X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier, jest jeszcze wcześnie, więc się nie martw, tak jak powiedziała Pani doktor. Za tydzień pójdziesz na USG i będzie i zarodek i bijące serduszko :-) Bierz zalecone leki i hoduj Fasolkę.

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oubiler to teraz dbaj o siebie a za tydzien czekamy na cudne wiesci:-)

    Moj M nic nieprzeczuwa tylko jest ciekawy :-P a ja tak podswiadomie mam wrazenie ze tam mieszka Ksiaze a nie Ksiezniczka :-P ale niema to znaczenia moge sie mylic :-) biore w ciemno :-) w walentynki sie dowiemy:-) Ostatnia randka w ciemno :-P

    W jakims kalendarzu chinskim sprawdzalam wychodzi Dziewczynka a w innym kalkulatorze chlopak - ostatnio na innym watku z Dziewczynami sie bawilysmy czesci sie sprawdza czesci nie mamy 50% :-P

    Waga u lekarza znowu nizej a ja jem wszystko :-/ co ze mna zostaje. I staram sie sporo pic. Wazne ze Dziec sie dobrze rozwija a ja mam sporo zapasow tu i tam jeszcze :-P wyniki tez mam dobre wiec tylko czekac az waga pojdzie w gore. A wlasnie leukocyty w ciazy moga byc do 15tys a w lab podaja normy dla kobiet nie w ciazy.


    Ayka jak Twoja rwa? U nas za bardzo niema opcji zeby znalezc masazyste w ciazy bo wiekszosc ma obawy. Oby Cie puscilo jak Maz wroci i pilka pojdzie w ruch. Pozniej Maz zostaje juz z Toba?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 05:55

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qubiler bedzie dobrze zobaczysz. Teraz tylko pozytywne myślenie i dużo usmiechu

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia powodzenia na badaniach. Pisz ja będziesz miała wyniki

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus to ty moze częściej chodź na te pierogi;) a wiesz ja tez ostro wymiotowałam w pierwszej ciąży i co jest chłopak a teraz nic. Przyswajam jedzenie w kazdej ilości i dosłownie moge jest kwasnie i slodkim zagryzac:)

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku lepiej spokojnie czekać i na spokojnie zacząć działać. Tyle nas tu jest zapakowanych ze zarażamy kazda wiec i ciebie zarazimy i tez będziesz jak my zapakowana:) ja wiem sama po sobie w grudniu odpuscilismy codzienne starania a wręcz praktycznie Malo tego bylo i sie udalo. Im mniej presji będziecie mieli tym lepiej.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale i tak się trochę martwię... ostatnio też tak było, że data ostatniej miesiączki wskazywała na starszą ciążę niż USG... i tydzień po USG poroniłam. Trochę się boję, że scenariusz się powtórzy... Tylko tym razem dostałam luteinę a ostatnio byłam całkowicie olana. Mam nadzieję, że razem ze zmianą lekarza będzie zmiana na lepsze...

    antonówka lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki dzień dobry jak dziś samopoczucie ??? ❤❤
    Antonówka dziękuje za pamięć na becie byłam dziś z samego rano wynik będzie pewnie gdzieś ok godziny 16 ehhhh nie wiem jak ja mam do tego czasu wytrzymać i nie sfiksowac ☺

    antonówka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier, Oliwcia uszy do góry, na pewno będzie dobrze :-) Oublier jestem pewna, że zobaczysz za tydzień serduszko, ja miałam ta sama sytuacje... Stresowalam się niepotrzebnie, serduszko zobaczyłam dopiero w 6t5d :-). Oliwcia na pewno będzie piękny przyrost :-) musi być ;-)

    ayka, antonówka, Asiek2108 lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qubiler kazda z nas zachodząc w następna ciążę porównuje ja do tej straconej. Postaraj się tego nie robic i myśleć pozytywnie. Bedzie dobrze

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia masz racje ze jak się na cos czeka to można zwariować.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oubiler kochana kazda ciąża jest inna i przebiega swoim torem. Na pewno wszystko będzie dobrze. Kazda z nas jednak po poronieniach ma w sobie ten lek i strach żeby bylo dobrze. Na pewno będzie zobaczysz.
    Oliwcia trzymam mocno kciuki.
    U mnie od tygodnia zamiast bulgotania i burczenia pojawił sie przelewanie jakby pływała we mnie rybka. Czasem slabe delikatne czasem mocniejsze ruchy ale najważniejsze ze sa. Acha dziewczyny powiedzcie u was byly po obu stronach brzucha? Bo u mnie po prawej stronie tylko ze dwa razy a najwidoczniej malych upodobał sobie lewa strone i w nią sie kolysze :)
    Acha i jeszcze jedno pytanie czy używacie w czasie ciazy jakiegoś płynu do higieny intymnej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa,u mnie zwykle była to lewa strona ;) Do tej pory głównie po tej stronie czuję kopniaki :)

    Ja używałam przed i teraz też lactacyd. Z przyzwyczajenia od kilku lat :)

    ayka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier wiem,że łatwo się mówi, ale postaraj się nie zamartwiać na zapas. Masz luteinę, ona Ci "pomoże" w przypadku spadku progesteronu. Musi być dobrze :)

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSy dziękuje bardzo kochana wizytę mam dopiero 11 lutego będzie wtedy według @ 7tc+5 dni zobaczymy jak wyjdzie w zeczywistosci ...
    Oublier uszy do gory

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier, wiem, że to jest ogromny stres dopóki nie zobaczy się serduszka. Ja też z córką poszłam na USG po 6-tym tygodniu i nie było serduszka. Zestresowałam się koszmarnie, myślałam, że po raz trzeci będę przeżywać stratę. Lekarz powiedział mi, że przyszłam za wcześnie i mam przyjść za tydzień. Miałam łzy w oczach po wyjściu z gabinetu i szykowałam się na kolejne rozczarowanie. Wróciłam po tygodniu i usłyszałam najpiękniejszy dźwięk w życiu, bijące serduszko mojej córki. Tydzień szybko zleci, teraz wspomagasz się Luteiną i dajesz Dziecku kopa do rozwoju. Staraj się nie stresować, nie myśleć za wiele, nie analizować. Dbaj o siebie i za tydzień ponów badanie. Wierzę, że tym razem usłyszysz ten piękny dźwięk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa, to muszą być w końcu kopniaczki :-) Moja córka raczej też uderzała w jedno miejsce, częściej w jeden bok. Synek pływał jak rybka, tak ja opisałaś, ale po całym brzuchu. Kopniaczki teraz będą się nasilać i będziesz je czuć częściej i na pewno będziesz je odróżniać od gazów :-) Super wiadomość!
    Też używam Lactacyd, z przyzwyczajenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Witajcie kobietki dzień dobry jak dziś samopoczucie ??? ❤❤
    Antonówka dziękuje za pamięć na becie byłam dziś z samego rano wynik będzie pewnie gdzieś ok godziny 16 ehhhh nie wiem jak ja mam do tego czasu wytrzymać i nie sfiksowac ☺
    Koniecznie daj znać po wynikach. Trzymamy mocno kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktusik, to zobaczymy czy będzie Synek :-) Ja dla odmiany przy ciążach z chłopcem czułam się świetnie, z córką fatalnie. Jestem pewna, że dla każdej z nas tutaj płeć nie ma znaczenia. Ważne, że jest, że będzie i by było zdrowe. Ale zwykła ciekawość zawsze jest.

    Maż chyba zostanie, już nie będzie jechał, ale piszę chyba, bo mają wielki projekt do realizacji i możliwe, że będzie znowu wyjeżdżał. Zobaczymy w przyszłym tygodniu. Za 2 tygodnie przyjeżdża do mnie siostra i już nie mogę się doczekać. Nie będę sama.
    Rwa nadal dokucza, boli od tyłka do stopy, ale już chociaż noga nie jest sztywna i jej nie ciągnę.

    1kaktus lubi tę wiadomość

  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgi, Alciak, Foxy, Czykoty, ale że co??? Zachowujecie się jakby Wam się dzieci porodziły, czasu nawet na mały wpisik nie macie??? Eloooooooo...

    AgaSY, alciak, ayka, foxylady, Czykoty lubią tę wiadomość

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ