X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszek mamy chyba ten sam termin coo? <3
    patuniek gdzie jesteś? Mam nadzieję że wszystko ok i nie odzywasz się bo po prostu spędzasz weekend bez netu ;)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 22 października 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KochamSłońce wrote:
    Ptaszek mamy chyba ten sam termin coo? <3
    patuniek gdzie jesteś? Mam nadzieję że wszystko ok i nie odzywasz się bo po prostu spędzasz weekend bez netu ;)
    Chyba tak ☺ jutro powtarzam bete bo nie wytrzymam w spokoju do piatkowej wizyty u gin

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 21:24

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tutaj któraś z was ma takie jakby ból jajników? Nie cały czas tylko tak czasem i nie za mocne...

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 22 października 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Może tutaj któraś z was ma takie jakby ból jajników? Nie cały czas tylko tak czasem i nie za mocne...
    ja tak mam... raczej klocie albo jakby sie rozrywaly:P ale zazwyczaj rano i nie jest to jakis kosmiczny bol tylko takie hmm ... ciezko mi to opisac... mialam tak czasem podczas owulacji

  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 22 października 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzisiaj miałam lekkie klocie jajnika to chyba normalna sprawa

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 22 października 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    procz tego mam czasem taki ćmiący bol podbrzusza i ten marwi mnie najbardziej... troche jak miesiaczkowy...

  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 22 października 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie tez moze się zdarzać, każda ciąża jest inna, ale dla pewności i spokoju ducha lepiej skonsultować się z lekarzem

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • Anikatika Przyjaciółka
    Postów: 64 31

    Wysłany: 22 października 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi prawie ciągle towarzyszy albo ból podbrzusza, albo kłucie po jednej stronie, albo drugiej. Jutro wizyta u ginekologa, więc będę wiedzieć więcej i co te bóle oznaczają w moim przypadku.

    p19uvfloa8g91wgi.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 22 października 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikatika wrote:
    Mi prawie ciągle towarzyszy albo ból podbrzusza, albo kłucie po jednej stronie, albo drugiej. Jutro wizyta u ginekologa, więc będę wiedzieć więcej i co te bóle oznaczają w moim przypadku.
    daj prosze znac co powiedzial ci lekarz bo jak juz pisalam, tutaj nie da sie isc do ginekologa a jedynie do lekarza rodiznnego i to od 6 tygodnia ciazy....

  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 23 października 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, ja też z październikowego testowania :) w 8 dpo zrobiłam test Dolany, widać było cienka kreseczkę. 9 dpo zrobiłam beta hcg 21, 12 dpo beta 68 i teraz zrobiłam 17 dpo i mam 1110. Wizytę mam dopiero za tydzień i nie mogę się doczekać, niecierpliwa jestem dlatego też zrobiłam to kolejne beta hcg :p mam nadzieję ze wszystko jest w porzadku, termin miałabym w okolicach 22-26 czerwca ;) no i trochę mnie martwi całkowity brak objawów oprócz bolacych piersi i częstego siusiania :p

    KochamSłońce lubi tę wiadomość

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • Bass Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 23 października 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się nieśmiało dopisuję do wątku. 2 kreseczki już widziałam od 16.10 to był 10 dpo, ale, że jestem po 2 ciążach biochemicznych to czekałam na takie mocne kreseczki. I w końcu są :) W czwartek ostateczne potwierdzenie u gina będzie. Termin mi wychodzi na 1 lipca. Pozdrawiam

    KochamSłońce lubi tę wiadomość

    m3sxe6hhd6l8nt8b.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Mamusie <3 Całkiem sporo nas już jest :)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 23 października 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj sporo nas :). Trochę mi raźniej, bo to moja pierwsza ciąża i do tego wyczekana. Wczoraj się wściekłam na Tż i popłakałam dwa razy i to w sumie bez konkretnego powodu, Wy też takie drażliwe?
    Robiłam betę 2 razy póki co:
    19.10: 19,1
    21.10: 65
    I myślę,że dziś też zrobię, bo Tż chce :). Póki co chyba dobrze rośnie, nie?

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wczoraj płakałam, tak już będzie w ciąży ;) Coś, co normalnie nie robi na Tobie wrażenia, w ciąży urasta do ogromnych rozmiarów...

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Bass Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 23 października 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już będzie z tymi nastrojami. Po porodzie przez jakiś czas też. Ja juz mam 2 dzieci. To jest moja 3 ciąża. Ale jak podsumować wszystkie to 6

    m3sxe6hhd6l8nt8b.png
  • Bass Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 23 października 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z objawów ciąży mam wrażliwe piersi i boli co jakiś czas podbrzusze. Trochę inaczej niż na @. No i mdłości. Już od kilku dni.

    m3sxe6hhd6l8nt8b.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bass patrzę z każdej strony i.. nie wiem... Co przedstawia Twój avatar? :-D

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Bass Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 23 października 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziecko w 5 tygodniu :)

    m3sxe6hhd6l8nt8b.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 23 października 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe niby z daleka można się domyślić ze to płód,aczkolwiek tez się zastanawiałam..
    A do mnie to bez kija nie podchodz wszędzie tylko awanturowalabym się o byle gówno coś co niedawno olalabym dziś to jest koniec świata i bardzo ważne..
    Bezsens...
    A brzuszek taki fajny malutki jakby stożek się zrobił jak spojrzeć z boku.

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 23 października 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Hehe niby z daleka można się domyślić ze to płód,aczkolwiek tez się zastanawiałam..
    A do mnie to bez kija nie podchodz wszędzie tylko awanturowalabym się o byle gówno coś co niedawno olalabym dziś to jest koniec świata i bardzo ważne..
    Bezsens...
    A brzuszek taki fajny malutki jakby stożek się zrobił jak spojrzeć z boku.

    Już brzuezek? W 5 tygodniu?! :o

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ