X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa my też jesteśmy z Tobą! Mocno trzymamy kciuki żeby wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji :-). Myśl pozytywnie :-*.

    Ayka już bym chciała byc na porodowce :-P. Czop był spory, aż się zdziwiłam, więc myślę, że odszedł od razu cały i czysty. Narazie nic a nic się nie dzieje, nawet te przepowiadajace odpuściły. Ale torby już leżą w pokoju pod ręką :-P.

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę się jeszcze dopisać do grupy na fb? :)
    Mało mnie tutaj, bo w dalszym ciagu ogarniamy remont domu... Do tego pisze pracę mgr bo bronie się w połowie lipca i ciężko wszystko pogodzić...

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa trzymam jutro kciuki!
    Aga, Asiek Wy też już lada moment :)
    Oliwcia ale Ty biedna jesteś :(
    Antonówka jak się czujesz? Jak synek?
    Kaktus współczuję stresu... Daj znać co powiedział lekarz.
    Quliber super że wróciłaś!:)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma jasne, dawaj do nas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Ayka słonko ty moje a co mi pomoże fizjoterapeuta na Skórcz w łydce ??? Może i jestem uparta jak osioł ale bark już nie boli mogę spać na lewym boku od dwóch nocy ale sie odzwyczaiłam i jest mi po prostu na nim nie wygodnie ...
    Marudzisz jak ja :-D Co mi lekarz pomoże? Co mi fizjo pomoże? Nie pójdziesz na konsultację, to nie będziesz wiedzieć. Mnie wołami nie można było zaciągnąć na konsultację i teraz mam. Teraz za to będę się konsultować co chwila i nie z chęci, a z przymusu. Idź chociaż sprawdzić czy nie masz rwy kulszowej, bo pisałaś wcześniej, że masz obawy. Skurcze łydek wiadomo, będą się nasilać aż do końca ciąży. Bark, plecy, miednicę sprawdź przy okazji. Masz duży biust, spory brzuszek i to są ogromne przeciążenia dla kręgosłupa. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 00:58

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Ayka już bym chciała byc na porodowce :-P. Czop był spory, aż się zdziwiłam, więc myślę, że odszedł od razu cały i czysty. Narazie nic a nic się nie dzieje, nawet te przepowiadajace odpuściły. Ale torby już leżą w pokoju pod ręką :-P.
    Jeśli czop nie był różowawy lub z krwią na końcu, to możesz jeszcze go wydalać i 2 tygodnie jak ja. Ten tuż przed porodem jest z krwią. Jeśli czop, który wydaliłaś był czysty, biały, choć nawet i pokaźnych rozmiarów, to może tak być, że to była tylko część czopa. Uwierz mi, pod koniec ciąży potrafi być tego sporo. Tak czy inaczej, teraz tylko zostaje czekać :-)

    AgaSY lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa kciuki zacisniete!!! Czekamy na wiesci ze Baczek jest na swiecie :-)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka masz rację, nadal odchodzi :-). Nadal czysty cholerka :-P. Ale mam nadzieję, że to nie będzie trwało aż 2 tygodnie w takie upały :O. Mam w sypialni 28,6 st (okna na wschod), przenioslam się rano do salonu, ale już nie zasnęłam :-(. Świetna pogoda dla zaawansowanej ciąży, lapska i stopy puchna mi już od rana... Dobrze, że chociaż mąż mi wiatrak z piwnicy przyniósł :-D. Gdybym nie myślała o zamianie mieszkania niedługo to na pewno założyłam klime, bo przy ostatnich upalnych latach na pewno się przyda... Współczuję Wam Kaktus, Antonowka, Oliwcia :-P. Ja w sierpniu może już bez obaw do basenu skocze :-D

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa trzymam kciuki :)

    Aga, ja też zaczęłam puchnąć przez te temperatury. Mam już dość, wyniki moczu w normie, białka brak, więc to chyba wina pogody. Pocieszam się, że już bliżej iż dalej :)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze może być wina zatrzymywania wody w organizmie, ale jeśli nie tyjesz 3kg na tydzień to nie ma się czym przejmować :-). U mnie ewidentnie wina temperatury. Jak jest chłodniej to nic mi nie ma. A też Ci tak dretwieja ręce? Kurcze czasem nie mogę dobrze zupy w garnku zamieszać bo już mi ręka odpada :O.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem zwiększyłam ilość pitej wody na 3 litry. Nie tyje aż tak więc się nie martwię :)

    Nie Kochana nie drętwieją mi,czasem po śnie ale to rzadko :)

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 litry, nieźle :-) ja mam problem 2 w siebie wcisnąć :-P. Ale temperatura sprzyja to jakoś to idzie :-). A Tobie zostały tylko 3 dni do TP! Może będziesz w gronie tych 4% kobiet które rodzą idealnie w terminie :-).

    Asiek2108 lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu gwarno od rana. Ja zalatana bo zaraz na wizyte ide znowu....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    3 litry, nieźle :-) ja mam problem 2 w siebie wcisnąć :-P. Ale temperatura sprzyja to jakoś to idzie :-). A Tobie zostały tylko 3 dni do TP! Może będziesz w gronie tych 4% kobiet które rodzą idealnie w terminie :-).

    Ja zawsze dużo wody piję, więc te 3 to nie jakieś poświęcenie, od dziecka w rodzinie mam pseudonim kaczka :D

    Haha Kochana aż z brzucha dobiega śmiech mojego dziecka, które chyba się przylutowało :D

    Antonówka Kochana trzymam kciuki za wizytę :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 11:15

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek dzis to pewnie za wiele nie bede wiedziala bo usg bylo wczoraj dzis pewnie tylko samolot i badanie długości szyjki. Zobaczymy zaraz bede wchodzic.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do picia wody to ja moge siebie tez nazwac kaczka bo wypijam mnostwo jej przez caly dzien i pozniej latam do toalety 100 razy dziennie ale coz lepiej tak niz pic za malo.

    Asiek2108 lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bedziemy planowac urlop nad morzem juz nie moge sie doczekac zeby wyjechac troszke i zmienić klimat

    AgaSY, Asiek2108, ayka lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zadbałam o siebie:) brwi, paznokcie, jutro rzeski:P a co:)
    Myslicie ze nie za wcześnie na kupno rzeczy dla dziecka? jakas fobie kupowania mam:(

    Ciekawa powodzenia !!! kciuki zacisniete:)

    Asiek2108, AgaSY, ayka, ciekawa87 lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa jeśli czujesz się na siłach i masz ochotę to kupuj ;) Przecież już 25 tc :)

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa mysle ze skoro zakupy sprawiają ci przyjemnosc to warto isc i wydac troszke kasy. Ja planuje od czerwca solidnie zabrac sie wyprawke dla małego.

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ