X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Grudniówki z pierwszych objawów :)
Odpowiedz

Grudniówki z pierwszych objawów :)

Oceń ten wątek:
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znowu ryk do 24. A myślałam że będzie już lepiej, że leki działają, kolki mijają... Ale jednak nie. Cóż, odbiera mi to siły, czasami już nie mogę nerwowo ale muszę być silna :(

    Ale.... Chciałabym Wam życzyć wspaniałego 2017 roku. Aby się nam marzenia spełniały i aby nasz dzieci rosły zdrowie i uśmiechnięte.
    Abyśmy my miały siłę i radość.
    Życzę Wam najlepszości ❤

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle współczuję :-( nie wiem jak Ty to znosisz, nasz mały płacze mało, ale jak już się zanosi to serce mi pęka...a co dopiero kilka godzin. Życzę Tobie szczególnie 2017 roku bez kolek.
    Dziewczyny, wszystkim życzę magicznego pierwszego roku z maluchami. Oby płaczu było jak najmniej, a dupki zawsze zdrowe :-) przesyłam Wam wszystkim sylwestrowe buziaki i życzę szampańskiej zabawy w przewijanie i usypianie ;-) Piccolo zmrożone? ;-)

    Shantelle lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy Picollo właśnie ;)

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari, niedużo tej mąki. Tyle żeby zasypać czerwone miejsca :)

    Ja wam również życzę najlepszości w nowym roku :) spokoju i radości z macierzyństwa :)

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • framtid Ekspertka
    Postów: 237 84

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasca wrote:
    Ale jak nie zdąży w grudniu, to chyba nie będziecie mnie wywalać z forum grudniówek??? Plis, plis, plis, plis, plis ;)

    Framtid - gratulacje!


    Nasca dziękuje! :) wszystko sie rak szybko potoczyło ze nie nadążam :) urodziłam 23 grudnia o 2 w nocy :) 25go wypisali nas do domku gdzie było mi cieżko sie odnaleźć. Dopiero teraz po prawie tygodniu, ogarnelam sie i weszłam w końcu na forum (tak to tylko fb od czasu do czasu) :)
    No i jeżeli jeszcze nie urodziłaś to wciąż masz szanse zostać grudniowką, dokładnie 3,5 godziny hah :D a jeśli dzidzia sie uprze być ze stycznia to my i tak Cię tutaj zatrzymujemy i koniec kropka żadnego wywalania!

    Btw. Najlepszego na ten nowy rok dla wszystkich grudnióweczek! Niech ten 2017 będzie dla nas pełen pięknych chwil spędzonych z naszymi maluszkami :)


    mhsv9vvjo07a3zuf.png
  • verrulka:) Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mam nadzieje ze nie przeszkodzie wam moimi pytaniami i moja obecnością :/ mianowicie mam problem otóż 5 grudnia miałam ostatnią miesiączkę, robiłam to z partnerem kilka dni przed ovulka w trakcie i przed zawsze z końcem w środku, dziś powinnam dostać okresu ale go nie było i się nie zanosi, zrobiłam test około 17 i jest!... różowy cień drugiej kreski, martwi mnie jednakwwysokość szyjki :( jest nisko dosyć twarda i zamknięta i taka jakąś hmm okraglutka. Pomocy!!! Czy to ciąża czy jakaś inna głupotka :(

  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla Was dziewczyny i dla Waszych maluszków! Shantelle, oby mały już tak nie płakał, Campari, żeby dupka zawsze zdrowa była :)

    My o północy piliśmy Piccolo wiśniowy, zapaliliśmy zimne ognie i oglądaliśmy z okna fajerwerki :) Mała obudziła się przed północą. To był wyjątkowy Sylwester :)

    Verrulka, jeśli jest druga kreska to ciąża na bank :) Zrób sobie test rano, kreska powinna być wyraźniejsza. No i najlepiej zrób betę 2 razy - to Ci da pewność :) Powodzenia :)

    Campari, Shantelle lubią tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia, oby się spełniło :)

    Mały usypia z nami w łóżku ładnie i do tego jak puszczamy z komórki szum suszarki....W łóżeczku kwęka po kilku minutach... Kurde, boję się że się przyzwyczaić ale co zrobić jak dziecko śpi wtedy?? I Nawet ze smokiem, wszystko nie tak, jak miało ;)

    Riri a jak u Was? Karmisz kp?

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle, my stwierdziliśmy, że zakup łóżeczka to wyrzucona kasa ;-)
    Ja dziś w miarę wyspana-na kanapie, a mąż co godzinę przebierał tetrę. Pralka chodzi non stop-no mam PRL z początkiem 2017 ;-) ostatecznie okaże się że mamy eko-dupkę w pieluchach wielokrotnego użytku ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2017, 12:50

    r9bzabd.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, te tetry..... Współczuję tego, ojjj

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • verrulka:) Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izieth wrote:
    Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla Was dziewczyny i dla Waszych maluszków! Shantelle, oby mały już tak nie płakał, Campari, żeby dupka zawsze zdrowa była :)

    My o północy piliśmy Piccolo wiśniowy, zapaliliśmy zimne ognie i oglądaliśmy z okna fajerwerki :) Mała obudziła się przed północą. To był wyjątkowy Sylwester :)

    Verrulka, jeśli jest druga kreska to ciąża na bank :) Zrób sobie test rano, kreska powinna być wyraźniejsza. No i najlepiej zrób betę 2 razy - to Ci da pewność :) Powodzenia :)

    Zrobiłam dziś rano i druga kreska rzeczywiście jest grubsza o wyraźniejsza, dodatek ten test był innej firmy niż wczorajszy :) wiec to oznacza jedno :) :)

  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na sylwestra zostawiliśmy małego z babcia :)
    I sami wybraliśmy sie na domoweczke ze znajomymi :)
    Tyle ze mamusia musiała sie zadowolić jednym piwkiem i to radlerkiem.
    Bo niestety nie udało mi sie odciągnąć mleczka zeby nakarmić małego przez 24 h.
    Ale i tak fajnie sie było wyrwać :)
    Nasz mały odpukać tylko śpi, je puszcza baki i załatwia swoje potrzeby:)
    Śpi gdzie sie go położy:)
    Mniej jednak jak dostanie chociaż 5 ml za mało to jest wrzask jak nie wiem.
    Ale jak doje swoje to odrazu oczka zamknięte i śpi :)
    Takze odpukać złote dziecko poki co :)

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Pomyślności na ten nowy rok!!!

    My sylwestra spędziliśmy u mojej siostry ciążowej :) Pierwsza nocka poza domem raczej nie zrobiła wrażenia na Synku :) bo spał tak jak zawsze, o północy zostaliśmy we dwójkę, przytulajac się i calujac, mamusia oczywiście ryczala ze szczęścia :) reszta ekipy robiła nam pokaz fajerwerkowy :) przespałam tylko z 4 godziny, bo impreza do rana :) Synek spał a rodzice balowali zamiast wypoczywać :P więc dziś padnięta jestem, mam nadzieję, że będę czuwalam jednak trochę, bo ostatnio to mąż mnie budzi, żebym Igusia nakarmiła haha :P

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasca nie odzywa się, czyżby została ostatnia z ostatnich grudnióweczek? Czy jednak zdecydowała się na styczniowke? :D czekamy na wieści!! ;)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie złote dzieci :)

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie. U nas cokolwiek to płacz- ubieranie, przewijanie, nawet jak śpi to miauczy...wyjście na spacer zawsze ze smokiem bo płacz. Zastanawiam się czy Mu to minie i będzie pogodniejszy.

    r9bzabd.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dobra, już mi zauroczylyscie dziecko :P dziś nie do poznania, krótkie dwie drzemki i jakiś taki ogólnie niespokojny, nie to że płacze ale tylko albo smok albo cyc bo inaczej nerwa...

    Campari minie na pewno, swoje musi odplakac i odkrzycZec, potem będzie się śmiał w głos i będziesz się wkurzac, że nie zdążyłas tego nagrać :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to samo. Wstanie i marudzi. Kwęka, wierci się, pokazuje bezzębną jape. Nie poleży sobie tylko jęczy, kwęka Ech. Nie wiem z dzień taki czy co. Minie mi to?

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę na to, że minie i Twojemu i mojemu, bo ja niezwyczajna do takich rzeczy :P

    Czy jestem zła matka jak słyszę i czuje, że dziecko zrobiło kupe, ale jej nie przewijam, bo śpi slodko???

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi położna mówiła żeby nie budzić jak śpi na przewijanie...ale z moim doświadczeniem wolę dziecka z kupą nie zostawiać :-/

    r9bzabd.png
‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ