X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kashanti no nie ma co odkrywać że karmienie piersi męczy... Póki karmisz to ok, ale potem robią się dwa puste worki, na szczęście potem wracają do siebie, co prawda troszkę zmienione;) ale to z perspektywy naturalnych. Pojęcia nie mam jak zachowają się Twoje. Ale to super że będziesz mogła karmić. One urosną już w ciąży a pamiętam jak miałam nawał w trzeciej dobie to jak mnie teściowa zobaczyła to się aż za głowę złapała hehe tak urosły :-D
    Może masuj, rób jakieś ćwiczenia to moze aż tak ich nie dotknie :)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoł
    Ano właśnie fajnie mieć dorodne piersi
    Kurcze i właśnie byłabym się tego bólu
    Niestety ja mam naturalne wiec nic ci na ten temat nie powiem
    Ale fajnie masz bo piersi nie zmienia kształtu,chyba
    Właśnie a jak z karmieniem czy nie zmienia kształtu,tez jestem ciekawa

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puste worki hehe
    Ale coś w tym jest

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi zmienia... Niestety... Nie jest obojętne dla piersi. Najgorzej jak się skończy karmić. Potem po jakimś czasie wraca wypełnienie ale już nie są takie jak były. Mnie to akurat nie martwi absolutnie bo już jestem po dwóch ciazach i, że tak powiem, gorzej być nie może :-D
    próbujcie ćwiczyć, masować, może nie bedzie tak źle :)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dosłownie to są puste worki... Przynajmniej u mnie tak było. Może u innych mam wygląda to lepiej ;)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy chodziło mi ze jak koleżanka ma sztuczne to całe życie pozostaną takie same?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 22 października 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już powiedziałam do chłopaka, że jak z moich 75F/G zrobią się smutne zwisy to sobie wsadzę implanty :D. Całe szczęście na bbc raz leciał program o naprawianiu piersi operacyjnie i po tym przyznał mi rację. Dziecko jest najważniejsze, piersi można naprawić.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja juz mam jedno i jasne ze są takie oklaple
    Dlatego coś w tym jest ze są jak worki

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde tylko ten ból

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 22 października 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Łoł
    Ano właśnie fajnie mieć dorodne piersi
    Kurcze i właśnie byłabym się tego bólu
    Niestety ja mam naturalne wiec nic ci na ten temat nie powiem
    Ale fajnie masz bo piersi nie zmienia kształtu,chyba
    Właśnie a jak z karmieniem czy nie zmienia kształtu,tez jestem ciekawa


    Dorodne to one takie nie sa :) rozmiar 75C :) robilam je dla siebie a nie dla swiata wiec tez balam sie, zeby nie wygladac "sztucznie" :) ale maja bardzo ladny ksztalt. Szukalam w internecie zdjec kobiet z implantami po karmieniu i nie moge nic absolutnie znalezc:( boje sie najbardziej, ze kiedy zecyduje sie na karmienie piersia to na koniec zostaje opadla piers a pod nia ten implant i jedno nie bedzie pasowalo do drugiego i trzeba bedzie poprawiac;(

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to by wyglądało nienaturalnie,a może najlepiej jakbyś poszła właśnie do jakiegoś chirurga co robi te sprawy i zapytać się,będziesz miała wyczerpująca i pewna odpowiedz.

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Anikatika Przyjaciółka
    Postów: 64 31

    Wysłany: 22 października 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    Jeśli masz umowę o prace to pracodawca nie moze cie zwolnić ;) musi dostosowa prace do ciebie i tego co jest zapisane w prawie pracy jesli nie ma możliwości zeby dostosować prace do ciebie to wg. Prawa pracy za porozumieniem stron ( jesli pracodawca sam przyzna, ze nic po tobie w pracy albo nie bedzie chciał cie przenieść) to mozesz do pracy juz nie przychodzić dostając swoje pełne wynagrodzenie do końca ciazy a potem normalnie przechodząc na urlop macierzyński:) nic sie nie denerwuj tylko wpisz w Google „prawo pracy ciaza” i sama zobaczysz, ze nie masz sie czym stresować;) nawet jesli wyrazisz sama chęć do pracy, ktora jest zabroniona w prawie pravy albo przez lekarza to twoj pracodawca bedzie płacił duże kary;) mając umowę jestes chroniona wiec głowa do góry i niech ogarnie cie spokoj ducha;) po prostu nie dyskutuj w pracy z szefostwem i wszystko dostarczaj im na papierze ;) coby wiedzieli, ze poważna jestes i zeby sami mieli swiadomosc, ze masz zaplecze w postaci sądu pracy, prawa pracy i państwowego inspektoratu pracy:) trzymam kciuki ;) po prostu lec do lekarza po zaświadczenie o ciazy ;) a jak sie uda dostac zwolnienie to jeszcze lepiej ;)

    Własnie poczytałam o zmianach w Prawie pracy, które weszły w życie w maju tego roku. Wg nich, to już raczej w ogóle nie będę nadawać się do pracy, bo:
    - praca stojąca do 3h, jednorazowo 15min, potem 15 min przerwy ( więc nawet na kasie-nie jest to stanowisko siedzące, czy na dziale mięsnym nie stanę;
    - ręczne podnoszenie i przeciąganie przedmiotów o łącznej masie do 3kg (więc nigdzie nie nadaję się do pracy, na magazynie towar, który przyjeżdża na rolkach lub paletach to min 300kg, lodówka z mięsem podobnie, nie mówiąc o sprawdzeniu dostawy z mięsa, gdzie jeden worek szynki wieprz waży min 5kg xD)
    Dlatego chyba wolę pójść na L4 i umożliwić zatrudnienie na moje miejsce nowej osoby, niż dziewczyny mają się ze mną męczyć, bo w zasadzie nic, wg tego rozporządzenia, nie mogę zrobić

    p19uvfloa8g91wgi.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,a czemu ja jestem poszkodowana?
    Czemu jak się ma umowę co miesiąc to mnie się nie należy ani chorobowe ani macierzyńskie ani przedłużenie umowy??
    To niesprawiedliwe
    :(

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 22 października 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce dostaniesz zasiłek w wysokości 1000zł przez rok po porodzie. No niestety dałaś się zrobić, przykre to jest jak pracodawcy wyzyskują, ale już za późno żeby to zmienić.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mogę przecież wymagać aby dali mi na więcej miesięcy,ja przypuszczam że to specjalnie robią,żeby właśnie nie dać się ciezarnym,takie prawo wiec dlaczego nie mają tego wykorzystać,wiadomo każdy dba o swoją dupe i firmę,nie mogę pojąć tylko jak państwo każe nam rodzic,a ja się pytam za co rodzic?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 22 października 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass wrote:
    Słońce dostaniesz zasiłek w wysokości 1000zł przez rok po porodzie. No niestety dałaś się zrobić, przykre to jest jak pracodawcy wyzyskują, ale już za późno żeby to zmienić.
    t o jest jednorazowe czy co miesiac?

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten zasiłek to jest przez rok co miesiąc

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co tak naprawdę można osiwiec, ja zaczęłam studiować te ustawy,kruczki sruczki i normalnie kołomyja
    I w gruncie żeczy coś jest ale można tak zachachmecic ze tego nie będzie

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba było coś że trzeba mieć założoną kartę ciąży do 10 tygodnia bo jak nie to się czegoś tam nie dostanie, ale to było 6 lat temu. Nie wiem czy się zmieniło.

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 22 października 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KochamSłońce wrote:
    Chyba było coś że trzeba mieć założoną kartę ciąży do 10 tygodnia bo jak nie to się czegoś tam nie dostanie, ale to było 6 lat temu. Nie wiem czy się zmieniło.
    Jednorazowe becikowe wynosi 1000 zł, szczegóły poniżej w linku (dochód netto nie moze przekroczyć 1922zl/os)
    http://babyonline.pl/ile-wynosi-aktualne-becikowe,zasilki-i-becikowe-artykul,20749,r1p1.html

    Natomiast zasiłek w postaci 1000zl wypłacany przez kolejnych 12 miesięcy przysługuje każdej bezrobotnej matce ^^ ale nie znam szczegółów, pewnie trzeba być zarejestrowanym w PUP

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 20:54

    KochamSłońce lubi tę wiadomość

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ