X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 26 lipca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Aniu wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🎉🍰
    😍😍😍 Bardzo dziękuję 🙂

    Rene lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 26 lipca 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w środę mały ma mieć szczepienie na ospę. Pani doktor podczas ostatniego szczepienia na mmr w maju wypisała skierowanie kontrolne na morfologię bo ostatnie badanie miał we wrześniu - prosiła by pokazać przy następnym szczepieniu. Dzisiaj w Diagnostyce małemu pobrano krew i wyniki mnie przestraszyły. Są podane normy chyba wg wieku dziecka. Napisze co odbiega od normy:
    niskie neutrofile 29 norma (35-55)
    wysokie limfocyty 61,8 norma (40-60)
    wysokie monocyty 7,3 norma (1-6)

    dodatkowo wyszły:
    atypowe limocyty # 0,26 norma (0-0)
    atypowe limocyty % 3,1 norma (0-2)

    Reszta parametrów w normie.
    Wizyta u pediatry szczepienna w środę. Wiem, że u dzieci mogą być jakieś odchylenia ale wiadomo martwię się bardzo.
    Tydzień temu mały dostał wysokiej gorączki 39,6C po południu i po podaniu ibuprofenu temp w nocy spadła. To był do tej pory jednorazowy incydent, którego nie mogłam powiązać z niczym oprócz ząbkowania (choć to wysoka temp jeśli chodzi o ząbki - poza tym nic nie wyszło).
    Co myślicie?

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 26 lipca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wszystkiego co najlepszego. Niestety Anki to zimę wieczory i poranki 🥶😭🥶😭

    Pola ja tam po medycynie nie jestem, ale dla mnie to jakaś infekcja lubzeby.
    Najlepiej skonsultować to z dobrym lekarzem. Chyba, ze któraś z asad miała taka sytuacje u dziecka. Poza tym wyniki nie odbiegają od normy nawet w 10% to mogl buc błąd

    aga_90 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 26 lipca 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wszystkiego dobrego 😚😚

    Pola a te normy na pewno masz dla dzieci? Nie martw się na zapas, poczekaj do wizyty u lekarza, zobaczysz że to nic takiego 😉

    U nas wczoraj wieczorem 37,5 chociaż był gorący jakby miał więcej. Ale nic nie robiłam, poszedł spać, w nocy był chłodny. Nad ranem powtórka. Założyłam mu okład i dostał bidon- wypił ok 100ml 😮 przeszło. Teraz wieczorem też mi się wydawał cieplejszy, ale po kąpieli już mi się nie wydawał 😂 nie wiem czy to coś po mmr (równo tydzień minął) czy zęby będą wychodzić, ale i z jedzeniem się coś popsuło. Mieli w buzi i sporo wypluwa, jakby go bolało w którymś momencie. Przetrwamy 💪💪💪

    W obrazie usg brzuszka wszystko w porządku 😉

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 26 lipca 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 i aga_90 dziękuję za odpowiedzi.
    Ilona 92 wyniki aż tak strasznie nie odbiegają od normy ale jednak tak.
    aga_90 nie wiem czy to normy dla maluchów, po prostu są obok wyników.

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 27 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej🙂
    Ania i Dorota jak sie czujecie?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 27 lipca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje kochane bardzo dziękuję za życzenia. A możecie mi jeszcze zdrówka pożyczyć? Jak długo można się męczyć. U mnie niestety nadal jest kiepsko, chodzę jak trup, w nocy nie mogę spać, w dzień oczy mi się zamykają. Robię inhalacje, płukanie zatok (co mi wylatuje to chyba mózg 🤦‍♀️😱🤮), ale to nic nie daje. I na zmianę gardło, kaszel, ból głowy i zębów. Obraz nędzy i rozpaczy...

    Dorotka mam nadzieję, że Ty już lepiej 😚🌷

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 27 lipca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu zdrówka przede wszystkim 🙂cos za dlugo Cie trzyma😢
    A jak Zuzia sie czuje?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 27 lipca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie też ciągle kicha, stan podgorączkowy, duszący kaszel, osłabienie i ciągle mi nie dobrze :( ale podobno już nie zarażam więc wylazłam z kryjówki :P
    Aniu, niezmiennie zdrówka mnóstwa Ci życzę :)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy podczas wczesnej ciąży koniec 8 tyg. Nagle zniknely objawy czyli niejest mi niedobrze, nie odrzuca mnie od zapachów, czuje sie dobrze, jem , chodze , przestaly wysypywac sie pryszcze jedynie co to brak apetytu dopóki nie spróbuję jedzenia czy to jest normalne bo zaczynam sie martwic???proszę piszcie

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda. Odczuwa ciąże inaczej. Zrób badania to będziesz wiedziała czy ciąża jest.
    Betiblu wrote:
    Dziewczyny czy podczas wczesnej ciąży koniec 8 tyg. Nagle zniknely objawy czyli niejest mi niedobrze, nie odrzuca mnie od zapachów, czuje sie dobrze, jem , chodze , przestaly wysypywac sie pryszcze jedynie co to brak apetytu dopóki nie spróbuję jedzenia czy to jest normalne bo zaczynam sie martwic???proszę piszcie

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo Was trzyma ta choroba. Dorota jeśli miałaś antybiotyk i go wybrałaś to nie powinnaś zarażać. Oby przeszło Tobie niedługo.
    My dziś chcemy się gdzieś wybrać nawet myśleliśmy o Torunia ale tu Ania chora. Nawet nie wiadomo gdzie z takim maluchem jechać 😶

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka teraz to tak mi przykro 😭 a ja dzisiaj jeszcze nie wyszłam z łóżka. To znaczy wyszłam i zaraz wróciłam, bo ciemno przed oczami mi się zrobiło.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona, my jesteśmy dziś w domu 😁😁😁

    Aniu dużo zdrówka dla Ciebie 😘

    Dorota dla Ciebie tez dużo zdrówka 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2019, 11:09

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 28 lipca 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga do Was to przynajmniej na cały weekend trzeba się wybrać:)
    Musze tutaj w miarę wszystko ogarnąć i będę myśleć z D kiedy do Was przyjedziemy. Połączymy to na pewno z naszym drugim domkiem :)
    Ostatnio mału mi socjalowania się.
    W sobotę mamy zaproszenie na otwarcie garażu do remontu aut w Wawie. Może zobaczę jakaś lambo albo coś lepszego. Bo chłopaki takie sutą tam naprawiaja😂😂

    aga_90 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 29 lipca 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, a w sobotę jesteście w domu? Bo jedziemy teraz na weekend to byśmy mogli wyjść na jakiś spacer.

    Dziewczyny zdrowia!

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 lipca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zaczynam III trymestr 🙂 o kurcze, to już ostatnia prosta.

    Dziś nie udało mi się zarejestrować do lekarza, bo są urlopy i mają gdzieś moją ciążę 😶 wizytę mam jutro. Czuję się nadal źle.

    Dziewczyny udanego tygodnia 😘

    ibishka, Tusianka, Ilona92, Rene, Sylwiaa95, aga_90 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 29 lipca 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wiem, wiem, taki żart to był 😜

    Kinga akurat w ten weekend jednak wyjeżdżamy. W piątek mamy 5 rocznicę ślubu i stwierdziliśmy że będziemy świętować poza domem. Ale następnym razem jak tu będziecie to koniecznie musimy się spotkać! 😁

    Aniu jak ten czas leci 😱 jak się z tym czujesz? Fizycznie wiem że nie najlepiej, ale nadal życzę dużo zdrowia! Ale jak psychicznie? 😘 Mam sasiadkę z synem 2 miesiące starszym od Wiktora, miesiąc temu urodziła córeczkę. Mówi że nie ogarnia życia 😮 podziwiam kobiety z więcej niż 1 maluchem naraz 🤷‍♀️ aczkolwiek wszystko jest kwestią indywidualną i może u Was będzie super sprawnie 😁😁😁

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 29 lipca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga czyżby były starania o rodzeństwo?? To super.
    Ja tez bym chciała rodzeństwo dla Jadzi, ale jak myśle o staraniach z moim przypadkiem to jakoś codziennie mam tysiąc mysli😶
    Ciagle te moje cykle są jak wygrana w toto lotka 😕
    Tak apropo spotkania to wodzimy się w sobotę ??

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 29 lipca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja sobie tłumaczę, że u nas będzie wyjątkowo i wszystko się pięknie ułoży 😉 szykowałam się na bliźniaki i miałam w sobie mnóstwo spokoju, więc i teraz się tym nie stresuję. Zdaję sobie sprawę, że może też nie będę ogarniać życia, ale sama świadomie tego chciałam ❤️ na razie wszyscy w rodzinie deklarują chęć pomocy w razie czego. A jak będzie to się niedługo okaże.

    A spotkanie 17 - 18.08 aktualne?

    Ilona92, aga_90 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 868 869 870 871 872 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ