Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was też Maluszki budzą się co 2h na jedzenie i wstają po 4? Ja już jestem przemeczona.

    Czytałam, że dziecko powinno mieć fazy czuwania, czyli aktywności pomiędzy drzemkami co 1,5h do 2h. No i u nas to nawet wychodzi, ale tylko z 2 drzemkami a pomiędzy ostatnią drzemka a snem nocym dochodzi nawet do 4,5h, bo Ada jak się uprze to nie zaśnie po 15.

    Ogólnie trzeba z dzieckiem ćwiczyć przekładania z plecków na brzuszek, żeby w nocy tego nie robiło i się nie wybudzalo. No ale u nas albo za mało albo nie działa to...

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 10 września 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu Zuzia już ponad 2 mce nie przespała dłużej ciągiem niż 2h. Od tygodnia mamy też nocne zabawy 1-2 i potem 4-5. Wstajemy najpóźniej o 7. Czasem to nie tyle o jedzenie chodzi, tylko o cyca. Jak wypadnie z buzi to afera. Ja już też ledwo na oczy widzę. Nawet jeżeli nie śpi od 16 do kąpieli.

    Z miłych rzeczy, to wczoraj byliśmy u rodziców na obiadku. Zuzia dostała ziemniaczki z marchewką, ale gniecione widelcem. Wcinała aż uszy się trzęsły i mruczała z zachwytu :)

    Czytałam też, że niby dodatkowa porcja tłuszczu może pomóc w dłuższym spaniu, ale ona w ciągu dnia nie ma czasu na jedzenie ;)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ostatnie zdanie to też Ada. Nie ma czasu, dokładnie.

    Chce jeść, ale nie chce, bo nie może tyle ciekawych rzeczy.

  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 10 września 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, współczuję Wam tych nocy... Wojtek jest śpiochem. Ostatnio zdarza mu się wybudzić w środku nocy na jedzenie, ale ładnie dosypia do około 8.

    My za to od kilku dni mamy problem z drzemkami. Z reguły są trzy. Ale ileż się trzeba nagimnastykować, żeby usnął... Ostatnio łóżeczko nie, nasze łóżko nie, ręce nie, chusta nie... Zmęczony bardzo, ale walczy, żeby nie zasnąć. Zasypia porządnie tylko w wózku na spacerze - tylko nie zawsze jest możliwość wyjść, i to 3 razy dziennie. A jak nie ma ostatniej popołudniowej drzemki, to pod wieczór awantury ;)
    Przed chwilą zasnął na brzuchu na macie - SAM! a że nigdy mu się to nie zdarza, to aż sprawdziłam, czy oddycha ;)

    Ilona92, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 10 września 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ubioru. Na jesień kupiłam w smyku za 30 zł kurtke wodo i wiatro odporna z polarem pod spodem , a na zime raczej kombinezon, jesli bedzie taka zima jak ostatnio ro dobry wybór, wsadzasz dziecko zasuwasz i z głowy, czapka wiązana na pewno, ale nie polarowa bo dziwnie sie ściąga, trzeba przymierzyć, rękawiczki z jednym palcem no i u Nas albo jakies buty albo skarpety grube.
    Drzemki jak chce to zasypia, najlepsze sa na zewnatrz. Wiem, ze kąpanie u Bas musi byc oj 19, nie poNiej bo albo zaśnie albo marudzi.
    Dzis zasmakował jej w koncu posiłek! Dostała ja Oki pi 3 dniach abstynencji i otwierała pięknie buzie, zjadła sporo w porównaniu do ostatnich razy.
    Co do glutenu, na początek warzywa, owoce, jakies kaszki, mieso i jeden dzien daj kaszkę z glutenem, na bebi klub jest mini schemat i nie ma nagonki na gluten, na spokojnie. niedługo chce wprowadzić jajo bo wiadomo, ze żółto jedt mega zdrowe.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 10 września 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=Q9mzv-xVsiE&feature=youtu.be

    może i jestem złą matką i nie powinnam tego pokazywać, ale oto raczkująca Zuzia. Filmik z 31.08.2018

    Tusianka, Etoilka, aga_90, Sylwiaa95, nick nieaktualny, ibishka, BP 02, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 10 września 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooooow Ania!!! Ale pieknie raczkuje ♡♡♡♡

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 10 września 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale raczkuje :) ile ma dokładnie Zuzia? Gabryś póki co nie prostuje łokci:p
    Wczoraj jadł jajeczka z masełkiem, rosół, kurczaka i nektarynke. Uwielbia owoce/że swojego gryzako-smoczka/. I lubi jeść mamie z talerza. Dziś rybka ze słoiczka pluł:p
    U nas też pobudki co 2 h w nocy... Też padam. Dziś powoli wprowadzamy mm etap 2 bo mam wrażenie że 1 nie wystarcza. Ostatnio potrafił wciągnąć 180 ml do 2 h :/

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 10 września 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na filmiku dokładnie 22 tygodnie :)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 10 września 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany!!! Nie umiem się napatrzeć! Super :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, pięknie Zuzia chodzi jestem w szoku.
    Cudownie i przepięknie.

    A ja jestem u fryzjera, przełożyłam z soboty na dzisiaj bo w sobotę ślub siostry i nie chce.sie.gonic, więc dzisiaj udało się dostać.
    Z Młodym mój mąż.

    APrzybylska, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    https://www.youtube.com/watch?v=Q9mzv-xVsiE&feature=youtu.be

    może i jestem złą matką i nie powinnam tego pokazywać, ale oto raczkująca Zuzia. Filmik z 31.08.2018


    O kurczę, ale daje!!! :O wow wow wow

    APrzybylska lubi tę wiadomość

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 września 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania.. Napiszę tylko.. Wow...!

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 10 września 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za to, że mnie nie linczujecie :) słyszałam już, że ją specjalnie tak trenuję :(

    Jeszcze coś :)

    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=ILt-5N8GlrM

    Tusianka, nick nieaktualny, Etoilka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 10 września 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Silna dziewczyna!
    Az sie dziwnie czyje z moja Wiga.
    Dzis zaczęła otwierać buzie do jedzenia! Byłam w szoku! Na dodatek wiecej mowi i potrafi przekręcić sie z brzucha na plecy

    nick nieaktualny, Tusianka, APrzybylska, BP 02, nick nieaktualny, Etoilka lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 10 września 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Włączyłam forum z myślą żeby Wam napisać że jakoś tak smętnie u nas ostatnio. Same problemy i narzekania.. A tu proszę--raczkujaca Zuzia! :D super zdolna ta Twoja córcia Aniu :)

    Kupiłam dzisiaj słoiczek jabłko z buraczkiem. Ja miałam odruch wymioty, bo buraków nie znoszę, a syn zasmakowal. Zjadł pół sloiczka! Po raz pierwszy tak dużo ;) i w ogóle stwierdził że jemu to jedzenie lepiej wychodzi niż mnie :d

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 09:56

    nick nieaktualny, Ilona92, APrzybylska, BP 02, nick nieaktualny, Etoilka, ibishka lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wow to jest tu za mało!!! I pomyśleć, ze Twoja Zuzia nie ma jeszcze przynajmniej 8 miesięcy i takie akrobacje!!! :D

    Już wiadomo czemu nie śpi :P

    Czemu lincz????

    Aga - masz rację, narzekania (to chyba musze zniknać :P)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 17:02

    Ilona92, APrzybylska lubią tę wiadomość

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 10 września 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie, nie chodzi o to że nie można tu narzekać. Sama ostatnio smęce bo same problemy się pojawiają. Właśnie w tym rzecz, że u każdej jakieś problemy (na różnych obszarach) a jakoś mało ostatnio radości ;) to nie wniosek o skończenie narzekań, to postulat o dobre wieści :D

    nick nieaktualny, Ilona92, APrzybylska, Etoilka lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie z takich lepszych informacji, to Ada zaczyna się przesuwać po macie, poza nią :P bez opcji dżdżowinica style ;)

    APrzybylska, Ilona92, Etoilka lubią tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 10 września 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się dowiedziałam, że ją trenuję, że to na siłę i powinnam się stuknąć w głowę. Dlatego bardzo się cieszę, że Wy tak pozytywnie reagujecie.

    Madziu ja wnioskuję o to byś nie znikała! Tego wątku bez Ciebie sobie nie wyobrażam. Z resztą, bez każdej z Was :)

    My jutro będziemy testować buraka.

    Ilona92, nick nieaktualny, Etoilka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 688 689 690 691 692 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ