X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień
Odpowiedz

Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    a pochwale się, trochę jakość kiepska ale co tam :) https://bellybestfriend.pl/cms/File/usg_gallery/438371bd4fa6d3d8b1868a95cc247551.jpg
    Dzidziuś jest i serduszko bije :) Tylko według usg ciąża młodsza o 5dni
    super:) to ile dzidzia ma długosci?:))

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    a pochwale się, trochę jakość kiepska ale co tam :) https://bellybestfriend.pl/cms/File/usg_gallery/438371bd4fa6d3d8b1868a95cc247551.jpg
    Dzidziuś jest i serduszko bije :) Tylko według usg ciąża młodsza o 5dni

    Super :) gratulacje, cudowny widok :) ja dopiero idę we wtorek ... mam nadzieję, że też już zobaczę i usłyszę groszka... :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    a pochwale się, trochę jakość kiepska ale co tam :) https://bellybestfriend.pl/cms/File/usg_gallery/438371bd4fa6d3d8b1868a95cc247551.jpg
    Dzidziuś jest i serduszko bije :) Tylko według usg ciąża młodsza o 5dni


    śliczne maleństwo :)
    u mnie na początku gin mówił że mała ciąża w 8 tygodniu według tego co pokazuje BBF jest do przodu 2 dni i w 12 tygodniu według usg też starsza o 2 dni ale dlatego też każda z nas urodzi mniejsze bądź większe bąbelki :)

    Aga23 a to mój Bąbelek z 12 tygodnia :)
    http://e-fotek.pl/images/96250039282592657031.jpg

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    super:) to ile dzidzia ma długosci?:))
    clr 14.2mm :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 19:05

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    śliczne maleństwo :)
    u mnie na początku gin mówił że mała ciąża w 8 tygodniu według tego co pokazuje BBF jest do przodu 2 dni i w 12 tygodniu według usg też starsza o 2 dni ale dlatego też każda z nas urodzi mniejsze bądź większe bąbelki :)

    Aga23 a to mój Bąbelek z 12 tygodnia :)
    http://e-fotek.pl/images/96250039282592657031.jpg
    Ojej jak już fajnie widać :)
    Powiem Ci że dopóki nie zobaczyłam maluszka na usg nie dowierzałam :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już zakupiłam balsam i zaczynam się smarować :)Koleżanka jest w 8 miesiącu i póki co ma ładny brzuszek po palmersie :)A Wy dziewczynki używacie już czegoś?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałam stosować Palmers ale po tej analizie składu trochę się boję... Używam oliwki Babydream fur mama http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html?m=1

    3jgxol2aj69homjq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Już zakupiłam balsam i zaczynam się smarować :)Koleżanka jest w 8 miesiącu i póki co ma ładny brzuszek po palmersie :)A Wy dziewczynki używacie już czegoś?
    ja używam clarins balsam do ciała nawilżający- troche drogi jest, ale bardzo wydajny i super nawilza skore i pieknie pachnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka moje gratulacje!!! :)
    Trisska wrote:
    Też chciałam stosować Palmers ale po tej analizie składu trochę się boję... Używam oliwki Babydream fur mama http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html?m=1


    Ja też go używam tylko ze względu na skład, jak się skończy to zmienię może na inny.

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko, bo zamierzam zmienić położnika, byłam u niego w 6 tygodniu, czy teraz do nowego lepiej pójść szybciej czy poczekać ten miesiąc od poprzedniej wizyty. Z ciąża wszystko ok, ale ma slaby sprzęt i jest ogólnie taki zakręcony i się spóźnia na wizyty :( bo jedzie aż ze szczecina. a to nie na moje nerwy :( a myślałam aby wybrać lekarkę która odbierała poród mojego syna no i pracuje w szpitalu w którym znowu będę rodzic w grudniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po kolejnej wizycie:)
    http://zapodaj.net/b635902c3d86f.jpg.html

    moja Dzidzia:)

    Aga23 lubi tę wiadomość

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arpenia wrote:
    Dziewczyny mam pytanko, bo zamierzam zmienić położnika, byłam u niego w 6 tygodniu, czy teraz do nowego lepiej pójść szybciej czy poczekać ten miesiąc od poprzedniej wizyty. Z ciąża wszystko ok, ale ma slaby sprzęt i jest ogólnie taki zakręcony i się spóźnia na wizyty :( bo jedzie aż ze szczecina. a to nie na moje nerwy :( a myślałam aby wybrać lekarkę która odbierała poród mojego syna no i pracuje w szpitalu w którym znowu będę rodzic w grudniu.

    Kochana ja uważam, że duuużo wygodniejsze jest aby mieć lekarza i położną "pod ręką". I po co czekać miesiąc? idź szybciej :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Jestem po kolejnej wizycie:)
    http://zapodaj.net/b635902c3d86f.jpg.html

    moja Dzidzia:)


    cudowna! :) gratulacje :)ah jakbym chciała swoje już też zobaczyć ... ale do wtorku coraz bliżej :) i coraz bardziej się denerwuję
    Pozdrawiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 12:33

    2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Już zakupiłam balsam i zaczynam się smarować :)Koleżanka jest w 8 miesiącu i póki co ma ładny brzuszek po palmersie :)A Wy dziewczynki używacie już czegoś?
    Hmmm. może też powinnam zacząć? W sumie nawet sama nie wiem czym. Ja kiedyś zakupiłam sobie "bio oil" na przebarwienia. Moja kuzynka go stosowała w ciąży i była zadowolona. Co o nim myślicie. O innych nie słyszałam, chyba że zwykłą oliwką dla dzieci?

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    Hmmm. może też powinnam zacząć? W sumie nawet sama nie wiem czym. Ja kiedyś zakupiłam sobie "bio oil" na przebarwienia. Moja kuzynka go stosowała w ciąży i była zadowolona. Co o nim myślicie. O innych nie słyszałam, chyba że zwykłą oliwką dla dzieci?
    Ja kupiłam palmers i efektima i zobaczymy :)
    Ale póki co jestem przerażona słodycze jem kilogramami :D

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Jestem po kolejnej wizycie:)
    http://zapodaj.net/b635902c3d86f.jpg.html

    moja Dzidzia:)
    Takie widoki są piękne ale serduszko bijące to już cud :)
    U mnie to po usg wszyscy stwierdzili że widać małą żabę :D

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Ja kupiłam palmers i efektima i zobaczymy :)
    Ale póki co jestem przerażona słodycze jem kilogramami :D
    Oj to niedobrze ;) dla mnie słodycze mogą nie istnieć a przed ciążą nazywałam siebie ciasteczkowym potworem ;) ale za to co chwile jestem głodna- co 1,5 - 2 godziny musze coś przekasic bo inaczej katasrofa- słabo aż do omdlenia i mdłości :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 21:39

    2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    Oj to niedobrze ;) dla mnie słodycze mogą nie istnieć a przed ciążą nazywałam siebie ciasteczkowym potworem ;) ale za to co chwile jestem głodna- co 1,5 - 2 godziny musze coś przekasic bo inaczej katasrofa- słabo aż do omdlenia i mdłości :(
    Mam identycznie, jem co 2 h.. moj narzeczony smieje sie ze mnie ze ciagle jem :) ale naprawde jest coraz godzej jesli chodzi o apetyt co dzien coraz wiecej mi sie chce jesc :P w nocy musze wstac cos zjesc.. inaczje nie moge spac.. i niedobrze mi starsznie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny :) narzekacie, że dużo jecie a ja mam zupełnie odwrotnie! Nie potrafię myśleć o jedzeniu a głodna jestem- a jak jestem głodna to mam mdłości i koło się zamyka. Poza tym jakaś nie w humorze jestem ostatnio, już trzeci dzień płaczę i potrafię tak przepłakać cały dzień. Na żadną bliskość, nawet przytulenie, czy buziaki nie mam ochoty ani nie chcę, żeby mnie mąż dotykał... oczywiście muszę się czasami zmusić, żeby nie robić mu przykrości...Tak chciałam tej ciąży, a teraz jakaś taka nieszczęśliwa jestem, nie potrafię się nią cieszyć...





    w57vyx8db7rl3vpp.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    Cześć dziewczyny :) narzekacie, że dużo jecie a ja mam zupełnie odwrotnie! Nie potrafię myśleć o jedzeniu a głodna jestem- a jak jestem głodna to mam mdłości i koło się zamyka. Poza tym jakaś nie w humorze jestem ostatnio, już trzeci dzień płaczę i potrafię tak przepłakać cały dzień. Na żadną bliskość, nawet przytulenie, czy buziaki nie mam ochoty ani nie chcę, żeby mnie mąż dotykał... oczywiście muszę się czasami zmusić, żeby nie robić mu przykrości...Tak chciałam tej ciąży, a teraz jakaś taka nieszczęśliwa jestem, nie potrafię się nią cieszyć...





    w57vyx8db7rl3vpp.png
    nie martw sie minie :) to tylko hormony, kazdy przezywa ciaze inaczej :)

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ