X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka bidulko ty nasza. Oby jutro ci juz odpuścilo i lepiej sie będziesz czula......

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, będzie dobrze tym razem, pozytywne myślenie to klucz do sukcesu! 3 cm! Wow! Kawał Dzidzi! Dbaj o siebie i Malucha, pielęgnuj i tucz Bączka!

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka spokojnie neurolog tez czlek :-) ja tak kilka lat temu walczylam z bolami glowy lazilam po lekarzach rozne rzrczy podejrzewali ( dobrze ze mowili o tym jak wykluczyli) az wkoncu okazalo sie ze trzeba bylo isc do okulisty bo wzrok od kompa podupadal i jak oczy wytezalam to glowa bolala. Dostalam okulary wada niewielka ale przeszlo i teraz glowe czuje b rzadko.(oczywiscie niezapeszajac odpukujac i co tam tylko)

    A ja mialam ciezka noc niemoglam spac normalnie. No nic wstaje do pracy i byle do wizyty :-)

    A wogole niewiem czy slyszalyscie ale ponoc od nowego roku jak jestesmy w ciazy to niemusimy czekac do specjalistow kilka tygodni/miesiecy tylko w rejestracji przedstawiamy karte ciazy i skierowanie od lekarza i musza nas wcisnac. Bo nieraz kobieta by niezdazyla isc do specjalisty w czasie ciazy bo wizyte po ciazy wyznaczaja takie kolejki. Ja naszczescie mam luxmed wiec idzie to w miare szybko ale to zawsze jakas alternatywa niz prywatnie chodzic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 06:16

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka a kiedy Maz wraca? Dobrze ze czekasz z ta pilka zeby jeszcze cos sie niestalo.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus to chyba z wrażenia nie mogłaś spać. Na spokojnie poczekam jeszcze chwilkę z tym neurologiem. Lekarza zaniepokoilo to ze ja mam to ak często te migreny. Bedzie trzeba to pójdę i tyle. Co do chodzenia do specjalisty w ciąży to u mnie kompletnie nic to nie dalo ze w rejestracji powiedziałam ze jestem w ciąży nie przyspieszyli mi wizyty u endokrynolog wręcz w grudniu niby mnę informowali ze jestem przesunieta na czerwca z lutego o czym ja kompletnie nie wiedziałam...... Wiec tlumacze ze ciaza i ze sie nie zgadzam to uslyszalam ze w ciąży to jest co druga pacjentka i tez czeka normalnie w kolejce.....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to weszlo 1 stycznia. Musisz miec zaswiadczenie od lekarza czekaj zaraz linka znajde. Moze nie najlepszy ale pisze co musisz miec.

    http://www.nto.pl/strona-kobiet/macierzynstwo/a/sposob-na-wizyte-u-lekarza-specjalisty-bez-kolejki-ciaza,11711908/

    Moj taato jest honorowym dawca krwi i jak sie okazalo tez tak jest ale bylo juz wczesniej dowiedzial sie o tym przez przypadek i jak sie upomnial w rejestracji (sprawa byla pilna i misial isc szybko do specjalisty a kolejka na kilka msc) to to uznali i mial wizyte kolejnego dnia. Wiec sie da. Sproboj zawsze warto sie na to powoloac albo w nfz zasiegnac informacji. Bo jak kilka msc czekania to mozesz zdazyc urodzic przed wizyta.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z noca ja to wilkolak jestem :-P przed i podczas pelni spie kiepsko :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dxieki poczytam. Dam popolic tej w rejestracji a ze ja bojowa jestem to będzie biedna

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz ja ostatnie dwie noce zasypiam dość szybko i śpię nawet spokojnie czyli nie wstaje co 2h na siusiu

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pracuję w rejestracji do przychodni przyszpitalnych i jeśli chodzi o nowe przepisy to czuję się wywołana do tablicy :) To prawda, że kobiety w ciąży zostały dopisane do tej listy co są zasłużeni honorowi dawcy krwi czy kombatanci :) Z tym, że pamiętajcie proszę, że prawo do wcześniejszego przyjęcia nie jest równoznaczne z tym, że się zarejestrujecie, bo wspomniani uprzywilejowani nie są wpisywani na listy oczekujących. Summa summarum. Lekarz ma obowiązek wcześniej przyjąć (chyba w przeciągu tygodnia od dnia zgłoszenia się), ale rejestrator nie ma obowiązku Was zarejestrować. Już dawno minęły te czasy, że dopisywało się kogoś na marginesie zeszyciku. Teraz przez komputery jak nie ma gdzie dopisać, to serio nie ma gdzie dopisać i płacze, groźby jedyne co zdziałają to zdenerwowanie. Odsyłam do komunikatu: http://www.nfz-zielonagora.pl/PL/1049/4821/Uprawnienia_do_udzielania_swiadczen_opieki_zdrowotnej_poza_kolejnoscia_od_1_stycznia_2017_r/

    A jeśli chodzi o endokrynologa w ciąży. (akurat u mnie nie ma takiej poradni :( ) Ostatni raz byłam we wrześniu 2015 a kolejną wizytę wyznaczyli mi na maj 2017 i właśnie na tej ostatniej wizycie lekarz mówił mi, że gdybym w międzyczasie zaciążyła to mam się do niego zgłosić, bo będzie trzeba mi zmienić dawkowanie leków. Moja rada taka: ominąć rejestrację i prosto do lekarza, wejść między pacjentami i zapytać czy przyjmie dodatkowo. Ale grzecznie... mało co tak wyprowadza z równowagi jak roszczeniowy pacjent, dużo więcej można zyskać uprzejmością niż awanturą.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qubiler dobrze ze mówisz pójdę prosto do lekarza choc nie wiem czy w ogóle bedzie chcial gadać ze mną bo u nas potrafią byc ciągle naburmuszeni. Zobaczymy co uda sie załatwić z lekarka za tydzień. We wtorek mam wizytę w przychodni wiec bede z nia gadala żeby mi wystawiła te papierki

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka trzymam kciuki żebyś mogła wszystko załatwić bez problemu i jak najlepiej <3

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas jest taka jedna lekarka z wiecznym PMS... przyjmuje najmniej pacjentów a najbardziej się awanturuje jak ma przyjąć kogoś dodatkowo. Uraczę Was jeszcze opowieściami "od kuchni". Lekarze często nie chcą przyjmować dodatkowych osób i wymuszają na rejestracji aby nikogo nie przysyłali. Oni unikają słuchania pretensji pacjentów i całą złość wyładowują na nas... ostatnio jeden koleś napisał na mnie imienną skargę, bo lekarze zmieniają terminarz w drugiej połowie roku i nie podali nam swojego grafiku w wyniku czego nie możemy rejestrować, bo nie wiemy na kiedy. Próbowałam się dowiedzieć dlaczego uważa, że ja jestem za to odpowiedzialna, ale niekulturalnie przerywał i był agresywny. Jak ktoś jest uprzejmy, to bardziej chce się pomóc i czasami wstawiamy się za pacjentem u lekarza... a dla wrednych małp...cóż.., terminy są tak odległe, że nawet nie trzeba być złośliwym, wystarczy sztywno trzymać się procedur ;)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka a kiedy Maz wraca? Dobrze ze czekasz z ta pilka zeby jeszcze cos sie niestalo.
    Mąż wraca dopiero w piątek, więc piłka pójdzie w ruch dopiero w weekend :-) Do tego czasu robię okłady i się modlę, by nieco puściło :-)
    Tak w ogóle, to tą piłkę bardzo polecam do ćwiczeń z Maluszkiem od 3 miesiąca życia, jeśli dobrze kontroluje główkę i kark. Świetna alternatywa do leżenia na brzuszku.

    P.S. Jak dzisiejszy dzień w pracy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 15:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, dla świętego spokoju idź do tego neurologa, choć szczerze, te okropne migreny w ciąży to raczej u wielu kobiet jest norma. A może to jest od oczu jak napisała Kaktus? Też kiedyś miałam potworny ból głowy, gdy pogorszył mi się wzrok. Warto i to sprawdzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier, powodzenia dzisiaj u lekarza, daj znać po wizycie :-)

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier czekamy na wieści <3 ja umowilam się dziś na wizytę u giną na 11 lutego tak strasznie daleko jeszcze do tego terminu buuuuu mam nadzieje ze będzie juz wtedy serduszko (będzie 7tyd+5 dni) jutro IDE powtórzyć bete a jak tam u Was kochane ??
    Ayka jak się czujesz dwa odpuscila jak na razie??
    Antonówka jak tam u ciebie ??
    Kaktus żyjesz ?? <3

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zglaszam sie i ja.

    Najwazniejsze: Dziecio zdrowe rozwija sie prawidlowo :-) dalej niewiemy kto tam mieszka lekarz powiedzial ze musialby strzelac wiec powie na nastepnej wizycie. Zedycznego punktu widzenia jest wszystko ok wiec narazie wracam do pracy. Na jak dlugo niewiem, lekarz powiedzial ze jakbym sie gorzej czula albo chciala poprostu odpoczac to mam przyjsc i od reki wystawi l4.

    W pracy dzisiaj znosnie. Atmosfera tez, kilka osob zaziebionych wiec ich unikam
    Jak cos zawsze mam opcje l4 nawet jak mnie beda denerwowac tylko :-P

    Asiek2108, 0202oliwcia, ayka lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus rozumie Cie doskonale <3 bardzo mnie cieszy ze z bomblem wszystko dobrze a co do tego czy chłopiec czy dziewczynka to najważniejsze ze zdrowe i prawidłowo się rozwija <3 Condo zwolnienia to ja jestem juz od soboty na L4 i będę na nim do końca ciąży juz mam tak zapowiedziane od swojego gina ... W którym Tygodniu ciąży jesteś Kochana ???

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tej rejestracji to ja zawsze wszedzie kieruje sie usmiechem. Ale w mojej przychodni wiekszosc pan w rejesyracji jest tam za kare doslownie, ostatnio nawet dzien dobry nieodpowiadaja albo co ktorys pacjent dostapi zaszczytu, ja i tak stosuje zasade ze usmiechem zwojuje swiat. Do lekarzy przestalam sie chodzic pytac chyba ze jest b zle bo zwykle najpierw musze wysluchac kazan w poczekalni jak chce zapytac czy mnie przyjmie a kilka razy spotkalam sie z niemal fochem lekarza ze smialam przeszkodzic. Wiec wole zeby to panie z rejestracji zalatwialy. U mnie w przychodni dopisuja do listy z opisem ciaza bo pytalam. Wiec pewnie co przychodnia to inaczej. Ja chyba jednak wole luxmed duzo szybciej sprawniej i praktycznie zawsze na czas. Wiadomo min poslizgi sie zdarzaja.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ