X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krasnalowa wrote:
    No to tym bardziej ciezko cos powiedziec. No ale najwazniejsze jest powtorzyc badanie i sprawdzic jak przyrasta :-)
    Ale samo badanie chyba tylko dało mi potwierdzenie, że coś tam się dzieje już, prawda? :) badanie powtórzę po weekendzie

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w ciąży jesteś na pewno :-)

  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Od kilku dni czytam Wasze posty więc stwierdziłam, że i ja się wypowiem. Jesteśmy w trakcie starań - w styczniu bardzo się nakręciłam i stwierdziłam, że muszę się teraz uspokoić,dlatego staram się nie analizować.
    Ostatnia miesiączka: 26.01. Jestem w trakcie leczenia (cipronex + globulki).
    Okres miałam dostać 22.02. - w tym dniu pobolewal mnie lekko brzuch, następnego dnia zrobiło mi się lekko słabo, a weekend nie miałam na nic siły. Zwalilam na nadchodzącą miesiączkę. Test zrobiłam dziś rano, nawet dwa - oba negatywne. Byłam też u gin, przepisał duphaston 2x1 (albo na wywołanie albo na podtrzymanie) i dała skierowanie na beta hcg.
    Czekam na wyniki od rana i się doczekać nie mogę :) po powrocie do domu spojrzałam jeszcze raz na test i jest cień cienia kreski - wiem że po 12h test nadaje się tylko do kosza, no ale jak wiecie nadzieja jest :)
    Obecnie: duże i bolące piersi, pobolewanie brzucha, mały apetyt i brak ochoty na słodycze. No i przede wszystkim brak okresu!

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Ika23 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 12 marca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.. Czy ktoras z Was przy regularnych @ miala opoznienie 5 dni? :/ to jest moj 35 dc a 2 dni temu wyszedl test negatyw, teraz sie przygladam i widze(?) bladaaa bardzo kreske..

    f2w3rjjgp3bu8yxy.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 12 marca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam jednak 9 dni spóźniony okres.. Masakra jakaś. Już miałam nadzieję bo koleżance wyszedł test dopiero 10 dni po spodziewanym okresie,ale u mnie kicha :(

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 12 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam tak, że w dniu spodziewanej miesiączki miałam lekkie plamienie, które jednak nie przerodziło się w okres, tylko ustąpiło. Następnego dnia zrobiłam test i był negatywny. Okresu jednak nadal nie było, więc dwa dni później znowu zrobiłam test i już byly dwie kreski!!! Także wszystko może się zdarzyć :) Poszłam na bete i miałam wynik 271. Dziś już mam 1982 i to jest 4t5d ciąży. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok.

    Dodam, że jeszcze w tym szczęśliwym cyklu robiłam testy owulacyjne, które wychodziły negatywne i myslałam, że to cykl bezowulacyjny,a potem taka niespodzianka.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna,gratulacje! :)
    A u mnie lekarz stwierdził ciążę biochemiczna. Zobaczymy jak w tym cyklu będzie..

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 21 marca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magdaa21. Oby ten cykl był dla Ciebie szczęśliwy. Skoro byłaś w ciąży biochemicznej to teraz powinnaś łatwo zajść w ciąże bo hormony temu sprzyjają.

    palyna lubi tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Zuzka_123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, przeglądam Wasze forum od jakiegoś czasu ale jeszcze się nie udzielałam.

    Mam już jedno dziecko. Jesienią ubiegłego roku straciłam ciąże (dowiedziałam się o stracie pod koniec I trymestru/zatrzymane na etapie 8/9tc).

    Od stycznia działamy. Oczywiście co miesiąc mam paletę objawów subiektywnych. Teraz mam silne przeczucie i wyraźny ból/wrażliwość/kłucie samych sutków (trudno się osuszyć ręcznikiem). Miesiączka powinna być między niedzielą a wtorkiem (ostatni cykl 30dni, poprzednie 28). Testy w piątek rano i w niedziele popołudniu ujemne. Nie wiem kiedy i czy była owulacja bo nocne wstawanie do dziecka uniemożliwiło mi pomiary. Skoro nie ma @ i testy są ujemne to na bank ow nie wystąpiła w połowie cyklu, nie wiem czy się udało wstrzelić choć staraliśmy się raczej regularnie. Coraz bardziej dokucza mi podbrzusze. Kłują i ciągną jajniki, dzisiaj mam takie mulenie jak na @.

    Bardzo bym chciała zeby się udało, ten objaw z piersiami daje mi nadzieje, ale testy mówią same za siebie.


    Co myślicie o tym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 14:11

  • miazmija Ekspertka
    Postów: 123 99

    Wysłany: 30 marca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu spodziewanej miesiączki test ujemny, ból podbrzusza jak na okres, odczekalam kilka dni i beta wyszła mi prawie 200 więc testy kłamią

    03.2018 - cp, laparoskopia - usunięty jajowód
    07.2018 - cb
    0d1yqqmzkwp2eupd.png
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miazmija wrote:
    W dniu spodziewanej miesiączki test ujemny, ból podbrzusza jak na okres, odczekalam kilka dni i beta wyszła mi prawie 200 więc testy kłamią

    Niekoniecznie. Po zagnieżdżeniu jak zaczyna rosnąć beta to na początek bardzo szybko. U mnie to tak wyglądało; BetaHCG
    12.01-0,1 czyli brak ciąży
    17.01-139,1
    19.01-289,2
    Czyli sama widzisz że różnie z tą betą jest,a jeśli chodzi o testy to wole ich nie robić niż wmawiać sobie że jest widoczny jakiś cień,tak miałam kilka razy jak nie byłam w ciąży.
    No a tak poza tym to GRATULACJE!

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • Zuzka_123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 marca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal nic. Test powtórzyłam w czwartek, bardziej ujemny wyjść nie mógł :)
    Brzuch bolał coraz bardziej wiec przyjęłam okres za pewnik, a tu sobota wieczór i dalej nic. No nie wiem już kiedy ta owulacja była. Póki co mam migrenę. Występuje u mnie i na okres, i na początku ciąży wiec to tez żadna wskazówka. Czekam i już się nie nakręcam. Wrażliwość piersi minęła jakoś przedwczoraj, wiec tym bardziej.

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy naprawdę każdy cień na teście ciążowym oznacza ciążę..? Bywa, że testy się myla w tę dodatnia stronę? Jestem równo 3 miesiące po porodzie i karmię piersią, to nie może być prawda..

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Czy naprawdę każdy cień na teście ciążowym oznacza ciążę..? Bywa, że testy się myla w tę dodatnia stronę? Jestem równo 3 miesiące po porodzie i karmię piersią, to nie może być prawda..
    Owszem, może byc prawda:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka77, 6 tyg po porodzie na wizycie kontrolnej po połogu dowiedziałam się, że mam już normalną owulacje i jestem w pełni wygojona (rodziłam sn). Na potwierdzenie tych słów w 8 tygodniu po porodzie dostałam normalny okres. A teraz cisza, spóźnia mi się już ponad tydzień. Zakładam, że ten test to pomyłka, bo jednak w tydzień po dacie miesiączki powinna być już wyraźna krecha. Faktem jest jednak, że się nie zabezpieczamy, więc technicznie wszystko jest możliwe..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 09:26

  • Iti-incognito Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey

  • vanja Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 31 maja 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem w 37 dc i wciąż nie mam okresu (cykle trwają u mnie zazwyczaj 28-29 dni). Testy robiłam 26.05 i 28.05, ale oba wyszły negatywne.

    W spodziewanym terminie miesiączki lekko pobolewał mnie brzuch i miałam mdłości. Ból po 3 dniach minął, mdłości utrzymywały się dobry tydzień. Do tego okropny ból piersi, wzdęcia i nadwrażliwość na zapachy.

    Od wczoraj znowu pobolewa mnie brzuch i byłam pewna, że dziś przyjdzie @. Myślicie, że jest sens robić jutro kolejny test?

  • vanja Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem pojawiło się brązowe plamienie, a że rano trwało dalej to testowanie sobie odpuściłam... A teraz znowu nic się nie dzieje...

  • Anita22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanja i jak ? @ rozkreciła się ?

    A.
  • Ewe90 Autorytet
    Postów: 468 560

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej, szukam pocieszenia. Staramy się z mężem o drugą dzidzię. Miałam kilka dni temu objawy jak na ciąże (bolące sutki - wciąż karmię straszego więc na pewno było inaczej niż zwykle, plus temp. 37.2 i ból podbrzusza). Zrobiłam dziś rano test - termin @ na jutro, ale wyszedł negatywny.... Jest szansa, że jednak się udało? Dodam że wczoraj już nie bolały sutki, temperatura normalna, ale rozpłakałam się bo mąż wziął sobie różową końcówkę do szczoteczki, a przecież to moje ulubione...

    2Rp2p1.png
‹‹ 32 33 34 35 36
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ