Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To umówmy się tak, że póki co skoro ja nie wierzę, to Wy wierzycie za mnie ;) może tak się uda... eh dziewczyny jak fajnie Was tu mieć!!

    kiniulka, mary84 lubią tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • kiniulka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wierzymy i to bardzo. Ja dwa razy poroniłam załamałam się ale się nie poddałam leczyłam się badałam się i mam jeszcze 118dni do porodu

    alciak, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5scwa15wk09ib1.png
    Aniołek 15.10.2013[*] 12tc
    Aniołek 21.06.2014[*] 10tc
    o1483e5eaotmlpno.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałma cichą nadzieję na prezent świąteczny... ale niestety, temperatura ma już tendencję spadkową, chyba idzie małpa jedna... :/

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • kiniulka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na temp nigdy nie patrzałam bo zawsze taka sama 36. Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie a na teście zobaczysz 2 kreski ;)

    km5scwa15wk09ib1.png
    Aniołek 15.10.2013[*] 12tc
    Aniołek 21.06.2014[*] 10tc
    o1483e5eaotmlpno.png
  • anian90 Ekspertka
    Postów: 164 138

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) byłam dziś na badaniach tarczycowych, i moje nieszczęsne przeciwciała anty TPO związane z tarczycą spadły troszkę :) aktualnie mam 77,8 (ostatni wynik było coś ponad 112). Jednak dieta daje rezultaty. Tylko podskoczyło mi TSH na 1,78 i nie wiem co myślicie? Muszę zapytać lekarza czy nie będzie chciał zbić poniżej 1,5...a ft4 mam 1,29 (0,93-1,7) ale nie wiem jakie powinno być idealne na starania

    3jvz9vvjg1f8syfg.png
    oar8hgqsyc4p2s3q.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wesołych Świąt!
    Nadziei i siły dla tych co ciagle czekają,
    Radosnego czasu oczekiwania oraz pięknych i zdrowych dzieciaczków, dla tych, ktore już noszą swoje maluchy w brzuszku.

    Ja niestety dalej czekam... może 2016 będzie bardziej owocny...

    Pozdrawiam Was serdecznie!

    Tynia lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anian90 wrote:
    Hej dziewczynki :) byłam dziś na badaniach tarczycowych, i moje nieszczęsne przeciwciała anty TPO związane z tarczycą spadły troszkę :) aktualnie mam 77,8 (ostatni wynik było coś ponad 112). Jednak dieta daje rezultaty. Tylko podskoczyło mi TSH na 1,78 i nie wiem co myślicie? Muszę zapytać lekarza czy nie będzie chciał zbić poniżej 1,5...a ft4 mam 1,29 (0,93-1,7) ale nie wiem jakie powinno być idealne na starania

    Ja TSH w ostatnim badaniu miałam 1,93 i mimo tego zaszłam w ciążę :-) Także nie ma jeszcze podstaw do panikowania :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Właśnie dzisiaj potwierdziłam moje przypuszczenia i ujrzałam słabiuteńką drugą kreseczkę. Mam za sobą dwa poronienia zatrzymane - oba w 9 tyg. Mam do was pytanie odnośnie leków przyjmowanych od samego początku ciąży, ja biorę 2 x dziennie dupka a w poniedziałek będę dzwonić do gina. Jeśli chodzi o acard czy clexane to na jakiej podstawie lekarz wam je przepisuje? Robiłyście jakieś badania czy to czysta profilaktyka? Czy można brać jeszcze jakieś leki, które wspomogą ciążę?

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że większość lekarzy przepisuje na zasadzie nie zaszkodzi, a może pomoże nie robiąc badań. Ja po dwóch poronieniach przeszłam pełną konsultację hematologiczną i już wiem, że acard mogę sobie brać, bo odrobinę polepsza czasy krzepnięcia, ale dawka acardu 75mg jest tak malutka, że raczej szału nie zrobi, a clexane czy fraxiparine nie ma sensu. Część badań to badania genetyczne na których wynik czekałam 2 msc, ale część to bardziej rozszerzone zwykłe badania krwi, których wyniki są z dnia na dzień. Jeśli czujesz niepokój udaj się na konsultację hematologa, może Cię uspokoi :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • kiniulka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jak się macie? U nas bez zmian chodź dokucza mi ból pleców. Anemia się cały czas utrzymuje po mimo brania żelaza

    km5scwa15wk09ib1.png
    Aniołek 15.10.2013[*] 12tc
    Aniołek 21.06.2014[*] 10tc
    o1483e5eaotmlpno.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek po rozmowie telefonicznej z lekarzem zrobiłam:
    betę 110,
    progesteron 87
    i sama z siebie TSH 3,3
    Lekarz kazał podjechać po receptę i tak dostałam luteinę, acard i euthyrox. Więc łykamy tabletki i czekamy 2 tygodnie. Czas się wlecze strasznie.

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki bisacz!

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • kiniulka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymamy kciuki ;)

    km5scwa15wk09ib1.png
    Aniołek 15.10.2013[*] 12tc
    Aniołek 21.06.2014[*] 10tc
    o1483e5eaotmlpno.png
  • kiniulka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzisiaj byłam u lekarza po badaniu okazało się ze mam rozwarcie na 1 cm. Nie dostałam ani żadnych tabletek ani skierowania na badania do szpitala. Stresuje się bo nie wiem co mam robić

    km5scwa15wk09ib1.png
    Aniołek 15.10.2013[*] 12tc
    Aniołek 21.06.2014[*] 10tc
    o1483e5eaotmlpno.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam 2 poronienia .jedno zatrzymanie drugie samoistne do 8 tyg. Teraz 0 leków i jest ok. Ale jestem po histeroskopii 1.5 roku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinulka może zasięgnięciu opini innego lekarza?

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dolalacze sie do was , wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy :).
    Poronilam juz 2 razy, ostatni raz 6 miesiecy temu. Mieszkam w uk i po poronieniu trafilam do kliniki nieplodnosci gdzie myslalam ze zaczna mnie diagnozowac co jest przyczyna poronien okazalo sie ze po 2 miesiacach lekarz wyslal mnie na inseminacja, stwierdzil ze jak poronie 3 raz to dopiero wtedy beda mnie diagnozowac :(. Przeszlam 2 nieudane iui po ktorych czulam sie koszmarnie, po ostatniej iui stwierdzilam ze musze zrobic sobie miesiac przerwy i udalo sie bez wspomagaczy :). Strasznie sie boje co bedzie dalej, pierwsze poronienie zasniad groniasty, 2 nieznana przyczyna, oby do 3 razy sztuka ze szczesliwym zakonczeniem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 12:05

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinulka, nie denerwuj się, na Twoim miejscu, jeśli cokolwiek by mnie niepokoiło poszłabym skonsultować się z innym lekarzem, niestety cały czas tak robię, jak tylko coś usłyszę co budzi moje wątpliwości idę posłuchać co myśli o tym ktoś inny... 3 maj się ciepło, wypoczywaj dużo!

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza witamy i gratulujemy! Chyba dopiero co dowiedziałaś się o ciąży, bo widzę, że to 4 tydzień? Oby najbliższe tygodnie zleciały szybko i bezproblemowo! Potem to już z górki, chyba po naszych doświadczeniach ok. 12 tyg można już głębiej odetchnąć :)?

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alciak zaskoczyla mnie ta ciaza:p myslalam ze iui spowoduje ze szybciej zajde a tu wrecz odwrotnie chyba za bardzo sie nastawialam na sukces. Ogolnie nie mamy problemu z zajsciem potrzebujemy 2/3miesiace wiec nie wiem skad od razu taka decyzja lekarza ze na iui. Dzieki Bogu ze sie udalo i nie musze robic juz zastrzykow:) wykanczalo mnie to wszystko

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ