X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam ten temat, żeby wszystko było w jednym miejscu. o objawach piszemy wszedzie po trochu a tutaj możemy sie "wyzyc" :D
    No wiec piszcie o Waszych pierwszych i nie pierwszych objawach ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 08:23

    Krysti lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy objaw - brak miesiączki i bóle brzucha dłuugo jak przed @ - niczego nie podejzewałam, a raczej sie nie nastawiałam bo nie wierzyłam ze w 1 cyklu starań może sie udac :) Zrobiłam test po 4 dniach od spóżniającej sie @ i dwie krechy, co prawda druga blada ale była :)
    Ból piersi który jest mniejszy, w sumie to nie wiem czy w ogóle jest, w każdym razie piersi sa napewno wieksze, otoczki wokół sutków też sie powiekszyły (co do ustania bólu piersi to lekarz mnie troche uspokoił mówiac ze tak czasem jest)
    Zmeczenie, ziewanie (mimo ze chodze spac o 22 i spie do 8 co nigdy nie miało u mnie miejsca- tak długi sen)
    Czasami lekkie kłucia w podbrzuszu (prawdopodobnie rozciągająca sie macica)
    Ostatnio zaobserwowałam czestomocz - w nocy szczególnie, kiedys wstawałam raz w nocy do wc a teraz potrafie od 3-5 razy iśc do kibelka w nocy :P
    Rozdrażnienie i wściekłośc na wszystko i na nic czasami (to powinno byc objawem nr 1 u mnie :P)
    Pragnienie - pije jak smok, ciągle chce mi sie pic:)
    A i zachcianki - uwielbiam musztarde chociaż jej nie cierpiałam :P

    Troche sie tego uzbierało a twierdziłam ze nie mam żadnych objawów ciąży i oczywiście stres, schizy ze z Maleństwem jest cos nie tak... ale to chyba każda z nas przechodzi:)
    Jedyne czego jeszcze nie zaobserwowałam u siebie to mdłości. Fakt ze czułabym sie pewnie spokojniejsza ale zobczymy moze wszystko przed mną:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 08:46

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • ewa-d7 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja się cały czas zastanawiam czy jestem w ciąży bo objawów brak oprócz natarczywie swędzących sutków i lekko pobolewających piersi oraz zgagi nie kiedy którą miewałam wcześniej- to nic. Wspomnę tylko że pierwszy test robiłam 24.grudnia i wyszedł tako jaki bo druga kreseczka była ledwo ledwo co zauważalna dopiero na trzeci dzień zrobiłam trzecią poprawkę i wyszła ciemna krecha. Może u mnie za wcześnie na typowe objawy. Aczykolwiek słyszałam że nie które kobiety po prostu aż takich typowych objawów nie mają i tyle.

    ewa
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy objaw ból piersi i delikatnie widoczne żyłki. Oczywiście brak okresu, ale nie brałam tego aż tak pod uwagę, ponieważ mam nieregularne cykle. Przeczucie skłoniło mnie do zrobienia testu i pozytyw ;)

  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie typowe objawy jak na miesiączkę czyli ból piersi i ból brzucha. Do zrobienia testu skłoniły mnie bóle głowy, co prawda często boli mnie głowa ale tym razem było inaczej, to były takie napadowe bóle tak nagle jakby mnie ktoś uderzył:)

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i nie wiem czy to nie za wcześnie na zachcianki może to tylko przypadek ale ostatnio pokochałam śledzie za którymi nigdy nie szalałam:)

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • Jotka1986 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niesamowicie bolały piersi... Aż parzyły... Nigdy tego dyskomfortu nie zapomnę... Dziś jestem w 9 tyg. i 2 dniu ciąży, piersi bolą mniej... Ale cały czas są nabrzmiałe..

    " Cierpliwość jest gorzka.., ale jej owoce są słodkie.."
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 30 marca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o poradę pomoc, o ciąży dowiedziałam się dzięki piersiom - duże nabrzmiałe, gorące tak było 3 dni - następnie zrobiły się normalne, sa nadal pełne ale nie tak naciągnięte jak na samym początku, czy to normalne? zaczynam mieć stres, oprócz tego mdłości mam raz na jakiś czas i uczucie jakby "coś" stało w gardle, jestem już po 2 poronieniach i mam obawy przez te piersi.

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Katherina123 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!!!
    Jestem tutaj nowa i chciałam się poradzić :) Mój facet pracuje w transporcie międzynarodowym i parę miesiecy temu postanowiliśmy postarac się o dziecko, Przed jego wyjazdem wzięliśmy się do dzieła tj, (około 2-3 tyg temu) przedwczoraj i wczoraj zrobiłam test i pokazały się dwie kreski jedna mocno różowa a druga bladoróżowa. Czy szansa, że nam się udało jest w wielkim stopniu możliwa? Zawsze sądziłam, że muszą być obie ciemno różowe.

    Za wszystkie odpowiedzi dziękuję i za całą pomoc :D

    Pozdrawiam

  • Nadusia Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katherina123 Powtórz test, ale na moje oko może to być ciąża.
    U mnie tak samo bylo, robiłam 2 testy i w obydwoch mialam blade kreski. A więc jeśli jesteś już po terminie spodziewanej @, to mozesz smialo jeszcze raz testować :) Jeśli jeszcze raz ukaże Ci się nawet blada kreseczka, gratuluję :D

    życzę powodzenia !!!!!!!! :D

    ckaiyx8d9w4b1jss.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja niestety nie mam żadnych objawów ciąży :( pierwszą wizytę u gin mam dopiero za tydzień we wtorek i trochę się przez to tym wszystkim martwie :( na początku bolał mnie trochę brzuch tak jakby mi się coś w środku rozciągało.. ale teraz już mi przeszło. Nie mam ani zachcianek ani zawrotów głowy ani mdłości.. nic :( czy któraś z was też tak miała? W którym tygodniu zaobserwowałyście jakieś objawy?

    201411191762.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży (straconej) pierwsze objawy miałam pod koniec szóstego tygodnia. Wcześniej nic. Zresztą ciąża była niespodzianką i dopiero około tygodnia po terminie spodziewanej miesiączki pomyślałam, że trzeba zrobić test. A potem to się zaczęło. Ciężkie bolące piersi, uczucie, ze cos podchodzi pod gardło. Drażniły mnie różne zapachy, a najbardziej mojej ulubionej kawy. Nie mogłam jeść nic słodkiego, nawet przestałam słodzić herbatę itd. Teraz jestem w 5t2d i na razie tylko pobolewają mnie piersi i kla razy miałam leciutkie zawroty gowy

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ;) wrote:
    Dziewczyny proszę o poradę pomoc, o ciąży dowiedziałam się dzięki piersiom - duże nabrzmiałe, gorące tak było 3 dni - następnie zrobiły się normalne, sa nadal pełne ale nie tak naciągnięte jak na samym początku, czy to normalne? zaczynam mieć stres, oprócz tego mdłości mam raz na jakiś czas i uczucie jakby "coś" stało w gardle, jestem już po 2 poronieniach i mam obawy przez te piersi.
    Agusia napisz co u Ciebie. Wszystko w porządku? U mnie pierwszym objawem poronienia było to, że minęły mi nagle wszystkie objawy, w tym ciężkie piersi. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Anna_84 Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze objawy to wrażliwe i bolące piersi oraz ból brzucha. Zawroty głowy miałam jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego a owulacją - dziwne, bo nigdy takich nie miałam. Test ciążowy pokazał dwie kreski, z czego drugą dużo bladszą, ale była :-)

    uwo93e3kne7yhd3u.png
  • emi617 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból brzucha, brak miesiączki, wrażliwe, nabrzmiałe piersi i zawroty głowy, ogólne osłabienie i zmęczenie, duże pragnienie i senność- a to dopiero 6 tydz.

    emi617
  • madzialena Przyjaciółka
    Postów: 70 72

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    Od dziś jestem na fioletowej stronie, co do objawów ciążowych to brak okresu oraz meega bolące i nabrzmiałe piersi, do tego jeszcze duże zmęczenie i senność

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 08:33

    3jgxyx8d3kdqanb8.png
    qtchrmhyfy9rpt8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    senność ale to straszna jak bym mogła spała bym od 20:00 do 10:10 a i w dzień bym usypiała, nieznośny ból piersi.

  • .joanna Przyjaciółka
    Postów: 97 54

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny! :) u mnie też się pojawiły dwie kreseczki w piątek :)Co prawda druga kreseczka blada, więc ostrożnie z mężem podchodzimy do tego. Okres miał być w ten weekend, ale się nie pojawił - więc jutro powtarzam test. Co do objawów...u mnie pojawiły się naprawdę szybko. Od 3 tygodni boli mnie bardzo podbrzusze, teraz na szczęście coraz rzadziej. Mam tylko takie co jakiś czas kłucia w podbrzuszu. Od dwóch tygodni bolą mnie bardzo piersi. Są nabrzmiałe, i twarde. Pojawiła się dwa razy zgaga, bóle głowy i zmęczenie. Nigdy nie musiałam spać w ciągu dnia, a teraz mi się to zdarza :P Liczę na to, że jakoś przetrwam tych pierwszych 12 tyg i odchodzę na zwolnienie (pracuję w sklepie odzieżowym i 8h stania mnie trochę przeraża ;/).

    Magdalenna lubi tę wiadomość

    eikt43r83lbyfg23.png
    eikt43r8tmxr8y85.png[/url]

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okolo 3 tydz ciazy. Objawow tez jakos tako brak. Troche sie tym zmartwilam, ale np moja mama z 3 ciazami gdyby nie brak @ w zyciu nie wiedzialaby ze jest w ciazy wiec jestem spokojna, moze mam to po niej a moze za wczesnie na objawy?

    Jedyne objawy to wieksze piersi, bola ale lekko, czasem brzuch zaboli jak na @, albo czuje takie rozciaganie/ciagniecie ku dolowi i duzo spie, ale przed ciaza tez tak mialam :)

    Magdalenna lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nabrzmiałe piersi i wyraźnie powiększone sutki , do tego zmęczenie i senność dzis spałam pół dnia!!
    Ból brzucha jest tylko taki delikatny i ból pleców ale do wytrzymania. Śluz wodnisto-kremowy. Poza tym brzuch jakby wzdety no i gazy.

    Kate

    np55zzc.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ