X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 18 października 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wasze maluszki lapia I trzymaja sie za uszka? Nie wiem, czy to zabawa I poznawanie ciala, czy ucho moja boli...

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 18 października 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi cieszę się że jest dobrze, ah Ci lekarze straszna tylko pochopnymi diagnozami, ale przebadany młody to i spokojniejsza będziesz. Magia mój uszu nie chwyta, ale włosy swoje tak a że kudłaty jest to ma za co łapać :)

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 18 października 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia, ale uszy jak bolą to jest bardzo nieprzyjemne, więc pewnie byłaby mocno marudna. Może odkryła że ma ucho i się bawi

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 18 października 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia to rzeczywiście podobnie jak u nas tylko z tym że u mnie z terminami lepiej. Dziś pierwsze zajęcia ;)
    Może poszukaj prywatnie, dostaniesz zestaw ćwiczeń i jakoś dotrzymacie do tych dwóch miesięcy.
    A co do uszek to wydaje mi się że przy bólu byłby mega ryk bo boli to strasznie :(
    Też wydaje mi się że się bawi :) mój lubi swoje kolanka hehe

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 18 października 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, czasu mało zeby tu zagladac... Widze, ze cos o asymetrii piszecie, musze doczytac. Emil wszystko na prawa strone. Glowka, obracanie się... Staram sie czesto go na lewym boczku klasc/kulgac ale nie wiem czy to wystarczy...

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 18 października 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj widze, ze sporo sie dzieje tu (troche doczytalam i musze bardziej regularnie). Ja mam neurologa pod koniec miesiaca (skierowanie po porodzie, bo mial tylko 5 punktów), ciekawe czy coś powie i tej prawej stronie... Eh.
    Niezłe lato w tym październiku...

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 18 października 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki.

    Anakin, u mnie wszystko na lewa strone I to wlasnie ta asymetrie niby objawia. W srode ide prywatnie na fizjo to opowiem

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 18 października 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia u mnie też na lewo. Duże prawdopodobieństwo że będziemy mieć leworeczne dzieci ;)
    My po zajęciach. Głowa się nie przejmować. Ma czas. Przez 5 dni skupiamy się ba tej asymetrii. Pan fizjo kazał robić wszytsko z prawej strony pochodzić , siedziec, stać przy kąpieli itp. Nic z lewej. Ty jak karmisz to na twojej lewej ręce żeby był skierowany w prawa stronę. A po 5 dniach kontrola czy coś lepiej.

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 19 października 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja instynktownie tak robię: zabawy etc od lewej ale on tylko prawica i prawica. Eh. Zobaczymy co neuro powie. Musze jeszcze audiologa powtorzyc, bo lewe uszko nie wyszlo. Mam vaxolem psikac i jeszcze raz badanie. Ale wiem, ze synek słyszy wiec na spokojnie.

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 20 października 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z głową poprawa, zaczyna obracać na prawa ale rączka jeszcze słabo pracuje :/ ale przynajmniej udało się go położyć spać na prawym boczk i się nie obrócił.

    Anakin pewnie dostaniesz skierowanie na fizjoterapie :)
    A to uszko w szpitalu źle wyszło? Ja miałam tak przy pierwszym .. potem było ok :)

    Kapelusz jak idzie remont? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 08:11

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 20 października 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi nie pytaj :p marzy mi się na święta być w swoim domu ale to chyba marzenie ścietej głowy :/ dobrze ze teściowa z mały może zostać, bo tyle do ogarnięcia jest ze głowa boli. Byłam z młodym u lekarza na kontroli, lekarka mówi że mały okaz zdrowia ale ja źle wyglądam i mam sobie wyniki porobić :o nie ma jak się pokazać u lekarza :p

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 20 października 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam, ja sobie nie wyobrażam teraz zadnego remontu ani innych takich akcji. Zwariowalabym.
    Uszka mial badane po porodzie (wtedy bylo ok) i po 3 miesiącach.
    Wyglada na to, ze koniec lata. Mnie troche przeraza, ze jak ciemno zimno i pada to lipa ze spacerowaniem. A w domu to przecież oszalec mozna.

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 20 października 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kapeluszu to na morfologie :P swoją drogą to każda z nas chyba powinna iść ;)

    Anakin mnie też przeraża ta pogoda :( A nie ma że boli i o 7 do przedszkola trzeba iść :(

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 20 października 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie ze zmęczeniem? Mi kawa już słabo pomaga, a mam takie momenty w ciągu dnia że nie mam siły na nic. Wogole to bym się w kosmos wystrzeliła najchętniej na kilka godzin, żeby mieć święty spokój :p

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 20 października 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie się i na dawajcie tej ponurej jesieni! :)

    Czy któraś z Was zastanawiała się nad krzesełkiem do karmienia albo ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

    Ja się zaczynam rozglądać i podoba mi się coś takiego co nazywa się kinderkraft fini. Cena nie
    jest jakaś wygórowana, opinie w internetach całkiem spoko i z wyglądu jest ładne (strasznie nie podobają mi się takie plastikowe).

    https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/341104/s/kinderkraft-fini-krzeselko-do-karmienia-szare/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 21:59

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 21 października 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kawa nigdy nie pomagała ;) w takich momentach szukam sobie zajęcia żeby nie myśleć o odpoczynku/spaniu ;) bo chwila na kanapie skończyła by się pewnie taką drzemką że małego bym nie usłyszała ;) Ale też nie jestem jakoś super zmęczona, może dlatego że jak wstanie to biorę go do łóżka i tak się karmimy już na śpiocha do rana ;)


    Bejb śliczne to krzesełko <3 ale ja chyba teraz zainwestuję w takie które ma regulowane siedzenie i obszerną tackę :D

    bejb lubi tę wiadomość

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 21 października 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapelutek, ja poprostu czasem sie zdrzemne z mala godzinke jak juz padam w ciagu dnia, a tak to staram sie wczesnie chodzic spac - okolo 21.00 juz cosziennie spie...inaczej bym padla

    Bejb, o krzeselku jeszcze nie myslalam, ale moja kumpela miala dwa i zdecydowanie poleca chico, bo jesr stabilne i rozklada sie tez do karmienia butelka

    bejb lubi tę wiadomość

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 23 października 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma w nocy milion pobudek ostatnio :/ nie wiem co z nim :/ mniejszy był to potrafil do 4-5 spać a teraz.. o 22 potrafi juz wstać i co godzine :/

    Idziemy dziś na kontrole :P trzymać kciuki ;)

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 23 października 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam! I Jasiek też jednego kciuka zaciska za Was :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 23 października 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia masz rację żeby chodzić wczesniej spać, takie oczywiste a jakoś nie pomyślałam. Mnie wykańczaja te pobudki na karmienie a potem na odciaganie mleka i mycie butelek. Tripi moj też miewa takie dni że się budzi co godz lub 1.5 godz, nie wiem od czego to zależy. Jak kontrol??

    mhsvhdgefzux6fnw.png
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ