Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy było u Was widać serduszko na USG?
Odpowiedz

Kiedy było u Was widać serduszko na USG?

Oceń ten wątek:
  • Patrychaa Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę mam umówioną wizytę u innego specjalisty. Ma bardzo dobre opinie. Byłam już raz u niego na wizycie z torbielami i bardzo mnie uspokoił. Dostałam 3x1 Duphastonu i Nospe na wypadek gdyby mnie brzuch bolał. Bardzo mnie zdenerwowały słowa lekarza który powiedział że gdy zacznę krwawic mam nie lecieć do szpitala tylko dac się organizmowi samemu wyczyścić bo później będę miała problemy. Już więcej do niego nie pójdę :(

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1204

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrychaa wrote:
    W środę mam umówioną wizytę u innego specjalisty. Ma bardzo dobre opinie. Byłam już raz u niego na wizycie z torbielami i bardzo mnie uspokoił. Dostałam 3x1 Duphastonu i Nospe na wypadek gdyby mnie brzuch bolał. Bardzo mnie zdenerwowały słowa lekarza który powiedział że gdy zacznę krwawic mam nie lecieć do szpitala tylko dac się organizmowi samemu wyczyścić bo później będę miała problemy. Już więcej do niego nie pójdę :(

    Najważniejsze, że masz duphaston.
    Krwiak w okolicach jaja nie musi wcale zagrażać ciąży. Krwawienie owszem, może się pojawić, bo krwiak może (ale nie musi) się opróżniać i to jest normalne. Aczkolwiek jeśli pojawi się jakiekolwiek krwawienie to jedź na IP - tam Ci zrobią USG i się uspokoisz :)

    Krwiaczyska lubią trzymać do drugiego trymestru - wiele z nas je miało i jest OK, dopóki sama nie miałam krwiaka to nie zdawałam sobie sprawy jakie to jest powszechne zjawisko :)

    U mnie pierwsze krwawienie było w 4w6d, wtedy pojechałam na IP i okazało się, że maluch ma 2 mm, tydzień później pojawiło się serduszko i krwiak na USG. Brałam tak samo jak Ty Duphaston 3x1 o teraz krwiaka nie ma :)

    Tak więc uszy do góry! Będzie dobrze :)

    I koniecznie zmień lekarza na takiego, któremu będziesz ufać i który będzie zdroworozsądkowy, a nie jakiś pieprzony dementor.

    Mi w pierwszej ciąży taka głupia lekarka "wykryła" ciążę pozamaciczną, której nie było. Oczywiście sprawa się wyjaśniła korzystnie, ale straconych nerwów nikt nam potem nie odda, a maluch to czuje i też się dnerwuje :(

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Patrychaa Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za te słowa otuchy. Staram się odpoczywać i nie denerwować. Wzięłam zwolnienie lekarskie bo mam stresująca pracę. Mam nadzieję że w środę będę mogła już pochwalić się dobrymi informacjami. I ten krwiak się szybko wchłonie :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1204

    Wysłany: 9 lutego 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrychaa wrote:
    Dziękuję za te słowa otuchy. Staram się odpoczywać i nie denerwować. Wzięłam zwolnienie lekarskie bo mam stresująca pracę. Mam nadzieję że w środę będę mogła już pochwalić się dobrymi informacjami. I ten krwiak się szybko wchłonie :)

    Dobra decyzja, najlepiej jeszcze jakbyś mogła się czymś zająć w wolnym czasie, najlepiej czymś co lubisz, żeby dużo nie myśleć o głupotach :P

    Mi też ten krwiak odebrał radość z ciąży na początku, ale potem wszystko będzie OK :)

    Zrób sobie listę seriali do obejrzenia, czy książek do przeczytania czy jakiegokolwiek zajęcia, żeby miło spędzić czas, bo na kolejnej wizycie już odetchniesz z ulgą, więc obyś się nie stresowała do tego czasu :)

    Patrychaa lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ