X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pęcherzyk płodowy
Odpowiedz

Pęcherzyk płodowy

Oceń ten wątek:
  • Ed-ka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 20 lutego 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze że boję się zrobić betę,bo jeśli wyjdzie że jest coś nie tak to z nerwów nie wytrzymam do wizyty...już i tak jestem zdenerwowana testem i tą wielkością pęcherzyka :-(

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 20 lutego 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkosc pecherzyka jest prawidlowa, test faktycznie juz powinien wychodzic z wyrazną kreską, ale to nie jest zadna reguła, testy moga roznie byc "barwione". Bedzie co ma byc, poczekaj w spokoju do 29, mysle ze bedzie dobrze :)

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Ed-ka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 21 lutego 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za dobre słowa, pozostaje mi czekać :-)

  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 21 lutego 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest coś takiego jak za duży pęcherzyk? Bo ja w 5t+6d miałam 1,38 cm. Dr mówiła, że wszystko jest OK, ale tak widzę, że to więcej niż piszą w internetach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 16:15

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 21 lutego 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest cos takiego, ale Twoj jest w normie :)

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Majcia Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Ostatnią wizytę miałam 4 lutego i było tylko zgrubienie w macicy. Dziś byłam na kolejnej wizycie i niestety zobaczyłam pęcherzyk, który był pusty. Strasznie mnie to zaniepokoiło. Ostatnio miałam miesiączkę 30 grudnia. Niby wychodzi mi 5/6 tydzień z kalkulatora, ale moja dr sama nie potrafi prawidłowo stwierdzić, który to może być tydzień ciąży.
    Następną wizytę mam 10 marca. Strasznie się boję czy czy zarodek się wypełni.

    0d1yugpj0sxcsno8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia, ja też nie zobaczyłam zarodka w pęcherzyku w 6 tygodniu. Dopiero w 8.

    Majcia lubi tę wiadomość

  • Majcia Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Dałaś mi Elaria jeszcze większą nadzieję :)

    0d1yugpj0sxcsno8.png
  • anett96 Ekspertka
    Postów: 196 67

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    byłam dziś na pierwszym usg i na początku się podłamałam bo nie widac zarodka. pecherzyk w 6 tyg i 1 Dniu 12,5. Ale teraz jak czytam Wasze info to moze byc normalne.. dostałam na wzmocnienie duphaton 3x1.
    Kolejne usg za 2 tyg.
    moze bedzie juz widac... :(

    Fertimedica Warszawa
  • Majcia Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Właśnie ja miałam w środę USG i sam pęcherzyk było widać, nie podała mi lekarza wielkości. Przed chwilą widziałam krew podczas podcierania się. Bez śluzu i taka jasna. Nie wiem co mam robić. Czy może to być spowodowane zagnieżdżaniem się zarodka czy po prosto obumarcie pęcherzyka? Nie mam żadnych bóli brzucha, czuje się dobrze. Miała któraś z Was tak?

    0d1yugpj0sxcsno8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia, to trzeba skonsultować z lekarzem. W 5/6 tygodniu miałam plamienie, mało nie wyszłam z siebie i od razu do lekarza, jakiegokolwiek z książki telefonicznej, bo właściwie nie miałam prowadzącego :/ a na pierwszą wizytę umówiona byłam na tydzień później do lekarza poleconego przez kuzynkę.
    Okazało się, że jest pęcherzyk (wówczas pusty) i krwawiący polip, z którym mam chodzić i na razie się nie przejmować. (Więc tak chodzę i czasem plamię).

    Wiem, że jest piątek, ale konsultacja moim zdaniem jest konieczna...

  • Majcia Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 26 lutego 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie ta moja doktor badała to nie miałam żadnych polipów, torbieli itp. Biorę duphaston 2x1 dziennie od zeszłego piątku i plamienie lekko krew i śluz ustąpiło, teraz tylko na jasno brązowo, no i ta krew. Jedynie to mi szpital zostaje.Ale u nas jest taki lekarz, że jak bada to bez wyczucia i traktuje jak kolejną sztukę. I tak sobie właśnie czytam czy może nie jest to zagnieżdżanie zarodka. Planowo powinnam jutro dostać okres.

    0d1yugpj0sxcsno8.png
  • Majcia Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 26 lutego 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniła do swojej dr, powiedziała że jak się pojawią bóle brzucha i krwawienie się nasili to mam jechać na szpital. Póki co dobrze się czuje, nic mnie nie boli i żyję nadzieją, że będzie dobrze :)

    0d1yugpj0sxcsno8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj lekarki :-)

    Majcia lubi tę wiadomość

  • Majcia Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mam innego wyjścia :) Chyba za bardzo panikuję.

    0d1yugpj0sxcsno8.png
  • anett96 Ekspertka
    Postów: 196 67

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia trzymam kciuki! oby nam się udało!!!

    Majcia lubi tę wiadomość

    Fertimedica Warszawa
  • anett96 Ekspertka
    Postów: 196 67

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny Wy jakmiałyście pusty pecherzyk to też minęły Wam objawy ciążowe?
    Odchodze od zmysłów :(:(:(

    Fertimedica Warszawa
  • Majcia Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że mi nie przeszły może dlatego, bo wierzę że pęcherzyk się jeszcze wypełni i Wam też tego życzę ;)

    0d1yugpj0sxcsno8.png
  • Asiunia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny byłam w czwartek u ginekologa okazało się że widoczny jest pecherzyk ciążowy o wielkości 7mm natomiast nie widać ciałka żółtego,kolejna wizyta za 2 tygodnie i nie wiem co mam myśleć bo 3 miesiące wcześniej stwierdzono u mnie pusty pecherzyk oraz udało mi się uniknąć łyżeczkowania.

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie denerwuj się bo pęcherzyk jest jeszcze mały może to dopiero 4-5 tydzień? Ja jak miałam bhcg 11 000 to był pęcherzyk ciążowy 11mm i pęcherzyk zoltkowy. Także może jest jeszcze za wcześnie :) bądź spokojna i zrób może bhcg sprawdź czy przyrasta

    2nn343r8oxp9y3dz.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ