Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teskniąca i tym samym wygrywam :-P

    Przebiłaś mnie ilością ciuszków!

    Dziewczyny mam dwa pytania :

    1. Gdzie w Warszawie mogę obejrzeć wózki anex, tzn.czy któraś widziała?
    2. Czy po teście glukozą też wam było zimno, spać się chciało i ręce się trzesly? (2 h po)

    Tęskniąca lubi tę wiadomość

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądałam Anexy, są zwinne i funkcjonalne ale jakieś takie toporne i szerokie mi się wydaja , szczególnie w wersji spacerowej. Choć Mutsy, który dla mnie jest bardzo zgrabny znów mi sie wydaje za wąski dla dzieciaczka - wiem, wiem, marudze , ale to przez ciąże haha ;)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teskniąca no właśnie te dwa mi się podobają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to anecy czy adamexy sie tak psuja? Stelaze pekaja itp.
    Znajoma ma anex i jest tak ogromny ze ho ho ho ho :D

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adamexy są wadliwe podobno

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Adamex.

    Anexy są sport - duży i cross - mniejszy - chcę ten drugi obejrzeć.

    I tak w razie W mamy wybrany. Ale co szkodzi pooglądać.

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To adamex jest taki wadliwy i toporny. U siostry w wózkowni stoi i żeby go przestawić trzeba się z nim trochę poszarpać.

    Madzia ja po glukozie w gary przedwigilijne wpadłam, tak że nawet nie pamiętam, ale raczej czułam się dobrze. Tylko głodna. A jak teraz się czujesz?

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po zjedzeniu śniadania wróciłam do normy.
    Może cukier tak spadł i stąd.

    Ogólnie to badanie przeszłam dobrze. Jutro wyniki. Tak byłam ciekawa Waszych obserwacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewiec.zero będzie dobrze. Bo z synkiem jak piszesz to sobie dobrze radzisz:-)
    Ja się martwię, że nie tyle że nie dam rady, ale humory się dziecku udzielą i moje narzekanie...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia wyjdzie w praniu ale im blizej tym bardziej sie boje ;) bo jakby nie bylo na tygodniu bede samotna matka z dwojka dzieci hahaha. Dobrze ze olek do przedszkola to chociaz pol dnia bedzie luzniej.

    A co do wozkow to ogladac trzeba jak najwiecej :D kazdy inny kazdy ma wady i zalety. Ja sie nie moge doczekac soboty az po nasz pojedziemy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz możemy, tzn. jak auto odbierzemy, bo od razu przymierzymy fotelik :)

    dziewiec.zero starszak Ci pomoże :)

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlew z brudnymi naczyniami - podejście trzecie...;p
    Stos z prasowaniem - jedno podejscie za mną, jeszcze może z pięć razy wstane na 10 min i damy radę ;)

    Istnieją jeszcze ludzie z dobrym sercem - właśnie sąsiadka przyniosła mi rosołek ;)

    A z tymi wózkami to kosmos, już po nocach się snią...byłyby dwa modele w czterech kolorach i nie byłoby problemu ;)

    pomarańczka_33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewięć_zero - na pewno sobie poradzisz! i to świetnie :) szczególnie, że tak jak piszesz starszy będzie do przedszkola chodził to łatwiej Ci będzie to pogodzić :)

    Magdzia - co do glukozy to mi się spać chciało ale było mi gorąco a nie zimno ;) z wózkiem to niestety nie pomogę bo już mam i nie musiałam w ogóle szukać ;) za to będę musiała się zorientować gdzie foteliki oglądać bo tego akurat przez internet zamawiać nie chcę

    Tęskniąca - to w sumie dobra wiadomość, że to nie nerki ale jak kręgosłup to też nie najlepiej bo chyba nie wiele się da z tym zrobić, a szkoda żebyś tak do końca ciąży cierpiała

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca wrote:
    Zlew z brudnymi naczyniami - podejście trzecie...;p
    Stos z prasowaniem - jedno podejscie za mną, jeszcze może z pięć razy wstane na 10 min i damy radę ;)

    Istnieją jeszcze ludzie z dobrym sercem - właśnie sąsiadka przyniosła mi rosołek ;)

    A z tymi wózkami to kosmos, już po nocach się snią...byłyby dwa modele w czterech kolorach i nie byłoby problemu ;)
    brawa dla sąsiadki :D

    na zlew z brudnymi naczyniami nie mam złotego środka, ale co do prasowania - próbowałaś na siedząco? ja sobie kiedyś tego nie wyobrażałam, ale ciocia tak mi zachwalała, że spróbowałam i naprawdę fajnie się tak prasuje i się człowiek nie męczy :) tylko trzeba na odpowiedniej wysokości deskę ustawić :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupilismy stokke xplory. Mam nadzieje ze się sprawdzi

    nick nieaktualny, Monnn lubią tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca wrote:
    Zlew z brudnymi naczyniami - podejście trzecie...;p
    Stos z prasowaniem - jedno podejscie za mną, jeszcze może z pięć razy wstane na 10 min i damy radę ;)

    Istnieją jeszcze ludzie z dobrym sercem - właśnie sąsiadka przyniosła mi rosołek ;)

    A z tymi wózkami to kosmos, już po nocach się snią...byłyby dwa modele w czterech kolorach i nie byłoby problemu ;)
    A czy Ty czasem odpoczywać nie miałaś? ;)

    Ja w ramach lenistwa zmieniłam pościel i to na dziś tyle. Mi się śni przeglądanie stron i kupowanie wyprawki, bo ostatnio trochę tego obejrzałam, teraz mnie prześladuje. Jeszcze karton z ubrankami na mnie czeka.

    Tak co do radzenia sobie z dziećmi: wczoraj siostrzeniec się rozbeczał, wszystko było ok, bawił się i nagle ryk. Jakieś 20 minut siostra nie mogła go uspokoić. Aż przykro się robiło, że on tak płacze i nie wiadomo jak mu pomóc :/

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    My kupilismy stokke xplory. Mam nadzieje ze się sprawdzi

    też o nim myslałam, ma dobre opinie, ale u nas w mieście nie ma go gdzie obejrzeć na żywo ;(

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teskniąca mnie też się śnią. Mam już dość.
    Super sąsiadka! Tylko pozazdrościć. A naczynia niech Twój Ci pozmywa!;-)

    Pomarańczka moja mama tak prasuje.
    Ja nienawidzę tego robić. Wszystko tylko nie to!

    APrzybylska taki mały czlowieczek widocznie też ma jakieś swoje zmartwienia.
    Ja wczoraj dużo zrobiłam a dzisiaj to jestem leń.

  • grzanewino Autorytet
    Postów: 553 797

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wczoraj na glukozie byliśmy, kupiłam wcześniej cytrynową i luzik, wypiłam bez problemu :) wyniki poznam dopiero na wizycie we wtorek, bo moja poradnia zablokowała możliwość podglądu wyników, wczesniej tego nie wiedziałam i się dziwiłam dlaczego na www ciągle mam "wyniki niedostępne", ale wczoraj miałam czas spytać w laboratorium i teraz juz wiem ;)
    po badaniu pojechalismy z mężem do Lidla i oto co jeszcze upolowałam, to nasze pierwsze zakupy dla dzidzi :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b455619aa591.jpg

    Tęskniąca, nick nieaktualny, Sylwiaa95, APrzybylska, Tusianka, Ilona92, Monnn, pomarańczka_33 lubią tę wiadomość

    Dorotka 17/04/2018 💗
    Radzio 17/02/2026 💙
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grzanewino wrote:
    my wczoraj na glukozie byliśmy, kupiłam wcześniej cytrynową i luzik, wypiłam bez problemu :) wyniki poznam dopiero na wizycie we wtorek, bo moja poradnia zablokowała możliwość podglądu wyników, wczesniej tego nie wiedziałam i się dziwiłam dlaczego na www ciągle mam "wyniki niedostępne", ale wczoraj miałam czas spytać w laboratorium i teraz juz wiem ;)
    po badaniu pojechalismy z mężem do Lidla i oto co jeszcze upolowałam, to nasze pierwsze zakupy dla dzidzi :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b455619aa591.jpg
    Same piękności :)
    Z Lidla udało mi się upolować jedynie rajstopki.

    Rada odnośnie przyszłych zakupów online - zwracajcie uwagę na gramaturę pieluszek tetrowych. Najlepiej 120-140g/m2. Inne są cienkie jak firanka.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, pomarańczka_33 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ