X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Anita22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 października 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzis dostałam @ ale jakaś taka delikatna..

    A.
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 15 października 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja do Was dołączę :). Dziś zrobiłam test strumieniowy i wyszedł negatywny. @ powinnam dostać jutro ale piersi nie bolą mnie nic a nic a brzuch czasem chwilę po boli delikatnie i za chwilę ból mija. Od czasu do czasu coś zakluje w pachwinie zwłaszcza prawej. Zwykle dzień przed miałam już delikatne plamienia i piersi i brzuch bolały bardzo a tym razem spokój. Jutro powtórzę rano test. Mam jeszcze nadzieję. Może za szybko zrobiłam ten test?

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • joann Przyjaciółka
    Postów: 107 111

    Wysłany: 17 października 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja robiłam testy od 10 do 14 dpo i cały czas były negatywne, aż się zdenerwowałam bo czułam, że coś jest na rzeczy i 14 dpo zrobiłam krew i beta 30 :) także powodzenia i spokoju :)

    hchy90bvs8fsdbu6.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 17 października 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joann pocieszylas mnie :). U mnie pierwszy dzień po terminie @ i test negatywny super czuły z porannego moczu.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 19 października 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test w 30 dniu cyklu wyszedł negatywny ( oglądałam go z każdej strony, ani nawet cienia nie było!). Pozytywny był dwa dni później wieczorem, czyli w 32 dc. Betę zrobiłam w 34 dc wynosiła niewiele ponad 100. Przesunęła mi się owulacja - co potwierdza wielkość maluszka :-)

    Jagna <3 15.04.2018
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 października 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny:) dziś 34dc (test negatywny z rana). Piersi bolą od kilku dni i są mega obrzmiałe. Dodtakowo kłucie jajników naprzemienne no i biel na wkładce.Cykle mam regularne (30-31dni).

    Rano byłam robić betę, progesteron tsh i ft3, ft4. To mozliwe ze testy nie wychodzą? tak się boję tego wyniku:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 14:56

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • 92_Katarzynka_92 Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 30 października 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem nowa.. Tak sobie czytam i czytam. Mam podobnie i zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Okres spóźnia mi się 3 dzień. Zazwyczaj dostawałam dzień przed lub dzień po terminie wg. kalendarzyka, ale miałam typowe objawy..mocne bóle podbrzusza zwiastujące miesiączkę. Teraz miałam tylko takie bardzo lekkie pobolewanie. Test robiłam 6 dni po owulacji, 13 dni po owulacji i 3 dniu spodziewanej miesiączki(dziś). wszystkie są negatywne. W zasadzie nie mam żadnych objawów typowych dla ciąży, po za tymi delikatnymi bólami podbrzusza. Żadnych nabrzmiałych piersi, zawrotów głowy. Dziś mierzyłam temperaturę 2 termometrami (pod pachą) i było 36,9. Nie jestem chora ani przeziębona. Ostatnio nie miałam żadnych stresów, nie wiem czym podytkowane może być te opóźnienie - mam nadzieję, że ciążą :)

    Jak myślicie, robić już bete z krwi?

    92_Katarzynka_92
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 31 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    92_Katarzynka_92 wrote:
    Witajcie, jestem nowa.. Tak sobie czytam i czytam. Mam podobnie i zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Okres spóźnia mi się 3 dzień. Zazwyczaj dostawałam dzień przed lub dzień po terminie wg. kalendarzyka, ale miałam typowe objawy..mocne bóle podbrzusza zwiastujące miesiączkę. Teraz miałam tylko takie bardzo lekkie pobolewanie. Test robiłam 6 dni po owulacji, 13 dni po owulacji i 3 dniu spodziewanej miesiączki(dziś). wszystkie są negatywne. W zasadzie nie mam żadnych objawów typowych dla ciąży, po za tymi delikatnymi bólami podbrzusza. Żadnych nabrzmiałych piersi, zawrotów głowy. Dziś mierzyłam temperaturę 2 termometrami (pod pachą) i było 36,9. Nie jestem chora ani przeziębona. Ostatnio nie miałam żadnych stresów, nie wiem czym podytkowane może być te opóźnienie - mam nadzieję, że ciążą :)

    Jak myślicie, robić już bete z krwi?
    Ja na twoim miejscu bym zrobiła betę. Zawsze warto sprawdzić a nóż się udało :D A jak nie to chociaż nie będziesz myślała co się dzieje a przez takie zastanawianie miesiączka się często jeszcze bardziej spóźnia.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Lena-nena Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 listopada 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jestem Tu nowa . .
    Mam mały problem, ponieważ staramy się z Narzeczonym o Maleństwo od ponad roku, i ten cykl był to 4 cykl z Clo.
    Mam jeden dzień do miesiączki, i jeden test w 26 dniu cyklu który wyszedl negatywnnie, mam dziwne bóle brzucha ciągnie mnie coś w dole brzucha, co jakiś czas, później boli trochę slabiej niz na miesiączke.
    A przedwczoraj Bylam 2 godziny na zakupach i gdy wróciłam do domu myślałam że dostałam miesiączke a jedynie na wkladce mialam taki brązowy śluz, i teraz juz go wiecej nie dostałam.
    Moje sutki sa tak wrażliwe, jak ściągam stanik to czuje jakby ważyły Tonę..
    Wcześniej nic takiego nie miałam i zaczynam sie martwić.
    Czy może to być ciąża?:(
    Czy może po prostu coś nie tak.
    Do Ginekologa mam dopiero na poniedziałek ponieważ moja Ginekolog jest na urlopie. . :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, postanowiłam do was dołączyć bo zżera mnie niepewność... Biorę tabletki anty ale pominęłam 2 (praca po 13h, dużo na głowie itp) Z narzeczonym kochamy się regularnie. Od 2 tyg brak @ za to ogromny ból brzucha najbardziej przy wstawaniu, mocne kłucie prawego jajnika od czasu do czasu odzywa się tez lewy, piersi nabrzmiałe i o wiele ciemniejsza otoczka wokół brodawek, mdłości pojawiły się dopiero dzisiaj ale leciutkie, uczucie pełnego żołądka no i oczywiście biały śluz. Test robiłam dzisiaj rano negatywny :( Jutro wybieram się na bete. Dodam ze nawet przy tabletkach miałam nieregularny okres: Jest jakiś cień ze to ciąża?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 20:15

  • 92_Katarzynka_92 Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena-nena wrote:
    Hej.
    Jestem Tu nowa . .
    Mam mały problem, ponieważ staramy się z Narzeczonym o Maleństwo od ponad roku, i ten cykl był to 4 cykl z Clo.
    Mam jeden dzień do miesiączki, i jeden test w 26 dniu cyklu który wyszedl negatywnnie, mam dziwne bóle brzucha ciągnie mnie coś w dole brzucha, co jakiś czas, później boli trochę slabiej niz na miesiączke.
    A przedwczoraj Bylam 2 godziny na zakupach i gdy wróciłam do domu myślałam że dostałam miesiączke a jedynie na wkladce mialam taki brązowy śluz, i teraz juz go wiecej nie dostałam.
    Moje sutki sa tak wrażliwe, jak ściągam stanik to czuje jakby ważyły Tonę..
    Wcześniej nic takiego nie miałam i zaczynam sie martwić.
    Czy może to być ciąża?:(
    Czy może po prostu coś nie tak.
    Do Ginekologa mam dopiero na poniedziałek ponieważ moja Ginekolog jest na urlopie. . :(

    Zawsze lepiej zrobić test, potem bete :) mi się okres spóźniał 5 dni, też miałam "niby" ciążowe objawy.. ale niestety beta wykluczyła ciążę. Próbujemy dalej.. :)

    92_Katarzynka_92
  • 92_Katarzynka_92 Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julivx wrote:
    Cześć dziewczyny, postanowiłam do was dołączyć bo zżera mnie niepewność... Biorę tabletki anty ale pominęłam 2 (praca po 13h, dużo na głowie itp) Z narzeczonym kochamy się regularnie. Od 2 tyg brak @ za to ogromny ból brzucha najbardziej przy wstawaniu, mocne kłucie prawego jajnika od czasu do czasu odzywa się tez lewy, piersi nabrzmiałe i o wiele ciemniejsza otoczka wokół brodawek, mdłości pojawiły się dopiero dzisiaj ale leciutkie, uczucie pełnego żołądka no i oczywiście biały śluz. Test robiłam dzisiaj rano negatywny :( Jutro wybieram się na bete. Dodam ze nawet przy tabletkach miałam nieregularny okres: Jest jakiś cień ze to ciąża?


    Wg. mnie jest spore prawdopodobieństwo przy Twoich objawach. Nie chcecie mieć jeszcze dzidziusia? Daj znać jak wyszła beta :-)

    92_Katarzynka_92
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) jestem tu nowa, ale szukam porady. Biore tabletki anty ale w zeszlym miesiacu troche z nimi namieszalam. Zapomnialam listka z tabletkami zostaly tam 4. Nie wzielam ich juz i zaczelam pozniej po przerwie nowe opakowanie. Okres byl bardzo dziwny. Jedynie plamienia brunatne. Piersi bola caly czas. Testy nie sa jednoznaczne moze zerkniecie i dacie znac co to wedlug Was oznacza. Lekarza mam w poniedzialek wiec zobaczymy. Poradzcie prosze czy to moze byc ciaza? Planowalismy z narzeczonym starania przed slubem, ale slub dopiero za poltora roku :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/vQzsn9Rn3GgQ7SJQ34Z0sec9udSxkY

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marabela wrote:
    Hej:) jestem tu nowa, ale szukam porady. Biore tabletki anty ale w zeszlym miesiacu troche z nimi namieszalam. Zapomnialam listka z tabletkami zostaly tam 4. Nie wzielam ich juz i zaczelam pozniej po przerwie nowe opakowanie. Okres byl bardzo dziwny. Jedynie plamienia brunatne. Piersi bola caly czas. Testy nie sa jednoznaczne moze zerkniecie i dacie znac co to wedlug Was oznacza. Lekarza mam w poniedzialek wiec zobaczymy. Poradzcie prosze czy to moze byc ciaza? Planowalismy z narzeczonym starania przed slubem, ale slub dopiero za poltora roku :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/vQzsn9Rn3GgQ7SJQ34Z0sec9udSxkY

    Niby widoczna jest druga kreska lecz faktycznie dziwny trochę ten test . ( każda druga kreska ciąża) Ja bym wykonała nowy test z porannego meczu

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • klaudia1991 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    @ spóźnia mi się 3 dni. Od wczoraj czułam ból podbrzusza, zmartwiłam sie, ze mimo starań to jednak @, dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny, mam delikatne brązowe plamienia, temperatura ciała 37,1, temperatura w pochwie wczoraj i dzisiaj rano 37,1, chwilkę temu poleżałam się na 30 min sprawdziłam temperaturę w pochwie 37,3. Test beta HCG pozytywny, czy uważacie, ze tym razem sie udało ? tylko ten test ciazowy mnie martwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 15:27

    Klaudia
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 17 listopada 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pierwszy test 11listopada negatywny, 16listopad juz pozytywny:)..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 15:42

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • _wiktoria Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Bardzo liczę na Wasze porady/doświadczenie. Otóż ostatni okres dostałam 3.10, a dziś jest 18.11. Myślałam, że dostanę okres normalnie, miałam objawy przed okresem - bolące piersi, zmęczenie, zły nastrój itd. Wszystko nagle zniknęło, a okres nie przyszedł. Kilka dni temu znowu - bolące piersi, napuchnięty brzuch. Okresu nadal nie ma. Sikam dużo wiecej niż normalnie, nie mam apetytu, jestem zmęczona/śpiąca i po raz pierwszy od dawna boli mnie głowa :O Zabezpieczamy się. Nawet nie kochaliśmy się w dni płodne, tylko kilka dni później. Zrobiłam już ze 100 testów, wszystko negatywne. Dziś poszłam zrobić bete, ale wynik dopiero w poniedziałek, czyli jeszcze dwa dni. Nie wiem jaka temperatura, bo nie mam w domu termometru (jezu!!!). Myślicie, że to ciąża? To by była naprawdę niezwykła niespodzianka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2017, 19:18

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 25 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) może Wam się przyda ta informacja, u mnie cykle 24 dni, pierwszy test zrobiony 17.11 negatywny, biel nad bielą drugi test 1 dzień po terminie miesiaczki 21.11. cudowne śliczne dwie piękności !!! nie mogłam w to uwierzyć !!! w końcu, 6cykl starań i jest !!!

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Taake Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, może ktoś mi tu pomoże :)
    Okres spóźnia mi się już 17 dni, do tego wystąpiły wymioty, senność i kilka innych objawów, jednak 5 dni bo terminie spodziewanej miesiączki wykonany wieczorem test wyszedł negatywny.
    W przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza, jednak chciałabym wiedzieć, czy te 5 dni to czas wystarczający do wykrycia przez test ciąży?
    Pozdrawiam

    Wyleczona chlamydia.
    TSH uregulowane.
    W trakcie starań.
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi żadne testy ciążowe apteczne - ani te o czułości 10, ani te o czułości 25 - nie wyszły, a byłam grubo po terminie spodziewanej miesiączki. Jedynie rossmanowe facelle wykazały ciążę, i to nie z pierwszego moczu. Jutro zaczynamy 11 tydzień. :) Dziewczyny, jedno jest pewne. Jeżeli testy wychodzą negatywne, wy coś przeczuwacie, ale na wizytę u ginekologa jest jeszcze za wcześnie, idźcie na betę. Nie ma się co katowac, bo jeżeli rzeczywiście jesteście w ciąży, nerwy i zmartwienia tylko zaszkodza dzidziusiowi.

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ