X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje objawy to ból piersi, ale tak jest co miesiąc przed @ więc nie jest szczególnym objawem, od czasu do czasu ból podbrzusza, kłucie chyba w jajniku, w 1 tygodniu po owulacji mega apetyt, pragnienie i uczyucie gorąca, przeziębienia, teraz mniejszy apetyt, utrzymujące się pragnienie, beta w 12-13 dpo = 110, prognozowany 4 tydzień :D

    kittykate, Magdalenna, Wiola25 lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna u mnie beta wczoraj 106 - tez 4 tydzien :)
    jutro idę ponownie na bete, mam nadzieje ze ładnie przyrosła!

    julianna, dżelka lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    julianna u mnie beta wczoraj 106 - tez 4 tydzien :)
    jutro idę ponownie na bete, mam nadzieje ze ładnie przyrosła!

    Czekamy na wynik :D

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Mam nabrzmiałe piersi i wyraźnie powiększone sutki , do tego zmęczenie i senność dzis spałam pół dnia!!
    Ból brzucha jest tylko taki delikatny i ból pleców ale do wytrzymania. Śluz wodnisto-kremowy. Poza tym brzuch jakby wzdety no i gazy.

    Mam identycznie :) tzn mialam bo wzdecia przeszly, bol brzucha tez, troszke teraz bola piersi i spięęęęęę... kocham spać <3 zaraz ide sie kimnąć :D

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ja właśnie wstałam!!!! Dzis miałam dużo energii nawet ale pod koniec dnia padlam jak mucha żywcem!!!!
    Ta senność bywa męcząca..... :) wzdęcia jeszcze czasem mam ale przygotuj sie - wrócą ma pewno!!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    julianna u mnie beta wczoraj 106 - tez 4 tydzien :)
    jutro idę ponownie na bete, mam nadzieje ze ładnie przyrosła!
    byłaś jz na kolejnej becie, ja wstępnie nie planuję iść chyba, że zacznę podejrzewać coś nie tak, ale zrobię wtedy test z sikania i jak wyjdą dwie kreski to poczekam i pójde za 1,5 tygodnia do gina na wizytę


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    byłaś jz na kolejnej becie, ja wstępnie nie planuję iść chyba, że zacznę podejrzewać coś nie tak, ale zrobię wtedy test z sikania i jak wyjdą dwie kreski to poczekam i pójde za 1,5 tygodnia do gina na wizytę
    Tak byłam, właśnie czekam na wynik. U mnie też na razie ok. Piersi trochę ciężkawe, nabrzmiałe, widoczne żyłki, sutki powiekszone, dużo śluzu kremowego mokrego, więc mam nadzieję że beta też ok. Temp dziś ładnie poszła w górę :)
    GIN mam 30 kwietnia, już powinno bić serduszko :)
    Trzymam kciuki za Twoją fasolkę!

    Kate

    np55zzc.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Tak byłam, właśnie czekam na wynik. U mnie też na razie ok. Piersi trochę ciężkawe, nabrzmiałe, widoczne żyłki, sutki powiekszone, dużo śluzu kremowego mokrego, więc mam nadzieję że beta też ok. Temp dziś ładnie poszła w górę :)
    GIN mam 30 kwietnia, już powinno bić serduszko :)
    Trzymam kciuki za Twoją fasolkę!
    a to napisz koniecznie jaki wynik, a w sumie to po co idzie się drugi raz na betę ? chodzi dokładnie o wynik jaki jest i czy się db rozwija? czy tylko o kolejne potwierdzenie ciąży? Bo ja jak już wyżej pisałam, myślałam o teście domowym ewentualnie, ale jak lepiej sprawdzić to może też pójdę, tylko czy beta w pon robiona i kolejna np. po 4 dniach ...gdzieś wyczytałam, że powinno zrobić się po 48 godiznach kolejny wynik


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście też trzymam kciuki za Twoją fasolkę, kropeczkę ... kittykate !


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 254 !!!
    juhuuuu!!!!!!
    oh ale mi ulżyło!!!!
    mam nadzieję że będzie roooosłaaaaaa moja fasolka Maleńka!!!!
    Kocham najmocniej!!!!

    julianna lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • .joanna Przyjaciółka
    Postów: 97 54

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze ja tez wybiore sie na bete. Co prawda w pn wyszly dwie grube kreski... Ale moze lepiej sprawdzic czy beta jest odpowiednio wysoka. Z obliczen eynika, ze jestem w 5 tygodniu. 6 maja ide na wizyte:)

    kittykate lubi tę wiadomość

    eikt43r83lbyfg23.png
    eikt43r8tmxr8y85.png[/url]

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .joanna wrote:
    To moze ja tez wybiore sie na bete. Co prawda w pn wyszly dwie grube kreski... Ale moze lepiej sprawdzic czy beta jest odpowiednio wysoka. Z obliczen eynika, ze jestem w 5 tygodniu. 6 maja ide na wizyte:)
    oo jak masz dwie gdube krechi to beta pewnie będzie bardzo ładna


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Beta 254 !!!
    juhuuuu!!!!!!
    oh ale mi ulżyło!!!!
    mam nadzieję że będzie roooosłaaaaaa moja fasolka Maleńka!!!!
    Kocham najmocniej!!!!
    super wynik, chyba też się skuszę na jeszcze jedno badanie:)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • .joanna Przyjaciółka
    Postów: 97 54

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pt jak robiłam test była ta druga kreseczka bardzo blada. Ale w pn powtórzyłam test...i druga kreseczka pojawiła się bardzo szybko, no i była gruba i wyraźna :) może jutro przejdę się na badanie :)

    eikt43r83lbyfg23.png
    eikt43r8tmxr8y85.png[/url]

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    a to napisz koniecznie jaki wynik, a w sumie to po co idzie się drugi raz na betę ? chodzi dokładnie o wynik jaki jest i czy się db rozwija? czy tylko o kolejne potwierdzenie ciąży? Bo ja jak już wyżej pisałam, myślałam o teście domowym ewentualnie, ale jak lepiej sprawdzić to może też pójdę, tylko czy beta w pon robiona i kolejna np. po 4 dniach ...gdzieś wyczytałam, że powinno zrobić się po 48 godiznach kolejny wynik


    Tak, kolejne beta potrzebne jest do potwierdzenia ciazy i sprawdzenia czy sie rozwija. W ciagu 48 godz powinno wzrosnąć dwukrotnie. Zrób Kochana koniecznie !!! Na pewno jestes w ciazy, ale jednak krew to krew, najlepsze potwierdzenie i bedziesz wiedziala w ktorym jestes tyg :D

    kittykate, julianna lubią tę wiadomość

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .joanna wrote:
    w pt jak robiłam test była ta druga kreseczka bardzo blada. Ale w pn powtórzyłam test...i druga kreseczka pojawiła się bardzo szybko, no i była gruba i wyraźna :) może jutro przejdę się na badanie :)

    Idź !!! <3

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Beta 254 !!!
    juhuuuu!!!!!!
    oh ale mi ulżyło!!!!
    mam nadzieję że będzie roooosłaaaaaa moja fasolka Maleńka!!!!
    Kocham najmocniej!!!!


    Idelanie !! :) oj tez sie stresowalam mocno przed 2 beta, przed 3 tez ;) jutro mam usg dopochwowe. Chyba powinno juz bic serduszko :) beta ponad tysiąc, z tego co wiem to czas na badanko :D

    kittykate lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo sie stresowalam ale już jest ok.
    Na trzecia bete - ostatnia pójdę po świętach chyba w środę.
    A potem 30 kwietnia wizyta :) i tez mam nadzieje już na serduszko.
    Joanna druga Beta po 48 h ma sie podwoić i to znaczy ze zarodek sie dobrze rozwija, teraz usg nie ma sensu widać by było tylko pęcherzyk moze nawet nie a po becie jakaś tam pewność i uspokojenie ze wszystko przebiega dobrze.
    Potem można zrobić kolejna za kilka dni dla pewności :)

    Powodzenia!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 22:36

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, denerwuje się jestem w 5 tyg (4 tydz. 4 dzień). Na początku (przełom 4 i 5 tyg) czułam się koszmarnie, miałam okropne mdłości, nawet raz wymioty. Teraz prawie wszystkie objawy mi przeszły... pozostały powiększone obolałe piersi (rano ciemna obwódka) i delikatne mdłości i niechęć do niektórych pokarmów. Trochę się obawiam, że może zarodek przestał się rozwijać...? Miała tak któraś z Was?

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Bardzo sie stresowalam ale już jest ok.
    Na trzecia bete - ostatnia pójdę po świętach chyba w środę.
    A potem 30 kwietnia wizyta :) i tez mam nadzieje już na serduszko.
    Joanna druga Beta po 48 h ma sie podwoić i to znaczy ze zarodek sie dobrze rozwija, teraz usg nie ma sensu widać by było tylko pęcherzyk moze nawet nie a po becie jakaś tam pewność i uspokojenie ze wszystko przebiega dobrze.
    Potem można zrobić kolejna za kilka dni dla pewności :)

    Powodzenia!!!!!
    czyli z reguły robi się 3 razy betę ?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ