X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka kochanie faktycznie mieszkamy nie daleko wczoraj nawet byłam u ciebie w Toruniu Bardziej przejazdem bo do Solca jechalismy ..
    Dziękuje Wam kobietki za mile słowa chumorek juz mi się trochę ogarnął ale noga nadal boli makabra aż tak długo

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomnialam dodac ze maly ulozony miednicowo. Gdyby dalej tak bylo to bedziemy mieli planowane cc. Ale nie tam gdzie wybralam szpital tylko w Bydgoszczy. Juz tam rodzilam wiec spoko.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka przecież to jeszcze mnóstwo czasu na obrót :)

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka mi Mała fiknęła głową w dół w 34 tc ;)

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje niech siedzi tak do konca ja wole cc. A lozysko nadal na scianie przedniej.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia a ty sie wczoraj za mocno nie nachodzilas?

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Oliwcia a ty sie wczoraj za mocno nie nachodzilas?
    No nachodzić się na nachodziłam ale to od tego by mnie skurcz w nocy złapał ?? Bo ja cały czas czuje tego nocnego jak mnie chwycił

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam skurcze w udach, właśnie wtedy jak się nachodziłam sporo. Brałam Slow-Mag z B6 i pomogło, więc polecam :).

    Leon fiknął dość wcześnie, bo w 32 tc. I na każdej kolejnej wizycie jest głową w dół :).

    Mój mąż siedzi obok mnie i gada do Małego żeby już wychodził, bo mu się nie chce do pracy iść :O.

    ayka, Asiek2108 lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia ja biore asmag (dobrze przyswajalna organiczna forma) i polecam.

    Mikus juz ok 29 tc byl glowkowo ulozony i jak narazie tak zostal i mam nadzieje ze zostanie.

    Antonowka super ze wszystko ok!!!

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Mój mąż siedzi obok mnie i gada do Małego żeby już wychodził, bo mu się nie chce do pracy iść :O.

    Mój tak samo, że by posiedział w domu ze starszą córką :D

    AgaSY, ayka lubią tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane torba pakowana jutro planowane cc. Trochę myśli żeby mały był zdrowy żeby wszystko poukładane sie dobrze. Boję sie tej cesarki i czy dam radę przy małym z karmieniem przewijaniem itp. Proszę o zdrowsze żeby maluszek był zdrowy.

    ayka, 0202oliwcia, Asiek2108, AgaSY, Justa87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ci faceci to lenie ;-) Mój też przemawiał do Synka, by wychodził, bo by nie musiał iść do pracy :-D A mój drugi leniuszek się ociągał chyba tacie na złość ;-) Albo... niedaleko pada jabłko od jabłoni :-D Teraz mój leniuszek też jest miśkowaty. Je, śpi i rośnie.

    Oliwcia, ja miałam potworne skurcze łydek i ud, ale i do tego rwę, stąd nie bardzo pomagał magnez, nawet większe ilości. Błagam Cię Kobieto, idź do fizjoterapeuty! Marsz i to już!!

    Antonówka, ogromnie się cieszę, że z Małym wszystko dobrze.

    Kaktus, bakterie w moczu u kobiet ciężarnych to norma, gorzej z białkiem. Też jest w śladowych ilościach, ale powinni byli określić ilość. Koniecznie dopytaj lekarza, choć bardzo możliwe, że nie ma o co się martwić. Super, że ciśnienie jest teraz OK.

    Aga, ja myślałam, że Ty już na porodówkę się szykujesz ;-) Mi czop zaczął odchodzić na 2 tyg. przed porodem, ale gdy wyskoczył całkowicie jak korek z szampana, to urodziła w godzinę 15 :-)

    AgaSY lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa, jestem z Tobą myślami i będę słała prośby do Tego tam z góry, by wszystko skończyło się pomyślnie. Jak dojdziesz do siebie i będziesz na siłach, to pochwal się Maleństwem. Wracaj szybko do zdrowia i wracajcie do domu. Dasz radę! Jesteś dzielna i silna kobieta i będziesz cudowną Mamą!

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa nie martw się, wszystko będzie dobrze! :) Dasz radę :)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka słonko ty moje a co mi pomoże fizjoterapeuta na Skórcz w łydce ??? Może i jestem uparta jak osioł ale bark już nie boli mogę spać na lewym boku od dwóch nocy ale sie odzwyczaiłam i jest mi po prostu na nim nie wygodnie ...

    Ciekawą będzie dobrze bo musi być a my kochana będziemy trzymały cały czas kciuki i czekały na wieści od ciebie <3

    AgaSy ja biorę tez Slow Mag ale ten zwykły bo ze wzgledu na moja mutacje nie moge brać tej witaminy B6 mam dwie tabletki dziennie plus to co mam w witaminach prenatalnych w sobotę mam ginekologa wiec pogadam z nim czy aby nie zwiększyć dawki bo i tak ja biorę dwie dziennie gdzie on mi kazał jedna

    Kaktus co do białka i moczu to albo nie określiło ci konkretnie jaka ilość ??? Ja z moja Oli od 30 tc się borykałam z tym przeklętym białkiem już do końca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2017, 20:26

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia mozliwe ze masz skurcz lydki od chodzenia. Ja ostatnio tez mialam i trzymal dlugo. Wiesz teraz juz nie jestes sama tyllo dwupaku wiec jednak jest ciezko.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kaktus, bakterie w moczu u kobiet ciężarnych to norma, gorzej z białkiem. Też jest w śladowych ilościach, ale powinni byli określić ilość. Koniecznie dopytaj lekarza, choć bardzo możliwe, że nie ma o co się martwić. Super, że ciśnienie jest teraz OK.

    Dlatego bede z nim w srode rozmawiala o tym
    Pozostale wyniki sa ok wiec niepanikuje jak narazie. Mam nadzieje ze dobrze robie. Czytalam ze bialko moze byc przy infekcjach rowniez. Jakby bylongo duzo to pewnie by ilosc okreslili. A pewnie i tak zleci dalsza diagnostyke. Niepojawia sie (odpukac) puchniecie.

    Ciekawa myslami bede jutro przy Was!!! Trzymam mocno kciuki!!!

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, Asiek doczekacie sie i wy swoich maluszkow. Mezowie odpoczna zobacza co to jest dopiero praca. I kochane wykorzystujcue ile sie da po porodach ze beda w domu. Moj po pierwszym porodzie jako ze radzilam sobie swietnie z mlodym i dobrze sie czulam wyremontowal cala werande tynk polozyl. Wykorzystal ile sie da. A tym razem planuje ja jego wykorzystywać przy dzieciach

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa na pewno bedzie wszystko dobrze. Bedziesz miala swietna opieke i mlody moment bedzie w twoich ramionach. Kciuki bede trzymane od samego rana. Caluski kochana

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus spokojnie na szczescie wizyta juz w srode.

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 302 303 304 305 306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ