X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super tez czekam na swoje usg :)

    Kate

    np55zzc.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem po beta hcg :) wynik 803 :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • paulinaw Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a ja robiłam 3 testy, dwa jednego dnia z rana i trzeci na drugi dzień, oczywiście wszystkie pozytywne. Na USG widać pęcherzyk. Beta 2101,7... I tu rodzi się pytanie czy to jest ok? Bolą piersi bardzo, mam kłucia w podbrzuszum ale są znośne,no i oczywiście mdłości. A p. gin powiedziała że nie mam się niczego spodziewać bo pęcherzyk jest pusty. A słuszałam że i do 7 tyg nic nie widać. Według kalendarza to 7tyd już mam... A tam wszystko takie malutkie...

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Super tez czekam na swoje usg :)
    kiedy masz pierwsze usg


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinaw wrote:
    hej, a ja robiłam 3 testy, dwa jednego dnia z rana i trzeci na drugi dzień, oczywiście wszystkie pozytywne. Na USG widać pęcherzyk. Beta 2101,7... I tu rodzi się pytanie czy to jest ok? Bolą piersi bardzo, mam kłucia w podbrzuszum ale są znośne,no i oczywiście mdłości. A p. gin powiedziała że nie mam się niczego spodziewać bo pęcherzyk jest pusty. A słuszałam że i do 7 tyg nic nie widać. Według kalendarza to 7tyd już mam... A tam wszystko takie malutkie...
    trudno cokolwiek ocenić, ja myślałam, że jak beta wychodzi ok to jest na 100% ciąża hmmm, no cóż w takim razie kolejna wizyta? w którym tygodniu już będzie wiadomo ?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • paulinaw Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 maja mam wizyte dopiero... Ale mysle że wtedy już może być coś widać. Wszystko wskazuje na to że jestem... Taka wysoka beta? Gdzies, gdzie coś czytam to tam sa mniejsze od tej co mi wyszłam. Nie wiem czy warto powtórzyć kolejna?

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Dziś zatestowałam z wynikiem pozytywnym, więc mogę się podzielić tym, co w ostatnim czasie wzbudzało moją "podejrzliwość". To co prawda dopiero test domowy i wymaga dalszych potwierdzeń, ale i moje ciało w ostatnim czasie reaguje inaczej. Od równo tygodnia codziennie towarzyszy mi ból głowy - taki jak przy zmianach ciśnienia, to w skroniach i na czole, to ucisk na potylicy. Od tygodnia codziennie też mam zgagę i to trzyma mnie czasem całymi popołudniami. Brzuch wzdęty, gazy, bulgotanie. Oczywiście są też pobolewania jajnika i bolesność i tkliwość piersi, jednak nie inne niż zdarza się przed miesiączką, więc samych w sobie nie brałabym ich za jakiś szczególny objaw ciążowy. Śluz w ostatnich paru dniach nietypowy - raz wodnisty, a raz kremowy i rozciągliwy jak białko kurzego jaja. A dziś (dziś termin miesiączki) jak na zawołanie włączyła mi się wrażliwość na zapachy :) Ależ jestem szczęśliwa :)

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinaw wrote:
    hej, a ja robiłam 3 testy, dwa jednego dnia z rana i trzeci na drugi dzień, oczywiście wszystkie pozytywne. Na USG widać pęcherzyk. Beta 2101,7... I tu rodzi się pytanie czy to jest ok? Bolą piersi bardzo, mam kłucia w podbrzuszum ale są znośne,no i oczywiście mdłości. A p. gin powiedziała że nie mam się niczego spodziewać bo pęcherzyk jest pusty. A słuszałam że i do 7 tyg nic nie widać. Według kalendarza to 7tyd już mam... A tam wszystko takie malutkie...
    Ja w 6 tyg slyszalam juz bicie serduszka mojego malenstwa.. Ale oczywiscie trzymam za was mocno kciuki..

    201411191762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka wrote:
    Ja w 6 tyg slyszalam juz bicie serduszka mojego malenstwa.. Ale oczywiscie trzymam za was mocno kciuki..

    Maaartinka, a mozesz napisac dokladnie w ktorym dniu? Ja ide 5 tydz 5 dzien i mam cichutka nadzieje na serduszko... chcialam isc w kolejnym tyg, ale lekarz ma wolne, a do 8 tygodnia nie wytrzymam!;) wiem, ze on ma b.dobry sprzet moja kolezanka juz w 5 tyg i 3 d slyszala serduszko:) wiem, ze to sprawa indywidualna, ale mozna miec nadzieje;)

  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.. Spóźnia mi się @ (cykle mam 26-27dniowe, dzisiaj jest 29dc). Mam co raz jakieś kłucia, to z prawej strony, to w podbrzuszu, boli mnie w krzyżu i piersi..no wlasnie-piersi, zawsze bolały mnie przed @ a teraz bolały mnie MEGA MOCNO ! ale ten ból teraz się uspokoił, bola przy nacisku od zewnątrz, ogolnie są nabrzmiałe ale nie tak bolące jak pare dni temu. No i mam sucho w pochwie..

    Głupieje..

    Robilam test w 27dc, negatyw.

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • paulinaw Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka, nie dziękuję żeby nie zapeszać :) do 8 maja muszę uzbroić się w cierpliwość.

    Kkarolinaaaa- objawy są takie same jak przed okresem, lub w trakcie, są skurcze macicy, pobolewanie w krzyżu. Poczekaj jeszcze trochę, ja miałam mieć okres około 6 kwietnia, jak nie dostałam tego dnia zrobiłam test jakoś na drugi dzień i wyszedł negatyw. Myślałam że jednak to okres będzie. Ale 15 dalej nic nie było wiec postanowiłam kupić testy :) Żeby mieć 1000% kupiłam 3 i wszystkie rano na drugi dzień wyszły pozytywne :) Teraz tylko cierpliwie muszę czekać by zobaczyć długo wyczekiwane serduszko... Bo póki co pęcherzyk był zbyt mały.

  • paulinaw Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie, czy jak zrobię betę jutro to też będzie ok, jak pierwszą miałam robioną w czwartek? Bo laboratorium zamknięte na święta wiadomo, a trzy dni mi minęły wczoraj... :) Po 96h to przyrost się podwaja czy na to samo mogę liczyć po 120h?

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola30 wrote:
    Maaartinka, a mozesz napisac dokladnie w ktorym dniu? Ja ide 5 tydz 5 dzien i mam cichutka nadzieje na serduszko... chcialam isc w kolejnym tyg, ale lekarz ma wolne, a do 8 tygodnia nie wytrzymam!;) wiem, ze on ma b.dobry sprzet moja kolezanka juz w 5 tyg i 3 d slyszala serduszko:) wiem, ze to sprawa indywidualna, ale mozna miec nadzieje;)
    5 tydzień od pierwszego dnia ostatniej miesiączki? czy wieku płodu, bo mam tu różnicę 2 tygodni, ja bardzo bym chciała iść między 6-7 tyg., ale nie wiem czy się do gina dostanę ;/


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinaw wrote:
    A mam pytanie, czy jak zrobię betę jutro to też będzie ok, jak pierwszą miałam robioną w czwartek? Bo laboratorium zamknięte na święta wiadomo, a trzy dni mi minęły wczoraj... :) Po 96h to przyrost się podwaja czy na to samo mogę liczyć po 120h?
    nie wiem jak liczy się przyrost bety, tez chciałam swoją przeliczyć ja robiłam pierwszą w poniedziałek 110 i drugą w piątek 803, chyba wyniki są ok, mieszczą się w normach wg kalendarza bynajmniej


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    5 tydzień od pierwszego dnia ostatniej miesiączki? czy wieku płodu, bo mam tu różnicę 2 tygodni, ja bardzo bym chciała iść między 6-7 tyg., ale nie wiem czy się do gina dostanę ;/

    Licząc od daty @ to bedzie 6 tydzien, dokladnie 5 tydz i 5 dzien.

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkarolinaaaa wrote:
    Dziewczyny.. Spóźnia mi się @ (cykle mam 26-27dniowe, dzisiaj jest 29dc). Mam co raz jakieś kłucia, to z prawej strony, to w podbrzuszu, boli mnie w krzyżu i piersi..no wlasnie-piersi, zawsze bolały mnie przed @ a teraz bolały mnie MEGA MOCNO ! ale ten ból teraz się uspokoił, bola przy nacisku od zewnątrz, ogolnie są nabrzmiałe ale nie tak bolące jak pare dni temu. No i mam sucho w pochwie..

    Głupieje..

    Robilam test w 27dc, negatyw.
    u mnie z powyższych objawów, które zbliżone są do miesiączkowych jest bardzo duży ból piersi, są nabrzmiałe i rozpalone jakby, ale bolą tylko gdy się je dotyka, no i czuję też w zasadzie każdego dnia, ale w rożnym nasileniu podbrzusze, albo kłucie chyba w jajniku, albo takie rwane, ucisk, chyba się tam wszystko rozszerza ..


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola30 wrote:
    Maaartinka, a mozesz napisac dokladnie w ktorym dniu? Ja ide 5 tydz 5 dzien i mam cichutka nadzieje na serduszko... chcialam isc w kolejnym tyg, ale lekarz ma wolne, a do 8 tygodnia nie wytrzymam!;) wiem, ze on ma b.dobry sprzet moja kolezanka juz w 5 tyg i 3 d slyszala serduszko:) wiem, ze to sprawa indywidualna, ale mozna miec nadzieje;)

    Według gin dokładnie był to 6 tydz 5 dni, to tak naprawdę już 7 tydzień.. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.. Gin była pewna, że jeszcze nie będzie słychać serduszka bo był maleńki ale na szczęście biło :) ale ona nie ma zbyt nowego sprzętu a przypuszczam, że to też będzie miało wpływ..

    201411191762.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Super tez czekam na swoje usg :)

    Kiedy wizyta? :)

    201411191762.png
  • paulinaw Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to jutro lecę w takim razie, oby był ook :)
    tak długo czekałam na tą chwilę... I musi być dobrze! :)

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Moje objawy to zwiększony apetyt i bolące piersi.
    Jutro jadę na betę, powtorzę w czwartek i też w czwartek wybieram się do lekarza.
    Może już będzie widoczny pęcherzyk:-) Ovu wskazało,że jestem teraz w 5 tygodniu ciąży.
    Ucieszę się jak na usg zobaczę super bijące serducho.

    Zakładam optymistyczny finał:-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ