zegarku zasypia nam o 1. Potem wstał o 4, zjadł i nie mógł się zdecydować czy śpi czy nie, więc wzięłam go do łóżka, do nas, kwękał, mruczał ale spał do 9.
    Nie wiem, może pójdziemy do lekarza aby coś zaradził bo się zwyczajnie nie da tak funkcjonować.
    W dzień śpi jak aniołek, po jedzeniu jest ok. A na noc ma chyba kumulacje gazów i jest akcja.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle nie pocieszy Cię to pewnie, ale u nas też noce niewesołe. Pawełek w prawdzie nie płacze ale godzinami jęczy, kracze, pręży się i produkuje i to właśnie w nocy. W dzień na brzuszku przesypia ciągiem po trzy godziny. Rano nie wiem czy cieszyć się, że noc się skończyła czy iść spać. Zaczynam mieć sny, że dziecko jest nakarmione, przewinięte i mogę dalej spać. Całe szczęście nasza dupka już wygląda o niebo lepiej- wiecie co dało radę poza antybiotykiem? Zmiana pieluszek i znienawidzony przez wszystkich wstrętny sudocrem (zwany przez niektórych cudokremem ;-) )
    Moje dziecię przybrało już pół kilo i jest już taaaki duży ;-) za chwilę pożegnamy najmniejsze ubranka.

    Iskiereczka gratulacje Jasia :-) cieszcie się sobą i chwilami spokoju bo za chwilę maly się na pewno rozkręci ;-)

    r9bzabd.png
  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała złapała zoltaczke Leżałam w szpitalu, teraz zaczęły się kolki bo karmie pół na pół.. Nie chcę się przystawiac a suty bolą mega.. Shantelle mam pytanko jak zmienialas mleko... Bo muszę zmienić niby tej samej firmy ale lepsze.. Są jakieś sposoby?

    Jej

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno daje się dwie łyżki startego mleka i jedną nowego jak np robisz na 90 ml wody. Na opakowaniu powinno być napisane jak zmieniać u nas było. Tylko niestety położna mi nie powiedziała i ja zmieniałam mleko od razu... Gwałtownie. I nie wiem czy nie potrzebnie. Stoi mi całe opakowanie mleka Hipp i Enfamil. Nie wiem co z tym zrobić.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Kolia Przyjaciółka
    Postów: 115 37

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle mozesz mnie dopisac do listy rozpakowanych mam :) Kolia 13.12. Syn Franio

    Shantelle, Nasca lubią tę wiadomość

  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam wam kompiele w Oilatum , nam podrażnienia popieluszkowe przeszły jak ręka odjął.
    Delikatny rumień rownież. A raczki mamusi no w sumie tatusia gładziutkiej jak po wizycie u kosmetyczki..
    Takze naprawde polecam .
    Co do mleka mm my na poczatku podawaliśmy w szpitalu bebilon 1 profuture i nan 1 w plastikowych buteleczkach. I takie tez mamy w domu i poki co żadnych rewolucji brzuszkowych nie mamy :)
    Położne w szpitalu najbardziej odradzały hipp.
    Chodz moze to tez indtwidualna sprawa.
    A co do tych nie przespanych nocy, to moze przez skoki rozwojowe?

  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam wam kompiele w Oilatum , nam podrażnienia popieluszkowe przeszły jak ręka odjął.
    Delikatny rumień rownież. A raczki mamusi no w sumie tatusia gładziutkiej jak po wizycie u kosmetyczki..
    Takze naprawde polecam .
    Co do mleka mm my na poczatku podawaliśmy w szpitalu bebilon 1 profuture i nan 1 w plastikowych buteleczkach. I takie tez mamy w domu i poki co żadnych rewolucji brzuszkowych nie mamy :)
    Położne w szpitalu najbardziej odradzały hipp.
    Chodz moze to tez indtwidualna sprawa.
    A co do tych nie przespanych nocy, to moze przez skoki rozwojowe?

  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam wam kompiele w Oilatum , nam podrażnienia popieluszkowe przeszły jak ręka odjął.
    Delikatny rumień rownież. A raczki mamusi no w sumie tatusia gładziutkiej jak po wizycie u kosmetyczki..
    Takze naprawde polecam .
    Co do mleka mm my na poczatku podawaliśmy w szpitalu bebilon 1 profuture i nan 1 w plastikowych buteleczkach. I takie tez mamy w domu i poki co żadnych rewolucji brzuszkowych nie mamy :)
    Położne w szpitalu najbardziej odradzały hipp.
    Chodz moze to tez indtwidualna sprawa.
    A co do tych nie przespanych nocy, to moze przez skoki rozwojowe?

  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas napewno ból brzuszka... Pozatym mała jr z butli moje mleko alr z butli źle.sie cały czas przystawiamy mała strasznie się irytuje

    Jej

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał to samo, dlatego mój pokarm daję z butelki.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
‹‹ 440 441 442 443 444 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ