X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 13 marca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga ale wysypalo go po pierwszej jajecznice którą jadł czy później? Bo my jajka w każdej formie i to już od dawna.. I nic się nie działo, dlatego nie mam pewności. Obstawiam jeszcze balsam z Hippa. Uzywalismy go na samym początku, nic mu nie było, ale ostatnio miałam super pomysł i go posmarowalam 2 dni z rzędu. Innych pomysłów brak 😐😐😐

    Aniu szkoda że mamy do Ciebie tak daleko, bo chetnie byśmy wpadli do pomocy :D

    Marka Janod też mnie urzekła. Ceny mniej :P ale w sumie o niej zapomniałam.. Będzie co wybierać na następne okazje. Dzięki za przypomnienie! :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 14 marca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Janod kupowaliśmy chrześnicy męża piramidkę, bardzo mi się podobają.

    Moi rodzice chcą kupić małej jakiegoś jednorożca na biegunach. Mam obawy, gdzie my to wszystko pomieścimy.

    Wczoraj Gabi zrobiła sama dwa kroczki. Miała zajęte obie rączki i chciała podejść pokazać, co w nich ma. Nie jestem więc pewna, czy w ogóle zauważyła, że idzie sama :D Też mieliśmy takie suche plamki, najpierw na nóżkach i potem na rękach przy łokciu. Lekarz nam powiedział, że to raczej jakieś otarcie, bo są symetryczne. Po smarowaniu linomagiem ładnie zeszły. Zauważyłam, że wracają jak mała je często kaszkę.

    Wczoraj zrobiłam przemeblowanie w pokoju. Łóżeczko stoi teraz obok naszego łóżka, zdjęłem szczeblki i przykręciłam barierkę. Mała śpi u siebie, ale przy mnie. I przespała ładnie całą noc, kilka razy dawałam jej tylko smoczek. Nie wiem, czemu nie wpadłam na to wcześniej 🙄

    APrzybylska, Rene lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 marca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo dla Gabi :)

    Marta czasem takie oczywiste rozwiązania nam uciekają, ale dobrze, że na to wpadłaś i trzymam kciuki aby nocki były już tylko coraz piękniejsze :)

    Nas też czekają przemeblowania, ale jeszcze nie czas o tym myśleć.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 14 marca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z cyklu “moja teściowa” ciąg dalszy...
    M wczoraj zadzwonił do swojej matki żeby zaprosić ją na roczek Kiry. I co? Ona nie wie czy przyjdą bo na ten weekend to oni mają już plany, mają jechać na wieś i ze znajomymi zrobić imprezę z okazji pierwszego dnia wiosny...

    Brak mi cenzuralnych słów, żeby to skomentować...

    Emily89 lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 marca 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Z cyklu “moja teściowa” ciąg dalszy...
    M wczoraj zadzwonił do swojej matki żeby zaprosić ją na roczek Kiry. I co? Ona nie wie czy przyjdą bo na ten weekend to oni mają już plany, mają jechać na wieś i ze znajomymi zrobić imprezę z okazji pierwszego dnia wiosny...

    Brak mi cenzuralnych słów, żeby to skomentować...
    Że proszę CO, k...a???!!!

    Dorotka - podobnie jak Ty nie wiem jak to skomentować :(

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, u nas to była pierwsza jajecznica. Dwa razy dostał kiedyś samo żółtko, za pierwszy razem wydawało mi się, że wszystko ok, ale na drugi dzień już mu się zrobiły czerwone policzki więc nie podawałam. No i dopiero teraz dostał jajecznicę bo jedliśmy z mężem i bardzo chciał. Zjadł prawie całą moją porcję.. A potem był wysypany na maxa :/


    Dorota u mnie było to samo. Też tekst że nie przydają, i żeby robić u nich na Śląsku a nie tutaj. Nie wiem co to babsko ma za problem z przejechaniem się raz na jakiś czas. Była jak się urodził i na chrzcie i koniec widzenia wnuczka. Jak była na chrzcie to dała mu prezent gdzie było napisane 12+ i od razu mężowi powiedziałam "oho, już prezent na roczek załatwiła". No ale niby mają przyjechać tylko że bez nocowania, czyli będą jechać 4h w jedną stronę (słaby samochód mają) żeby tu być chwilę :D

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 14 marca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysypka głównie na nogach z tyłu 🤪 ma ktoś pomysł od czego to może być? 🤔🤔🤔

    Dorota podobną akcje zrobiła moja babcia na chrzciny. W sobotę wróciła z urlopu znad morza i stwierdziła że nie przyjdzie do chrzciny bo będzie zmęczona. Przykre, ale lepiej się nie otaczać takimi ludźmi niż mają przyjeżdżać na siłę ;)
    A ja poszłam po rozum do głowy i na roczek już nie zapraszalam.

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nie zapraszamy osób, które nas olały przy zapraszaniu na chrzciny.

    Od kilku dni mała czeka na powrót taty z pracy i tylko z nim chce usypiać na noc, w efekcie czego wczoraj usnęła dopiero przed północą. We wtorek jedziemy do rodziny, więc to może być ciekawy tydzień.

    machirude lubi tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 15 marca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia od progu wita tatę okrzykiem: "TATA"! musi go dotknąć i już potem jakiś czas nie odstępuje go na krok. Nie dziwię się, że tak jest, zawsze pięknie się razem bawią. Po jakimś czasie przypomina sobie o mamie - ale mama niestety nie mówi. Zasypianie jest zawsze z mamą. Gdybym ich zostawiła to pewnie też kończyło by się na buszowaniu do północy, a przecież to pora na pierwszą pobudkę.

    Marta i jak kolejna noc w łóżeczku?

    machirude lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc super, trochę się kręciła koło 3, ale zasnęła dalej. Takie późne godziny to przez to, że mąż wraca po 23 dopiero. U mnie zasypiała, ale wybudzała się co chwilę. A jak usłyszała otwieranie drzwi, to aż się wyrywała do taty :D

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • machirude Autorytet
    Postów: 331 417

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia jeszcze nigdy nie zasnela beze mnie. Chyba, że na spacerze.

    Janod ma śliczne zabawki. Z drewnianych polecam też Plan Toys. Mamy tylko taki samochodzik. Jakość wykonania jest genialna. Drewno jest idealnie gładkie.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/42da18d31a96.jpg

    Ja myślałam o tablicy manipulacyjnej, ale może sami zrobimy, oprocz tego sesja roczkowa i może jakiś zestaw Lego Duplo.

    Jeśli jeszcze nie macie to koło roku fajne są wieże, przebijanki, te takie koraliki do przesuwania np. z Ikei, sortery, instrumenty-marakasy, bebenek, u nas ostatnio tez piłka lub balon i klocki drewniane, bo można zburzyć wieżę :)

    thgfcwa1r2kcbeuv.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu- GRATULUJE !!!! Monn - jaki gips? Coś mnie znowu ominęło. Natalia - lecimy na święta BN do Dominikany. A propos nosidła- my mamy KAVKA - jest super polecam. A propos białka kurzego i mmr polecam na fb - szczepienia rozwiewamy wątpliwości- tylko uwaga bo są dwie takie gr - jedna to AV druga jest normalna . A propos ŁZS - my się z tym męczymy już pół roku. Absolutnie nie natłuszczać bo jest jeszcze gorzej. My podsuszamy i ładnie się goi. W pt byłyśmy na badaniach bo znowu mam problem. Pati przestała przybierać na wadze już dawno. Ciagle wazy 7 kg . W poniedziałek wyniki - proszę o kciuki, mam nadzieje ze po prostu taki jej urok. U nas dziś 20 C wiec gorraaccoo pozdrawiam.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia bardzo dziękuję 😘 Kciuki trzymam!

    My wczoraj byliśmy na roczku u znajomych. Zuzia taka rozkoszna i grzeczna. Było smacznie i miło.

    U nas liczba gości topnieje ☹️

    A mnie mdli, jestem zawsze głodna i ciągle mi zimno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 10:54

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu gratulacje :) dbaj o siebie i rodzinkę.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Aniu gratulacje :) dbaj o siebie i rodzinkę.
    Ilona dziękuję 😊
    A dla Twojej córeczki z okazji urodzin najlepsze życzenia! Zdrówka i ciekawości świata 🎁🎂😚 Jadwisiu rośnij zdrowo.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 17 marca 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :*zapraszamy e-ciocie na tort :)
    3e29cd7e9ef2a9dcmed.jpg

    APrzybylska, Tusianka, aga_90, ibishka, Rene, Etoilka, BP 02 lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 17 marca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Jadzi!!😍😍😍

    Ja wlasnie wracam z warsztatow z Zuzia Antecka i jestem naladowana pozytywnie i utwierdzona w tym ze ide w dobrym kierunku i ze to jest sposob w jaki wlasnie chce odzywiac dziecko :)

    Natalia - my tez mamy jedna zabawke z plan toys - polecam, pieknie i solidnie wykonane :)

    Co do wiezy z ikea tez jest super, mlody ogarnal ja bardzo szybko, czym mnie zadziwil mocno.

    Ogolnie ostatnio nauczyl sie mase rzeczy, zaczal jesc sztuccami, oczywiscie nie musze mowic jak mu to idzie ale cos do buzi trafia :D
    Niestety mamy gorsze noce, ale cos za cos...

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 17 marca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila w jakim kierunku zmierzasz z odżywianiem Małego?

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 17 marca 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko to opisać ale ze staram sie byc uwazna i isc zgodnie z tym co mi pokazuje/sygnalizuje. W sensie, ze ufam mu jesli chodzi o ilosc jedzenia i jego rozwoj. Ze nie zamykam sie w ramach tego "ze ma pieknie jesc z lyzeczki i grzecznie siedziec przy stole" ale pozwalam mu jesc w taki sposob jaki jest wg niego odpowiedni.

    To tak patetycznie troche brzmi ale no w skrocie - opieram sie na zaufaniu i tym co mi pokazuje :)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 17 marca 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Jadzi! Tort wygląda przepysznie!

    Dzisiaj u nas 16 stopni, byłyśmy na mega spacerze, Gabi zaczepiała wszystkich ludzi po drodze i oczywiście wszystkie psy.

    Ostatnio próbuje jeść łyżeczką - zanurza ją w jogurcie i wkłada do buzi. Wiadomo, nie zawsze uda się jej trafić :D a je w różnych miejscach, za długo nie chce siedzieć w krzesełku (wrodzone ADHD), więc czasem je na kolanach, na podłodze a często nawet na stojąco - bawi się i co chwila podchodzi coś zjeść.

    Ilona92, aga_90 lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
‹‹ 795 796 797 798 799 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ