X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kochane a tu mam motywator dla Was <3
    Moja Małgosia długo wyczekiwana po 4 poronieniach

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1568428994f.jpg
    Przecudowny motywator! Gratuluję!! Uściski dla pięknych Dziewczyn :-*

    Oublier lubi tę wiadomość

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 14 października 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech... matka wkurza mnie od rana... mamy remont mieszkania i ma pretensje, że czemu nie spędzam całe dnie na latanie ze ścierą, bo przecież jestem na L4 i siedzę w domu. Dzisiaj mamy gości z okazji moich urodzin i wczoraj pół dnia spędziłam w kuchni aby przygotować tort, skończyłam po 23. Po wszystkim poszła mi krew z nosa i przez ponad 10 min nie mogłam zatrzymać krwawienia, ale nie chce mi się tłumaczyć, bo ta kobieta chyba zapomniała, że jestem w ciąży. 2 poprzednie poroniłam a teraz biorę całą aptekę leków aby tą utrzymać... Jeszcze mam łożysko przodujące i miałam zalecenia aby się oszczędzać.
    A z pozytywów, to udało mi się upolować torebkę w Lidlu, prawie taką jaką chciałam i nie musiałam wstawać skoro świt i z nikim się nie biłam :P

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 14 października 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mafalda wrote:

    Oliwcia - sliczna coreczka :) Jak porod?

    Jesli chodzi o sam poród to makabra jak dla mnie zaraz wkleje swoj opis

    w poniedziałek stawiłam sie na oddział dokladnie tydzień po terminie na miejscu nie chcieli mnie przyjąć no bo mam.jeszcze czas ale po rozmowie z ordynatorem jednak mnie przyjęli na dodatek na samo wejscie okazalo sie ze mam Pułpasiec na wejscie dostałam antybiotyk zrobiono mi masaż szyjki bo mialm tylko 1cm rozwarcia (nie polecam nikomu ) , we wtorek założyli mi balonik z roztworem soli fizjologicznej do macicy z cewnikiem musialam dużo chodzic zeby to cos zadzialalo często mialam ktg na jednym.z nich skurcze ok 80% i uczucie wodospadu w majątkach okazało sie ze balonik mi po prostu wypadł no ale zrobil mi rozwarcie na 4 cm w nocy ktg badanie i decyzja o kolejnym antybiotyku t.razem na obnizenie tetna u Małgosi rano badanie i decyzja porodowka i oxytacyna o 11.30 podlaczyli mi kroplowke rozwarcie ładnie szło co 2 cm na etapie 8cm szyjka nadal nie współpracowało co sprawiało większy bol wiec zapadła decyzja o zastrzyku w tylek poszło ladnie przy 10 cm i partych zaczęły sie problemy Młoda miala problem z dopasowaniem się w kanal po.czasie wreszcie sie udało przy nastepnych partych blagalam o CC uslyszalam tylko tylko ze mala polowa glowki jest juz dawno na zewnatrz ale jest za duza i sie zaklinowala wiec albo to dokończenie albo będą kleszcze zaparlam sie i parlam dalej a polozna w miedzy czasie ostro mnie naciela
    I tak na swiecie pojawiła się Małgosia waga 3600 długość 55 cm punkty w skali A. 8
    Po porodzie dowiedzialam sie ze wpadlam w miedzy czasie w tachykardie przez co antybiotyk dozylni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 19:50

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 15 października 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia gratulacje! Cudne dzieciątko. Porod straszny przezylas, ale najważniejsze ze dobrze sie skonczylo. Szybkiego powrotu do zdrowia i z daleka od szpitali.
    Dziewczyny jak patrze ilu z Was sie udalo to serce rosnie. Trzymam kciuki za kazda z Was.
    Chciałam Was zapytac czy macie tez bóle brzucha na etpaie 10 tydz ciazy a 8 tydz zarodka. Mnie od wczoraj pobolewa brzuch tak roznie, sciaga, piecze, kluje. Wczoraj wzielam nospe. Ale.sie boje ze.cos zlego sie dzieje. Mam wymioty wiec ciaza powinna sie rozwijac. Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2017, 12:48

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Widzę, że coraz więcej Was tutaj w wątku. Z jednej strony to straszne, że tyle kobiet przeżywa stratę dziecka, z drugiej dobrze, że są takie miejsca, gdzie można się wygadać i wesprzeć :)

    Mam nadzieję, że Wasze ciąże będą przebiegało nudno i książkowo :)

    Buziaki :)

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 16 października 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wkoncu zaszłam w ciążę po 3 stratach,zobaczymy co znowu z tego wyjdzie...

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 16 października 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :D To moja druga ciąża. Pierwsza zakończona w 10tc w 2013 roku. Teraz czekamy na nasze szczęście. Po roku starań udało się nam :D Pozdrawiam :D

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 16 października 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny i trzymam kciuki abyście przez najbliższe 9miesięcy się wynudziły ;) Jak znosicie początki?

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 17 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właściwie to nie czuje się jakbym była w ciąży prócz tego ze okropnie bolą piersi,nawet mdlosci juz przeszły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2017, 09:33

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 17 października 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasem mdłości jeszcze męczą ale ogólnie czuję się dobrze,chociaż piersi bolą strasznie. I już wyczekuję kolejnej wizyty w piątek :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 17 października 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mamy dzisiaj swoją "studniówkę" ;) Dzisiaj też wizyta, zobaczymy jak dzidzia się rozwija. Macie pomysł co zrobić z dużą ilością mięsa mielonego z indyka? wczoraj nalepiłam trochę pierogów, ale nadal mam pełno surowca :P myślałam aby dziś zalać część śmietaną i będzie sos do makaronu

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 17 października 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier wrote:
    A my mamy dzisiaj swoją "studniówkę" ;) Dzisiaj też wizyta, zobaczymy jak dzidzia się rozwija. Macie pomysł co zrobić z dużą ilością mięsa mielonego z indyka? wczoraj nalepiłam trochę pierogów, ale nadal mam pełno surowca :P myślałam aby dziś zalać część śmietaną i będzie sos do makaronu
    Może kotleciki mielone albo sałatka z mięskiem mielonym ? Sałata,pomidor,kukurydza,sos czosnkowy i te mięsko ? :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 17 października 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ciągle siedziałam na ovufriend - postanowiłam że napisze jeśli po wizycie w 10 tygodniu będzie ok.
    Straciłam dwa Bąbelki. Teraz jestem w trzeciej ciąży wczoraj zaczęłam 10 tydzień i też wczoraj byłam u lekrza na usg i wszystko dobrze - serduszko bije i nasze szczęście ma już 2cm ;)
    Myślałam że stres mnie minie, jak zobacze na usg że wszystko ok, ale gdzie tak - lekarz chyba musiałby badać mnie średnio co 30min abym się nie stresowała.
    Lekarz mówi że wiemy z czym walczymy i to jest ważne, mam obniżone białka s, mutacje MTHFR, PAI i czynnik V R2 - wszystko prócz PAI niestety homo.
    Jestem obstawiona lekami - heparyna 5000, acard, lutka, duper, encorton i oczywiście kompleks witamin.
    Ostatnio dokładnie w tym tygodniu, a nawet dzień szybciej serducho już nie biło.

    Także witam WAS wszystkie serdecznie - mam nadzieje że mogę się rozgościć i że zostane tu z Wami do maja 2018 z Bąbelkiem w brzuszku.

    Oliwcia - gratuluje Córeczki jest prześliczna! Powiedz mi to była Twoja pierwsza ciąża na lekach?
    Pytam ponieważ zastanawiam się, czy teraz z tymi lekami będzie dobrze czy jednak szansa na niepowodzenie nadal jest duża.

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 17 października 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajula - widzę że mamy podobne tygodnie - Kochana przeżywam stresy bo czasem mnie cycuchy bolą, a innego dnia wcale! i mam zawsze stresa. Mdłości mi też już pomału mijają co oczywiście tez mnie niepokoi - panikara ze mnie ;) Jak u CIebie objawy?

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 17 października 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    A ja wkoncu zaszłam w ciążę po 3 stratach,zobaczymy co znowu z tego wyjdzie...

    Kochana, a robiłaś badania wiesz dlaczego tak się działo?

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 17 października 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia1993 wrote:
    Kajula - widzę że mamy podobne tygodnie - Kochana przeżywam stresy bo czasem mnie cycuchy bolą, a innego dnia wcale! i mam zawsze stresa. Mdłości mi też już pomału mijają co oczywiście tez mnie niepokoi - panikara ze mnie ;) Jak u CIebie objawy?
    Może jeszcze będzie tak,że w tym samym czasie urodzimy nasze wyczekane maleństwa :D U Mnie różnie z tymi objawami. Raz mam mdłości raz nie,piersi bolą i są ciężkie jak kamienie. Ale dzisiaj strasznie Mnie głowa boli ledwo funkcjonuje :(

    Edzia1993 lubi tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 17 października 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ihihihi - może może! Ja dzisiaj jedynie mam zgage, która ostatnio mi życ nie daje i jest każdego dnia. Cycuchów zazdroszcze - ja mam sine sutki, ale też tak przemiennie raz różowieja potem znów sa sine - irytuje mnie to bo przez doswiadczenia na ktore zostałysmy narażone napędzam sobie zawsze strachu - że objawy ustały i jest źle, a Bąblowi to nie poamga. Musimy się teraz wspierać! Matki walczące! ;)

    Jak głowa boli - to zdrzemnij się Kochana, albo spacer?

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 17 października 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia1993 wrote:
    ihihihi - może może! Ja dzisiaj jedynie mam zgage, która ostatnio mi życ nie daje i jest każdego dnia. Cycuchów zazdroszcze - ja mam sine sutki, ale też tak przemiennie raz różowieja potem znów sa sine - irytuje mnie to bo przez doswiadczenia na ktore zostałysmy narażone napędzam sobie zawsze strachu - że objawy ustały i jest źle, a Bąblowi to nie poamga. Musimy się teraz wspierać! Matki walczące! ;)

    Jak głowa boli - to zdrzemnij się Kochana, albo spacer?
    Ja dzięki bogu odpukać nie miałam nigdy zgagi (tfutfu). Ja mam widoczne żyłki na piersiach a sutki cały czas takie jak były kolor się nie zmienia. Ja myślę,że każdy objaw jest normalny ale My po przejściach już sobie za dużo wyobrażamy. Trzeba być w dobrej myśli i nie stresować się i maluszka :D Kochana ja dziś dośc długo spałam bo wstałam dopiero o 9:30 a na spacerku już byłam,ale myślę,że jak Mój eM wróci z pracy to zjemy obiad i jeszcze go wyciągne na dwór bo pogoda jest piękna :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 17 października 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia 1993 z naszej strony mówią ze jest ok pod względem badań ale oboje mamy zimno a ja to już wogole jak mnie sypie to już nawet na szyji i tak gnebilam neta ze pomyślałam że to to świństwo powoduje poronienia,był heviran pomaga na chwile no i teraz lekami witaminy typu centrum-zimna brak,no i zobaczymy czy to to....wydaje mi się tez ze inofem poprawił progresteron podczas ciąży tak jakby poprawiał jego wzrost.

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 17 października 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia 1993 z naszej strony mówią ze jest ok pod względem badań ale oboje mamy zimno a ja to już wogole jak mnie sypie to już nawet na szyji i tak gnebilam neta ze pomyślałam że to to świństwo powoduje poronienia,był heviran pomaga na chwile no i teraz lekami witaminy typu centrum-zimna brak,no i zobaczymy czy to to....wydaje mi się tez ze inofem poprawił progresteron podczas ciąży tak jakby poprawiał jego wzrost.

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ