X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 września 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma kołdrę ale sie odkrywa musze pomyslec o spiworku. Na noc zakladam mu body z krotkim rekawem na to piżama z dlugim rekawem i nogawkami plus skarpetki

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Łukasz śpi w body z długim rękawem lub pajacu bez stóp, nie przykrywam bo się odkrywa i śpi na brzuchu z podciagnietymi nogami jak się robi niemowlaków jak mają problem że stawami biodrowymi, ciekawi mnie dlaczego ale od zawsze tak śpi

    Aniu czekamy na wieści

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 24 września 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia od kiedy byłyśmy w szpitalu z zapaleniem płuc śpi tylko na brzuchu, właśnie na żółwika 😉 zazwyczaj gdy wstaje to kolanka ma całe czerwone. Ale też odkrywa się ze wszystkiego co możliwe i już przetestowaliśmy wszystkie możliwe kombinacje piżmowe, no i szczerze przyznam że nadal wiem, że nic nie wiem. Raz śpi tylko w body i spocona, raz w całej piżamie na długi i zimna. Nie wiem 😕

    Czekam już pod gabinetem. Położna machnęła ręką na te płytki, więc może nie ma to znaczenia.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 24 września 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, a na jakim poziomie masz te płytki? Mi też spadały w ciąży (do 130tys.), lekarka mi mówiła, że dopiero poniżej 100tys. mogą być problemy z ewentualnym znieczuleniem.

    Agata, gratulacje! Będzie dobrze, dużo zdrówka dla Ciebie!

    Wojtek śpi w piżamce długa bluzka+długie spodnie. Śpi z nami pod kołdrą. Myślę o wymianie mu łóżka na bardziej "dorosłe". Bo do tego ze szczebelkami nie chce wrócić. Bawi się tam, ale spania odmawia. Mocno w to wierzę, że wraz z zakupem nowego łóżka zostaniemy w sypialni sami ;)

    My w sobotę wróciliśmy z Cypru. Bawiliśmy się super (poza 3 dniami, kiedy Wojtek wysoko gorączkował... jednak za granicą strach jest jeszcze większy :/ Do dziś nie wiem, co to było - innych objawów nie miał, więc może jakiś problem z aklimatyzacją). Potem nadrabialiśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 06:34

    APrzybylska, Tusianka, ibishka, aga_90, Ilona92, Agiii37 lubią tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 24 września 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie mam 124tys, więc jeszcze w porządku jak na ciężarną. Kluska waży około 2600, nic się nie dzieje, wszystko w porządku.

    Marysiu cieszę się, że wyjazd Wam się udał. Wyglądacie super 😍

    Pan doktor małej chyba przeszkadzał, zobaczcie jaka minka:

    ea30faf32f9d.jpg

    Jest bardzo podobna do Zuzi 😻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2019, 15:41

    Tusianka, Etoilka, Ilona92 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 24 września 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju rzeczywiście podobna do Zuzanny 😍 cudna dziewczynka 😍

    Agata gratulacje! Spokojnej i nudnej ciąży 😘

    Zdrówka dla wszystkich chorych 😘

    Marysiu świetnie wygladacie. Szkoda tych 3 dni, ale mówi się trudno, dobrze że pozostałe były super 😉 a strach chyba rośnie wraz z odległością od domu. Wiem coś o tym 😉

    Ja trochę nie ogarniam. W poniedziałek byłam na dniu próbnym (8h) i jutro też idę, w to samo miejsce. Potem będą już jakieś decyzje. W pracy super, czas leci nawet nie siedzę myślami w domu, ale jak sobie uświadomiłam że cały tydzień będę poza domem 10-18 to płakać mi się chce. Sama nie wiem co robić. Źle mi z tym przeokrutnie. Zapytam jutro czy jednak nie chcą pracownika na 1/2 lub chociaż 3/4 przynajmniej na początek, bo to taki trochę szok i dla mnie i dla Wiktora. Dziś cały dzień na mnie wisiał.. Ale wczoraj z babcią było wszystko ok.

    Wiktor śpi w bluzce z długim rękawem i w długich spodenkach. Jak śpi we własnym łóżeczku to śpi pod kocykiem, a potem z nami mu chyba ciepło bo się rozkopuje, więc nie walczę 😉

    Ilona92, APrzybylska, Agiii37 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 24 września 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowna kruszyna!

    Gaba śpi najczęściej w body na krótki rękaw, jak chłodniej to na długi. Mało kiedy da sobie spodenki założyć, już nie mówiąc o skarpetkach (nawet do drzemki sobie ściąga). Mam też kupione piżamy długa bluzka i długie spodnie, ale czekają sobie. Przykrywam ją, jak zasypia, ale i tak się rozkopuje w trakcie (widocznie zimnolubna po tacie). Często śpi w pozycji na żabę z wypiętą pupą, ale i tak się kręci w nocy i się to kilka razy zmienia. Od 2 dni zasypia z maskotką i trzyma ją przez całą noc, a nawet dzisiaj z nią wstała. Urocze to, bo do tej pory jakoś miała gdzieś takie rzeczy :)

    Etoilka, Ilona92, APrzybylska, Agiii37 lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 25 września 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, super, że wszystko dobrze!

    Marta, ja to uwielbiam takie rzeczy <3 Mój Młody chyba po mamusi kocha wszystkie pluszaki. Tulimy, całujemy, karmimy... :)

    Poza tym zapałał miłością do motorów i skuterów. Na każdy, który zobaczy zaparkowany musi wejść :D

    Ja właśnie w drodze do pracy. Wojtek po długiej przerwie dziś do żłobka - mam nadzieję, że dzielnie zniesie powrót.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 06:42

    Tusianka, APrzybylska, Agiii37 lubią tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 25 września 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyciągnęłam sobie wczoraj zdjęcia USG Zuzi i mam też z tego samego dnia, to są identyczne 😍 niedługo zobaczymy. Ale z nowin to tatuś wczoraj zdecydował, że będzie Helenka 💙

    U nas od rana znowu gile i kaszel. Znów musimy odwołać zajęcia 🙄 na szczęście Zuzia pozwala wycierać nosek i dzielnie znowu psik-psik do nosa.

    Aga doskonale rozumiem Twoje rozterki odnośnie rozłąki. Daj znać czy masz możliwość zmiany wymiaru etatu.

    Miłość do maskotek jest super. Dzieci same z dnia na dzień chyba wybierają, że to będzie właśnie ta. Zuzia obecnie ma dwie kotka i pieska, jedzą, śpią i bawią się razem cały czas.

    Marysiu kciuki za powrót do żłobka ❤️

    Tusianka, Ilona92, Agiii37, Etoilka lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorzylam dzisiaj hcg i mam wynik 5896 po 46 godzinach, czyli powoli powinnam się oswajac z ciążą, na razie to kosmos :)

    ibishka, Tusianka, APrzybylska, Ilona92, Etoilka, Monnn, Sylwiaa95, myszkaka, aga_90 lubią tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 25 września 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiii37 wrote:
    Powtorzylam dzisiaj hcg i mam wynik 5896 po 46 godzinach, czyli powoli powinnam się oswajac z ciążą, na razie to kosmos :)
    Agata tak, to zdecydowanie ciąża 😘 wszystko będzie dobrze, zobaczysz.

    A my jednak poszliśmy na zajęcia, bo po drzemce gile zniknęły. Dziś był z nami tatuś.

    Ilona92, ibishka, Tusianka, Agiii37 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 26 września 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też tulenie pluszakow na topie. I wszystko co Wiktorek robi i misio 😍 najlepsze jak już zakończyliśmy inhalacje a Wiki się upominał żeby robić misiowi 😂

    A ja od wtorku zaczynam pracę 😉 pytałam o 3/4 chociaż na 3 pierwsze miesiące i możliwe że nie będzie problemu. Wszystko zależy od tego czy w pon się szefostwo dogada z 1 pracownikiem, jeśli nie i go zwolnią to tylko pełny etat wchodzi w grę. Jestem dobrej myśli 😁 a dziś złożyłam wypowiedzenie w dotychczasowej pracy. Tak mi lekko jakoś 😜

    Aniuuu chcę zobaczyć brzuszek! 😍
    Reszta brzuchatek też by się mogła pochwalić. Pooglądam sobie trochę bo przez jakiś czas tylko ta opcja wchodzi w grę 😁

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 26 września 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga bardzo proszę:

    174ef8ed5dd9.jpg

    Brzuchol ogromny. Z Zuzią miałam taki przed porodem, a tu jeszcze 4 tygodnie.

    Powodzenia w nowej pracy 😘

    ibishka, Tusianka, Monnn, aga_90 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 26 września 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata gratulacje!:)

    Ania brzuch nie taki ogromny😜 A zdjęcie cudne 😍

    Zdrówka dla maluchów!!! Asia tez z katarem :/

    Dziewczyny "tarczycowe" mam pytanie.... otóż gin kazała mi zbadać poziom wit d3, i właśnie odebrałam wynik, jest zdecydowanie przekroczony poziom; a nie biorę żadnych suplementow🤔 Wysłałam jej wynik i odpisała ze mam pilnie umówić się do endokrynologa (nigdy się nie leczyłam u endo)
    Udało mi się przez neta ogarnąć wizytę na jutro, ale tak myśle może zrobiłabym jutro jeszcze jakieś badania z krwi cobym jej cokolwiek pokazała. Nie wiem co badać w takiej sytuacji, może coś poradzicie? Naczytałam się internetow i siedzę wystraszona :/

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 26 września 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnn wrote:
    Agata gratulacje!:)

    Ania brzuch nie taki ogromny😜 A zdjęcie cudne 😍

    Zdrówka dla maluchów!!! Asia tez z katarem :/

    Dziewczyny "tarczycowe" mam pytanie.... otóż gin kazała mi zbadać poziom wit d3, i właśnie odebrałam wynik, jest zdecydowanie przekroczony poziom; a nie biorę żadnych suplementow🤔 Wysłałam jej wynik i odpisała ze mam pilnie umówić się do endokrynologa (nigdy się nie leczyłam u endo)
    Udało mi się przez neta ogarnąć wizytę na jutro, ale tak myśle może zrobiłabym jutro jeszcze jakieś badania z krwi cobym jej cokolwiek pokazała. Nie wiem co badać w takiej sytuacji, może coś poradzicie? Naczytałam się internetow i siedzę wystraszona :/
    Monika niestety nic Ci nie poradzę, bo się nie znam, ale trzymam kciuki aby wszystko było dobrze 😚❤️ daj koniecznie znać po wizycie.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 26 września 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnn wrote:
    Agata gratulacje!:)

    Ania brzuch nie taki ogromny😜 A zdjęcie cudne 😍

    Zdrówka dla maluchów!!! Asia tez z katarem :/

    Dziewczyny "tarczycowe" mam pytanie.... otóż gin kazała mi zbadać poziom wit d3, i właśnie odebrałam wynik, jest zdecydowanie przekroczony poziom; a nie biorę żadnych suplementow🤔 Wysłałam jej wynik i odpisała ze mam pilnie umówić się do endokrynologa (nigdy się nie leczyłam u endo)
    Udało mi się przez neta ogarnąć wizytę na jutro, ale tak myśle może zrobiłabym jutro jeszcze jakieś badania z krwi cobym jej cokolwiek pokazała. Nie wiem co badać w takiej sytuacji, może coś poradzicie? Naczytałam się internetow i siedzę wystraszona :/
    Morfologia, tsh, ft3, ft4 to podstawa. Możesz jeszcze żelazo i magnez ale na szczegółowe badania już Cię endo wyśle. Bylebyś tylko trafiła na dobrego endo. Trzymam kciuki!

    Tusianka lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 27 września 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota ma rację z badaniami, robis taki sam zestaw. Dodatkowo raz na jakiś czas anty-tpo.

    Noc znowu do dupy, obudziła się po 2, kręciła i próbowała usunąć. Mąż wstawał do pracy, to mu zadzwoniłam żeby mleko zrobił. Od razu histeria, że ona chce już w tej chwili! Jak przyniósł butlę, to było tylko mniam i się przyssała.

    I ostatnio dzień w dzień mała sobie coś musi zrobić. Najczęściej krew leci, niedużo ale jednak. Oczywiście wszystko to w domu, bo się nudzi. Najlepiej cały dzień na dworze być 🙄

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 27 września 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monn, przekroczona D3? To znaczy ile?
    Ja na tarczycę robiłam to samo co napisała Dorota i jeszcze anty-tpo.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka wrote:

    Noc znowu do dupy, obudziła się po 2, kręciła i próbowała usunąć. Mąż wstawał do pracy, to mu zadzwoniłam żeby mleko zrobił. Od razu histeria, że ona chce już w tej chwili! Jak przyniósł butlę, to było tylko mniam i się przyssała.

    I ostatnio dzień w dzień mała sobie coś musi zrobić. Najczęściej krew leci, niedużo ale jednak. Oczywiście wszystko to w domu, bo się nudzi. Najlepiej cały dzień na dworze być 🙄

    To u nas to samo około 22 taki wrzask i się obudził bo coś mu się śniło, popłakiwał ciągle, przed północą zasnął, przed czwartą znowu płacz, dałam pić i pospał do 7, ale ja już bije się z myślami i od 4 już nie mogłam spać, czapy ten tydzień wstaje bardzo wcześnie, bo przemyslam , moj Łukaszek jak jest juz wieczorem zmęczony to przeważnie walnie głową w stół albo upadnie, jego ulubioną zabawą jest kręcenie się w kółko aż do upadłego, cieszy się strasznie a ja drżę, dzisiaj mam szczepienie to zapytam czy to norma

  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 27 września 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, zrobiłam tsh, ft3, ft4. Morfo mam aktualne...
    Wizytę mam na 19, ehhhhhtroche czekania jest; a jeszcze dziś są moje urodziny (mam nadzieje ze dzień skończy się dobrze;))

    Normy są od 19,9-79,3 pg/ml a ja mam 105

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
‹‹ 898 899 900 901 902 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ