Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 13 lipca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakin ja też :( teraz jeszcze jak bolą i plecy i pupa to już w ogóle :/
    Jeden plus tych skurczów że mi podzialalby na szyjke, ładnie się skrociła :) jak stoję a mnie złapie to czuje cos tam na dole :) może to mały główka napiera albo może zacznie się coś więcej otwierać niż na opuszek ;D

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 13 lipca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam własnie bóle w nocy, w dzień niekoniecznie, ale w nocy aż mnie to wybudza, chciaz typowego twardnienia jak kiedyś jak brzuch był mniejszy to nie czuje, dlatego byłam ciekawa czy to właśnie są te skurcze.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 13 lipca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapelusz może też już się rozkręcają :)

    Anakin przyjęta już na oddział? :P

    Dziewczyny orientujecie się jak jest z tym urlopem dla tatusia?
    Bo przeczytałam teraz że można go wziąć w dwóch turach po tygodniu i że jest płatny 100% a nie 80% ?

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 13 lipca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urlop tacierzynski jest płatny 100% wynagrodzenia z ostatnich 12 miesięcy.
    Wynosi dwa tygodnie.

    80% platne jest zwolnienie wypisane na opiekę nad żoną po porodzie (wypisuje szpital, lekarz rodzinny lub lekarz prowadzący ciążę).

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 13 lipca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 10 czekam (ktg już za mna, jeszcze usg i samolot) i kwitne. Jakis sajgon tu dziś (wszyscy zwalaja na pt 13go) i niby przyjecia wstrzymane (?). Czuje, ze (na 95%) mnie odesla do domu. Nie wiem co o tym myslec... Bylam dzis zwarta i gotowa, by tu zostac a teraz lęk i zniechecenie do wszystkiego się pojawily po tylu godzinach...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 14:51

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 13 lipca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bejb ;)

    Anakin a oni mogą Cię wypuścić po tylu dniach po terminie do domu? Wydaje mi się że Cię zostawia ale pewnie przez weekend nic nie zrobią :/

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 13 lipca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakin jak tam sytuacja?

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 13 lipca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho! Przyjeli mnie na patologie. Wszyscy mega mili! Nie taki szpital straszny chyba (so far so good) :o) na jutro zapowiedzieli probe oxy... W pokoju mam 2 dziewczyny (tez dzis przyjete) w identycznej sytuacji jak moja wiec jest o czym pogadac. Wyluzowalam chwilowo, zobaczymy na jak dlugo ;-)

    Czerwony Kapelusz lubi tę wiadomość

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 14 lipca 2018, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie...nie ogarniam...mam klopoty z mala... spadly jej cukry drastycznie, klopoty z karmieniem, monitoruja ja na innej sali od rana, a ja tylko latam miedzy karmieniami i laktatorem...oczywiscie jestem jeszcze w szpitalu...
    Anakin to do zobaczenie na korytarzu...

    Powodzenie dla Was wszystkich

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 14 lipca 2018, 03:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia, o jejku :o( dawaj znac, licze, ze malutka jest pod dobra opieka...

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 14 lipca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakin trzymam kciuki za udaną próbę oxy ;) jak będziesz miała jak to informuj co Ci robią bo mnie chyba czeka to samo

    Magia malutkiej spadku cukry?
    Będzie dobrze lekarza ogarna wszystko, dobrze że teraz w szpitalu się tak stało a nie jak byście już były w domku. Trzymam mocno za was kciuki :* i dużo zdrówka dla malutkiej

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 14 lipca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia jesteście pod dobra opieka, będzie dobrze. domyślam się że jest Ci ciężko, ale dasz radę a za kilka dni będziecie już w domu.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 14 lipca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robia mi preindukcje czyli zalozyli "balonik". Jak dziś nie ruszy to jutro oxy...

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 14 lipca 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy można się z tym poruszać? Iść siusiu itp? Sorki że tak wypytuje ale wolę być uswiadomiona na zapas ;)

    Aa i zakładają to na patologii czy porodowce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2018, 12:02

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 14 lipca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na patologii. Można wszystko (chodzic, kibelek odwiedzac,kapac sie) tylko troche przeszkadza "kabel" ok 30cm wychodzący z pochwy:o)

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 15 lipca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje :) a on jest od razu napełniony czy stopniowo?

    Ruszyło Cie po tym ? Czy kroplówka jednak musi być?
    Trzymam kciukasy i czkam na wieści. <3

    Magia jak maleństwo? I jak Ty się czujesz?

    Tysia a Wy już w domciu?

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba zajęte, bo cisza. Tripi a jak tam u Ciebie, coś się rozkręca? Kiedy masz wizytę teraz? Ja jutro idę i liczę że lekarz powie że szyjka się szykuje :)

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 15 lipca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie odszedł mi czop. Poprzedził go brązowy śluz i czop też brązowy. Zobaczymy czy coś się rozkręci ale jestem mega zestresowana i podekscytowana ;D
    Może będzie punktualny ;)

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie patrzę że na jutro chyba termin masz co? :) jak czop odszedł to coś się ruszyło :) trzymam kciuki żeby się rozkręcilo teraz! :) melduj Tripi jak tam sytuacja, bo już tylko my zostaliśmy, reszta wypakowana:p matki karmiące czekamy na wieści co u Was po drugiej stronie :)

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od godziny sacza się wody. Jadę do szpitala trzymajcie kciuki :) głupie wrażenie jakbym siusiala co chwilę haha

    atdcl6d85txjdq74.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ