X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kaktus rozumie Cie doskonale <3 bardzo mnie cieszy ze z bomblem wszystko dobrze a co do tego czy chłopiec czy dziewczynka to najważniejsze ze zdrowe i prawidłowo się rozwija <3 Condo zwolnienia to ja jestem juz od soboty na L4 i będę na nim do końca ciąży juz mam tak zapowiedziane od swojego gina ... W którym Tygodniu ciąży jesteś Kochana ???


    W 15 i chyba czas na suwaczek. Dzisiaj wyszlam taka uchachana od lekarza. Mialam cala liste pytan do niego zapisana i cierpliwie odpowiadal. Zrobil usg ale badania na fotelu niemialam. Ja jakby byly jakiekolwiek wskazania medyczne to zostalabym w domu bez dyskusji jakichkolwiek ale jak jest dobrze to przekaze nastepcy wszystko i potem na spokojnie znikne na l4.
    Ja tam sie bede cieszyla obojetnie co bedzie. I tak bedzie najukochansze, ja tam swoje przeczucia mam i ciekawe czy sie sprawdza. Ale moj M jest ciekawy. Dowie sie w walentynki :-)

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i odstawiamy duphaston alr sie boje szok. Mam brac 2 tabl (2 dni i potem po 1 do konca przez 4 dni i koniec)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tej pory przyjmowalas tylko duphaston czy jeszcze cos ??? Bo ja to mam cały Arsenal :-(

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston, acard i to dalej mam lykac i omega med optima forte juz od staran po poronieniu i nadal mam go brac a i zurawit. Nic wiecej niebiore ale to i tak jak na mnie duzo.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja ze względu na mutacje biorę witaminy zmetylowane takie jak B6 i B12 do tego zmetylowany kwas foliowy , femibion Natal , acard, od pozytywnego testu do tego zestawu dołączyło Duphaston 3*1 tabletka plus clexane 0.6

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze i zgodnie z planem :-). Ja dokładnie za tydzień mam polowkowe i nie mogę się doczekać :-)

    1kaktus, ayka lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kochana ja ze względu na mutacje biorę witaminy zmetylowane takie jak B6 i B12 do tego zmetylowany kwas foliowy , femibion Natal , acard, od pozytywnego testu do tego zestawu dołączyło Duphaston 3*1 tabletka plus clexane 0.6

    No to ciekawy zestaw. Ja duohaston vralam od poczatku i teraz kazal odstawic i troche sie boje. Ale juz musi byc dobrze!!!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski u mnie dobrze. I tak musze czekać na skierowanie z nfz wiec do wtorku czekam. Smieje sie bo ani wczoraj ani dzis Glowa nie boli wiec sprawdzimy jak bedzie do konca tygodnia.
    Kaktus cuesze sie ze wszystko ok u was. Pewnie ze bedzie najukochansza dzidzia. Co do przeczuc to mi moje co do pierwszej ciąży sprawdzily sie w 100%. Teraz tez cos przeczuwam i chyba nie bez kozery dzidzia w brzuchu to fasolka:)

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Cześć dziewczyny, bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze i zgodnie z planem :-). Ja dokładnie za tydzień mam polowkowe i nie mogę się doczekać :-)

    To bedziemy trzymac mocno kciuki :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do brania tego badz owego to od dawna przeglądam forum i widzę ze wy bierzecie wiecej niz ja. Ja biorę zwykly kwas foliowy, jod bo tarczyca, duphaston i euthyrox na tarczyce. Pytalam tez lekarza o to ze słyszałam ze bierze sie acard i inne rzeczy takie i ze kwas foliowy w innej formie a on mi na to ze nie jest za takim pchaniem leków w pacjentki. Mam koleżankę w ciąży i od poczatku bierze zupełnie jakiś nieznane mi witaminy. Tez jak gadamy to ona jest przerazona bo to jej pierwsza ciaza i zastanawia się dlaczego takie dziwne środki ostrożności bo dostała jeszcze luteine a ja po poronieniu mam zwykle

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Hej laski u mnie dobrze. I tak musze czekać na skierowanie z nfz wiec do wtorku czekam. Smieje sie bo ani wczoraj ani dzis Glowa nie boli wiec sprawdzimy jak bedzie do konca tygodnia.
    Kaktus cuesze sie ze wszystko ok u was. Pewnie ze bedzie najukochansza dzidzia. Co do przeczuc to mi moje co do pierwszej ciąży sprawdzily sie w 100%. Teraz tez cos przeczuwam i chyba nie bez kozery dzidzia w brzuchu to fasolka:)

    To niemow glosno z ta glowa :-) ja teraz troche nienosilam okularow bo w domu i wogole i juz lekko glowe czulam ale okularki grzecznie na nos wrocily i jest ok jak narazie. Ja jestem ciekawa czy sie sprawdza moje przeczucia co do mojego Lokatora :-P

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to czekamy na wieści po połówkowym
    Kaktus widze ze ustawilas suwaczek super

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie co do bólu od okularów i wady wzroku bylam niedawno badać wzrok i wada mi sie nie pogorszyla. Moze tez częściej zaloze moje pikle:)

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    A co do brania tego badz owego to od dawna przeglądam forum i widzę ze wy bierzecie wiecej niz ja. Ja biorę zwykly kwas foliowy, jod bo tarczyca, duphaston i euthyrox na tarczyce. Pytalam tez lekarza o to ze słyszałam ze bierze sie acard i inne rzeczy takie i ze kwas foliowy w innej formie a on mi na to ze nie jest za takim pchaniem leków w pacjentki. Mam koleżankę w ciąży i od poczatku bierze zupełnie jakiś nieznane mi witaminy. Tez jak gadamy to ona jest przerazona bo to jej pierwsza ciaza i zastanawia się dlaczego takie dziwne środki ostrożności bo dostała jeszcze luteine a ja po poronieniu mam zwykle

    Ja omega med optima fotre dostalam po poronieniu do gin podejrzewal ze moglam nieprzyswajac kwasu foliowego a on ma dodatkowo foliany. Ma tylko 5 skladnikow tzw big five w tym kwasy dha ale czyste bo z alg a nie z ryb. Do tego zelazo jod i witamine d i to wszystko. Niejestem zwolennikiem wielkich kompleksow witamin biore to co najwazniejsze. Acard dostalam zeby ulatwic przeplyw krwi ale to miesiac temu dopiero lekarz wczesniej niewidzial potrzeby i duphaston najpier 2×1 potem 3×1 az do teraz. I mam odstawic. Co mnie troche przeraza. Acard brac dalej podejrzewam do konca 2 trym. A z tarczyca walczylam przed ciaza ostatni wynik 2,4 a w ciazy tadam 1,17 az w szoku bylam.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Aga to czekamy na wieści po połówkowym
    Kaktus widze ze ustawilas suwaczek super

    Odwazylam sie wkoncu :-)

    A dzisiaj poszalam z zakupami zamowilam sobie spodnie i bluzki w bonprixie :-)

    A po wizycie pojechalisny na przepyszne pierogi :-) i uwaga pierogi zostaly ze mna wiec zostaly zaakceptowane przez Ksiecia Dziecia :-P bo ostatnio znowu grymasil cos :-/

    ayka, Asiek2108 lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Motyl88 Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1Kaktus super, że wszystko dobrze! W pracy się nie przemęczaj, tak jak pisałaś - bobas teraz najważniejszy :) Jeszcze trochę i znowu śmigniesz na L4 :)

    Ayka, do marca juz blisko, a teraz w pracy dni lecą jak szalone! Luty przeleci szybciutko! Ale wiadomo, chciałabym juz :D Mam nadzieje, że Twoja rwa odpuści! Próbowałaś okładów, masaży? Mam podobny problem z barkiem, niestety jak mnie złapie to od razu dostaje skierowanie na rehabilitacje i to jedyne pomaga...

    Antonówka, ciesze się, że jesteś tak pozytywnie nastawiona! Jeśli czujesz spokój, że wszystko będzie ok, to na pewno będzie! Ta intuicja jest najważniejsza! :)




    ayka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus, od razu zobaczyłam suwaczek! :-) Teraz mogę patrzeć jak rośniesz :-) Super, że wszystko dobrze i masz świetny nastrój. I pierogi nawet z Tobą zostały! :-)

    Jakie macie przeczucia odnośnie płci? Zobaczymy czy się sprawdzą :-D

    AgaSY, trzymam mocno kciuki za badanie połówkowe!

    Sylwia, powodzenia jutro na Becie!

    Rwa jeszcze trzyma i chyba ze mną na razie zostanie, chyba mnie polubiła cholera, choć ja ją mniej... Okłady robię, masaże - no cóż, sama prawidłowo nie sięgnę ani tyłka ani krzyża, a mąż w delegacji :-) Czekam też na weekend z piłką :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl88 wrote:
    Ayka, do marca juz blisko, a teraz w pracy dni lecą jak szalone! Luty przeleci szybciutko! Ale wiadomo, chciałabym juz :D

    Motyl, przeleci to tak szybko, że zdążysz jeszcze dać nam znać o pozytywnym teście zanim ja urodzę :-) A to już niedługo :-) Trzymam za to mocno kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kochana ja ze względu na mutacje biorę witaminy zmetylowane takie jak B6 i B12 do tego zmetylowany kwas foliowy , femibion Natal , acard, od pozytywnego testu do tego zestawu dołączyło Duphaston 3*1 tabletka plus clexane 0.6
    No faktycznie arsenał! Ale żeby chociaż pomogło, to warto. Masz może mutację MTHFR?

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem po wizycie. USG wskazuje na 5-6tydz, nie było widać zarodka i ciałka żółtego. Pani doktor powiedziała, ze jest dobrze i aby się nie martwić. Dostałam luteinę i jod do suplementacji. Za tydzień kolejne USG.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ