X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)

    Tez mi sie roznila waga w domu i u poloznej- i doszlam do wniosku ze to tez przez ubranie. Ja sie waze albo w pizamie albo w bieliznie, wiec lekkie to; a u polozej i buty i dzinsy- wiec kilogram to conajmniej roznicy... :)

    dxomclb10296nsxe.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie na fotelu badał tylko na pierwsze wizycie, usg dopochwowo tylko w I trymestrze, a teraz tylko usg przez brzuch :/ a to dobry specjalista, dziwne :/ a ciśnienie mierzy mi zawsze babeczka w rejestracji (podejrzewam że to położna).
    powiedział mi wczoraj i w sumie pokazał łożysko "grube i solidne", ułożone na tylnej ścianie, mówi że to dobrze :) a maluch ułożony do góry nogami, chociaż mam wrażenie że tak się ułożył do badania, a całymi dniami koziołkuje :)

    a z tą wagą to się jakoś specjalnie nie przejmuję, bo nawet widzę bo sobie że nie tyję, ale tak mnie ofukał za ten przyrost że a mi się głupio zrobiło..

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga niech spada na szczaw Twój lekarz z tym czepianiem do wagi. Ważysz 150 kg, żeby tak się czepiać? No litości..

    BP a jak tam u Ciebie?

    aga_90 lubi tę wiadomość

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) śniło mi się dzisiaj m.in. że poszliśmy na usg i tam pan doktor powiedział, że córki to on tu nie widzi i że się młodemu pięknie jajka dyndają ;D
    zobaczymy czy nadal mam prorocze sny ;)

    a my zaraz się zbieramy na randkę - mąż zabiera mnie na trójkę Listów do M ;D

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wózka to drogi ale kupiłam używany:) jak nowka a za bezcen

    A co do szyjki tu w Holandii w ogóle nie sprawdzają.... :/ będę teraz na urlopie w Polsce to się gdzies umowie do lekarza polecacie kogoś z Poznania lub okolic?;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie doktorek jeszcze ani razu nie badal na fotelu takze to dopiero ewenement ;) raz tylko siedzialam jak pobieral cytologie. I usg do tej pory mialam dopochwowo. Moze teraz bedzie przez brzuch ;) kupilam legginsy ciazowe. Wygladam w nich i czuje sie jak orka. Brzuch wielki ale chociaz nic nie cisnie ale moj tylek wyglada jak u starej zaniedbanej dresiary haha :D sam seks!
    Pomaranczka mialam takie sny przy synu i sie sprawdzily haha ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hak to jest? Zaczelismy 5miesiac czy to tak oficjalnie za tydzien? ;)

  • grzanewino Autorytet
    Postów: 509 738

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też się wydaje, że za tydzień

    3i49l6d8vill3k1j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam wam.wstawic moj bebzol ale cos mi tu nie wchodzi tak bezposrednio ;)

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewiec.zero śliczny brzusio :)

    ja przez zapodaj.net też nie umiem wrzucić, ale używam strony https://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie masz tu możliwość zaznaczenia opcji że chcesz wrzucić na forum dyskusyjne (rodzaj kodów) i wtedy cały ten link kopiujesz i wklejasz i jest :)

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • MammaMia2016 Przyjaciółka
    Postów: 67 22

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przyszle Mamusie!
    Czy są tutaj dziewczyny, ktore sa przed 30 rokiem zycia, sa w ciazy i sa bezrobotne? Najlepiej z wojewodztwa swietokrzyskiego, choc niekoniecznie :)
    Jesli tak, prosze dajcie znac! :) Bardzo mi pomozecie! :)

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wydaje mi się że to już jednak 5 miesiąc, ale sprawdź sobie dla pewności nad forum "Moje Belly- kalendarz ciąży" po lewej jest zawsze napisane dokładnie :)

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewiec.zero wrote:
    Chcialam wam.wstawic moj bebzol ale cos mi tu nie wchodzi tak bezposrednio ;)


    Ładny brzusio.:-) i szczupła jesteś!

    Przez zapodaj.net, trzeba wejść na forum, i ostatni link do skopiowania.

    WTF?! Z avatarem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 16:47

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Ja dzis poszłam zrobic adanua bo id 30.08 nic nie robiłam. Mam nadal skierowanie, ale nie miałam okazji byc w wawie. O dziwo wszystko w normie i to nie tej dolnej, jedynie gigant cukier w moczu, ale to wiedziałam bo w Nocy miałam wysoku cukier i nic nie piłam, zeby to "wysilać". Załatany dzien, zakupy, materiały budowalnae i co zgubiłam kilogram kawy :O ale jak? Wszystko włożyłam do auta i chyba jak sie cofałam znow w jedno miejsce parkuje a tam juz ktos do szyby puk puk, no bo ja bezdomny i pieniadze na jedzenie, a ja Aha panie mam bułki świeże( zwykle bułki z makiem, wiejskie, parówka z bułka i jakies trójkąciki z grzybami czy czymś) on ok. Przyjeżdżam dumna jak paw, ze upolowałam dalmayera 1kg za 40zl patrzę a tu ju ... jej nie ma? Człowiek pomaga bezdomnym to mu jeszcze kawe cos zwinie :( do tej pory nie moge tego przeboleć, ale podejrzewam ze wypadła jak wyjmowałam bułki... no cóż.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_90 wrote:
    dziewiec.zero śliczny brzusio :)

    ja przez zapodaj.net też nie umiem wrzucić, ale używam strony https://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie masz tu możliwość zaznaczenia opcji że chcesz wrzucić na forum dyskusyjne (rodzaj kodów) i wtedy cały ten link kopiujesz i wklejasz i jest :)
    Dzieki! Zamienilam i jest:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ładny brzusio.:-) i szczupła jesteś!
    WTF?! Z avatarem?
    Gdzie tam szczupla ;) 86/168 mam wiec do szczuplosci mi daleko ;) moze zdj tak wyszło.
    Tez sie zadtanawialam gdzie moj avatar ale dzisiaj jakies prace konserwacyjne byly moze przywroca ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 17:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_90 wrote:
    i wydaje mi się że to już jednak 5 miesiąc, ale sprawdź sobie dla pewności nad forum "Moje Belly- kalendarz ciąży" po lewej jest zawsze napisane dokładnie :)
    Niby napisane jest ze 5miesiac ale tak sie drapalam czy to nie musza byc pelne tygodnie ;) chyba zaczal sie piaty miesiac <3 ale tak dwoma nogami to bede za tydzien :)

    grzanewino lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Avatar się nie podobał, bo Ilony jest:-)

    O kurczę 1kg dallmayer to faktycznie super promo, a gdzie?
    Szkoda, żeby niestety ale wcięło.
    Właśnie się zastanawiałam się, gdzie się podziewasz dziś?

    Dziewiec.zero powiem Ci, że nie widać tych kg! Na serio.

    Przeglądam gazetkę biedronki od jutra i ile słodyczy!!! Mmm

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do lekarza mnie badała raz na fotelu, jesli na usg wyglada wszystko dobrze nue ma potrzeby ram zaglądać :) a no i warzyw sie u lekarza bo w Donu nie mam wagi :) ciemnienie zawsze mi sprawdza bo jest ważne, pomimo tego ze mam je niskie lub w nirmie. Az boje sie patrzeć na następnej wizycie.

    Dziewięć. Zero dzis zaczęłaś 5 miesiąc. Średnio przyjmując miesiąc za 4 tyg cykl to 4, 8,12,16,20 zaczynajac kolejny miesiąc czekamy tydzień tj 17 tc 5mies, 21 tc 6mies, itp

    Co do awataru to sprawdz czy sie zapisało bo rożne kwiatki tu wychodza

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Mój Avatar się nie podobał, bo Ilony jest:-)

    O kurczę 1kg dallmayer to faktycznie super promo, a gdzie?
    Szkoda, żeby niestety ale wcięło.
    Właśnie się zastanawiałam się, gdzie się podziewasz dziś?

    Dziewiec.zero powiem Ci, że nie widać tych kg! Na serio.

    Przeglądam gazetkę biedronki od jutra i ile słodyczy!!! Mmm
    Magda w Tesco tam sa najlepsze promocje kawowe :)

    ja to bym sie napiła takiej dobrej (prawdziwej nie z dodatkami kw tłuszczowych i innych) naturalnej czekolady z bita śmietana mhmmm

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ