X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, to powinnaś być zahartowana jeszcze bardziej niż ja ;D

    Tusianka, szkoda ;) szukamy takich z gorzką czekoladą i nigdzie znaleźć nie możemy

    APrzybylska, dzięki - staram się nie świrować ;) i nie choruj, zrób sobie gorącą herbatkę i wskocz pod kocyk :)

    A ja gorącej czekolady też nigdy nie piłam - nawet jak jeszcze nie wiedziałam, że jej nie mogę ;)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska super zgrabny brzuszek:-) i czemu kotlecik??? Nie widzę żadnego:-)

    Pomarańczka no jak mieszkałam we Wrocławiu, to się mi dziwili, że w płaszczyku chodzę a tam ciepło było.
    Od kilku lat jestem zmarzluch i ubieram się ciepło:-)

    U mnie pyka już kolejny tydzień ciąży:-)

    APrzybylska, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja witam sie w 6miesiacu. Bąbel z rana tak rozrabiał w brzuchu, ze byłam w szoku, chociaż mnie to tak łaskocze ze śmieje sie sama do siebie.

    No to Panie ze stolycy (jak to Małopolanie mówią) zapraszam na czekoladę na gorąco. Lub zamiennik jesli ktos nie mkze. Ja w tamtym roku zrobiłam takie cos na wigilie i myślałam, ze zwrócę wszystko takie słodkie było i jeszcze bita śmietana po śledziach i rybach hahaha

    APrzybylska taki z Ciebie kotlecik, ze spokojnie wrzucę Ciebie na patelnie i na rok czasu starczyło , na obiady :)

    Powodzenia na wizycie!
    Ja w zimowe chodzę juz dłuższy czas, mam swoją owieczkę i jest dobra na porę przejściowa i mega zimowa

    Magdzia85F, pomarańczka_33, APrzybylska lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona już 6msc! Wow ja jeszcze poczekam. U mnie Maluszek nieśmiało harcuje.

    MMM po śledziach czekolada:-)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.ksylitol.com/sklep-detaliczny/view/productdetails/virtuemart_product_id/33/virtuemart_category_id/7.html

    Kalendarz adwentowy

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Magda :) termin mam na 28.03 czesto cukrzykom wywołuje sie porod wczesniej lub robi cc :) także bede chyba ta pierwsza od Nas.

    Co to ruchów na poczatku cos pływa, pozniej cisza, kulka uderzeń, cisza i teraz coraz cześciej wyczuwalne. Ostatnio to az mu brzuch skacze!
    To tylko od popołudnia a no i wczoraj z rana. Na dodatek nam łożysko na przedniej ścianie. Boje sie co bedzie w 3trym, brzuch gigant i wszystkie wnętrzności moje zgniecione, a dziecko pod skora ha ha

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wczoraj Maluch się pierwszy raz przywitał z tatą ;) Codziennie od dwóch tygodni mąż wyczekiwał na ruchy i wczoraj się doczekał :D

    APrzybylska, pomarańczka_33, Magdzia85F, aga_90, ibishka lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona - dziękuję za znalezienie kalendarza! :D nie wpadłam wcześniej na ta stronę ;)

    kurczę... a u mnie ciągle żadnych odczuwalnych ruchów, czyżby moje Maleństwo odziedziczyło po tatusiu lenistwo? :P

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry , witam się w 5miesiącu :)

    Magdzia85F, aga_90, pomarańczka_33 lubią tę wiadomość

    xk81pfk.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona ja w poniedziałek dołączę do Ciebie, też rozpocznę 6 mc :D

    Staram się uświadomić męża, że czas leci jak szalony, a dużo przed nami do zrobienia. Doszłam do wniosku, że u mnie nie obędzie się bez stołu do przewijania. Znalazłam całkiem fajny w Ikea i w sobotę chcę się wybrać go pomacać. Gdy w sypialni stanie komoda, zaczną w niej pojawiać się malutkie ubranka :) Mam już cały karton od siostry, ale na wyjście ze szpitala będą nowe.

    Ale wózek, niestety nadal nic :/

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona będziesz przecierać szlaki:-)
    Też właśnie mnie zastanawia to, jak to będzie, jak wszystko zgniecione. I jak jedzenie wejdzie? :-P

    Pomarańczka nie martw się. Początkowe ruchy są słabe. U mnie też nie kopie. Tylko czuję po prostu, że coś się rusza.
    I ciągle na wieczór mam gulke widoczną na dole.

    Sylwia super!

    APrzybylska my dziś z mężem zastanawialiśmy się, kiedy pokój przemalować. I nadal brak pomysłu.
    My komodę mamy upatrzoną. Musimy stojak i wanienkę kupić.
    Wózek jedziemy obejrzeć dziś.


    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka, może Maluch jest tak odwrócony, że Cię kopie w kierunku kręgosłupa i nie czujesz :) Wiesz, gdzie masz łożysko? Podobno jeśli jest na przedniej ścianie to też odczuwa się słabiej bo łożysko działa trochę jak poduszka amortyzująca ;)

    Magdzia, ja bym pomalowała jak najszybciej. Niestety farby śmierdzą dość długo, u nas po remoncie jeszcze jakoś z 3-4 tygodnie czułam zapach farby, mimo że malowaliśmy Fluggerem który jest bardzo delikatny, nie wprowadziliśmy się od razu i wietrzyliśmy z rozkręconymi kaloryferami. Lepiej pomalować póki jeszcze jesteś w miarę na chodzie ;) No i póki jest dużo czasu do pojawienia się Maluszka.

    pomarańczka_33, Ilona92 lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My do sypialni kupiliśmy Dulux, o kurczę, jak to śmierdziało :/ Na szczęście już udało się pozbyć tego smrodu, ale okno było otwarte non stop kilka dni.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Ja witam sie w 6miesiacu. Bąbel z rana tak rozrabiał w brzuchu, ze byłam w szoku, chociaż mnie to tak łaskocze ze śmieje sie sama do siebie.

    No to Panie ze stolycy (jak to Małopolanie mówią) zapraszam na czekoladę na gorąco. Lub zamiennik jesli ktos nie mkze. Ja w tamtym roku zrobiłam takie cos na wigilie i myślałam, ze zwrócę wszystko takie słodkie było i jeszcze bita śmietana po śledziach i rybach hahaha

    APrzybylska taki z Ciebie kotlecik, ze spokojnie wrzucę Ciebie na patelnie i na rok czasu starczyło , na obiady :)

    Powodzenia na wizycie!
    Ja w zimowe chodzę juz dłuższy czas, mam swoją owieczkę i jest dobra na porę przejściowa i mega zimowa
    Haha `Małopolanie' raczej mówią nie ze że 'stolycy' tylko że 'warszawiaki cholerne' ;-)

    Oczywiście nie bierzcie tego dziewczyny do siebie :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka no właśnie. Ogólnie pogoda już taka nie do malowania.

    My malowaliśmy mieszkanie bondexem i magnatem. Ale w sierpniu. Więc to co innego.

    APrzybylska niektóre to dają czadu, racja!

    Ibishka ja ze wschodu, a tu się przeprowadziłam, więc słoik:-D

    ibishka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie kolejny dzien boli glowa, masakra.
    Ja juz wozek mam upatrzony ale boje sie tak wczesnie kupic hehe. Poczekam chociaz do polowkowych ;) narazie nazbieralam kase :)

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Haha `Małopolanie' raczej mówią nie ze że 'stolycy' tylko że 'warszawiaki cholerne' ;-)

    Oczywiście nie bierzcie tego dziewczyny do siebie :-)


    To moze zalezy, ktora czesc małopolski :) ja tam ze stolycy nie jestem i tam nie mieszkam, a wiecej jest słoików niz warszawiaków :)

    Ja chce malować magnatem

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku roku dość często bywałam w Warszawce (wiem, że tak nie można mówić ;)), otwieraliśmy sklep na przeciw Pałacu Kultury. Przyzwyczaiłam się do tego miasta i trochę mnie tam teraz ciągnie.

    Fasolka się gotuje, machnęłam jeszcze na szybko pastę rybną na jutro do kanapek :) chodzi za mną ciasto czekoladowe z orzechami.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie sa ludzie i ludziska :) ja np wole Warszawę niz Krakow, ale nie lubie mieszkać w dużym mieście :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie lubię Warszawy ale mój rodzinny region słynie z najwyższego bezrobocia więc jest jak jest ;] a teraz mam już tu pracę, męża i mieszkanie tak więc nigdzie się już stąd nie ruszam, tylko centrum omijam szeeeroookim łukiem ;)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ